INTENCJE MSZALNE

                  

                              INTENCJE   MSZALNE  17-24. 01. 2021

NIEDZIELA 17.01.            

      7.00  + Karolina Kopiec  (12 r. ś.)  (od Emilii)

      9.00  Stanisław Kaplita  (Greg)

    10.30  + Zofia Kura  (r. ś.)      

    12.00  + Małgorzata Nowak  (od sąsiadów z ul. Sportowej)        

    14.00  W int. mieszkańców par. Tyczyn z części:  Rzeszów

    16.00  ++ Janina, Franciszek, Jadwiga, Stanisław                        

———————————————————————————————-

Pon. 18.01.      

  6.30  ++ Szczepan, Wiktoria, Anna, Wacław

  6.30  Za dysze w czyśćcu cierpiące    

18.00 + Stanisław Kaplita  (Greg)

———————————————————————————————-

Wt.  19.01.

  6.30   + Józef  (r. ś.) i w int. Mieczysława z ok. 100 rocz. urodzin… 

    18.00 + Stanisław Kaplita  (Greg) 

18.00  ++ Józef Bajek; Stefan Jopek

———————————————————————————————-

Śr. 20.01.    

   6.30  + Stanisław Kaplita  (Greg)

     18.00  + Józef

 18.00  + Alicja Bomba

————————————————————————————————–

Czw. 21.01.

  6.30  + Stanisław Kaplita  (Greg)  

18.00  ++ Stefan Para, Aleksandra , Anna   

18.00   O zdr. i potrzebne łaski dla Anny Dobrowolskiej  (od córek)

————————————————————————————————

Pt. 22.01.

  6.30   + Stanisław Kaplita  (Greg)  

    18.00  + Andrzej Kruczek  (5 r. ś.)     

    18.00  + Janina Trojanowska  (od siostry Marii  R.)

————————————————————————————————————————–

Sob. 23.01.

  6.30 + Stanisław Kaplita  (Greg)

18.00 + Józefę Jaworską  (4 r. ś.)

18.00 O B. błog. dla rodziny Warchoł

  —————————————————————————————————

NIEDZIELA 24.01.            

      7.00 1. + Stanisław Kaplita  (Greg);      2. + Kazimierz Trzyna (8 r. ś.)

      9.00  W int. Stefanii Obara z ok. urodzin…

    10.30  Dziękczynna z ok. 100 urodzin Stefanii Obara  (od grupy Patriotycznej)   

    12.00  ++ Józef, Stanisława Drążek  (12 r. ś.)         

    14.00  W int. mieszkańców par. Tyczyn z części:  Tyczyn; 

    16.00  ++ Helena, Franciszek Hałoń  (r. ś.)                        

INTENCJE   MSZALNE  10-17. 01. 2021

NIEDZIELA 10.01.            

      7.00  + Stanisław Kaplita  (Greg)

      9.00  + Jan Smyczek  (8 r. ś.)  (od Danuty)

    10.30  Dziękczynna z ok. 40 rocz. ślubu: Urszula i Roman…

    12.00  + Franciszek Sobkowicz  (od sąsiadów córki Anny)        

    14.00  W int. mieszkańców z części:  Kielnarowa

    16.00  + Eugeniusz Szymkowicz  (15 r. ś.)

———————————————————————————————-

Pon. 11.01.      

  6.30  + Stanisław Kaplita  (Greg) 

18.00  + Józef Knutel  ( r. ś.)

18.00  Dziękczynna za szczęśliwe rozwiązanie z prośbą o B. błog. dla Jadwii i jej rodziny.  (od rodziców)

———————————————————————————————-

Wt.  12.01.

  6.30   + Józef  

  6.30  + Stanisław Kaplita  (Greg) 

18.00  + Franciszek Sobkowicz  (od sąsiadów córki Anety)

———————————————————————————————-

Śr. 13.01.    

   6.30  + Stanisław Kaplita  (Greg)

     18.00  ++ Kazimierz, Paweł Zawiło; Maria, Jan Barańscy; Tadeusz Zawiło

 18.00  ++ Zofia, Tadeusz, Janina, Roman, Edmund Konkol

————————————————————————————————–

Czw. 14.01.

  6.30  + Stanisław Kaplita  (Greg)  

18.00  O zdr. i potrzebne łaski dla Ewy   

18.00   + Dominik Kura  (od chrześniaczki Marty)

————————————————————————————————

Pt. 15.01.

  6.30   + Stanisław Kaplita  (Greg)  

    18.00   + Krystyna Sikora  (1 r. ś.)    

    18.00   + Maria Trojanowska  (24 r. ś.)

——————————————————————————————————————–

Sob. 16.01.

  6.30 + Stanisław Kaplita  (Greg)

18.00  ++ Helena, Adam Domino

18.00  + Michał Rogóz  

  —————————————————————————————————

NIEDZIELA 17.01.            

      7.00  + Karolina Kopiec  (12 r. ś.)  (od Emilii)

      9.00  Stanisław Kaplita  (Greg)

    10.30  + Zofia Kura  (r. ś.)              

    12.00  + Małgorzata Nowak  (od sąsiadów z ul. Sportowej)         

    14.00  W int. mieszkańców par. Tyczyn z części:  Rzeszów

    16.00  ++ Janina, Franciszek, Jadwiga, Stanisław    

 INTENCJE   MSZALNE  03-10. 01. 2021

NIEDZIELA 03.01.            

      7.00  Z róży Św. Jadwigi; o błog. i opiekę MB dla Sióstr i ich R.

      9.00  Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o B. błog.

    10.30  W int. Bartosza z ok. 18 rocz. urodzin… 

    12.00  + Zofia        

    14.00 W int. parafian z części – Hermanowa

    16.00  + Stanisław Kaplita  (Greg) 

———————————————————————————————-

Pon. 04.01.       

  6.30  + Stanisław Kaplita  (Greg) 

18.00  + Maria Lisek  (10 r. ś.)

18.00  + Jolanta Chmiel  (2 r. ś.)

———————————————————————————————-

Wt.  05.01.

  6.30  1. + Bronisławę Słota  (27 r. ś.)  

18.00  + Stanisław Kaplita  (Greg) 

18.00  +  Anna Borowiec

———————————————————————————————-

Śr. 06.01.     UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

      7.00  + Roman Połaniecki  (6 r. ś.)  (od córki)

      9.00  1. + Eugeniusz Szymkowicz  (15 r. ś.);  2. + Edward Marzec  (2 r. ś.)

    10.30  + Stanisław Kaplita  (Greg)   

    12.00 O zdr. B. błog. i dary Ducha Św. dla Lidii z ok. 7 rocz. urodzin…

    14.00  ++ Kazimierz, Danuta Wiater

    16.00  Dziękczynna z ok. 32 rocz. ślubu: Maria i Marek…

————————————————————————————————–

Czw. 07.01.

  6.30   + Eugeniusz Fornal  (od siostry Elżbiety z R.)

18.00   + Stanisław Kaplita  (Greg)  

18.00   + Józef Borowiec

————————————————————————————————

Pt. 08.01.

  6.30  1. + Stanisław Kaplita  (Greg);   2. ++ Kazimierz, Danuta Wiater  (26 r. ś.)

    18.00  1.  + Adam Paśkiewicz;              2. ++ Zofia, Tomasz Leniart

————————————————————————————————————————–

Sob. 09.01.

  6.30  O zdr. dla Teresy

18.00  + Stanisław Kaplita  (Greg)

18.00  ++ Katarzyna, Jan  (20 r. ś.)

  —————————————————————————————————

NIEDZIELA 10.01.            

      7.00  + Stanisław Kaplita  (Greg)

      9.00  + Jan Smyczek  (8 r. ś.)  (od Danuty)

    10.30  Dziękczynna z ok. 40 rocz. ślubu: Urszula i Roman…   

    12.00  + Franciszek Sobkowicz  (od sąsiadów córki Anny)         

    14.00  W int. mieszkańców z części:  Kielnarowa

    16.00  + Eugeniusz Szymkowicz  (15 r. ś.)

 INTENCJE   MSZALNE  27.12-03.01. 2020

NIEDZIELA 27.12.  ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA         

      7.00  1. + Marian Ligęza  (23 r. ś.);       2. Za Parafię 

      9.00  + Henryk Górzec  (10 r. ś.)

    10.30  + Jan Najda        

    12.00  + Roman Bomba  (13 r. ś.);             

    14.00  + Aleksander Ossoliński  (Greg.)

    16.00  + Anna Pociask  (15 r. ś.)

———————————————————————————————-

Pon. 28.12.      

  6.30  1. + Aleksander Ossoliński  (Greg.);            2. + Alicja Rudka  (2 r. ś.)

18.00  O wiarę, zdrowie i potrzebne łaski dla Jadwigi i Stanisława

———————————————————————————————-

Wt.  29.12.

  6.30  1. + Aleksander Ossoliński  (Greg.);   2. Za ++ z R. Majka

18.00  + Lucjan Paśko  (1 r. ś.)

18.00  + Anna Pociask

———————————————————————————————-

Śr. 30.12.    

   6.30  + Aleksander Ossoliński  (Greg.)  (zakończenie)

18.00   ++ Władysławę,  Bolesław Sowa  (r. ś.)

18.00   + Mariusz Gradkowski  (od mamy)

————————————————————————————————–

Czw. 31.12.

  9.00   ++ Józefę, Władysław

16.00   Dziękczynna z ok. rocz. ślubu: Zofia i Jan…

16.00   Wynagradzająca za wszystkie grzechy i zaniedbania

————————————————————————————————

Pt. 01.01.      7.00  1. + Stanisław Kaplita  (Greg)  (rozpoczęcie);       2. Za Parafię 

      9.00  Za ++ z R. Biernackich

    10.30 ++ Jan, Genowefa Leniart      

    12.00 + Marian Bajda             

    14.00  + Kazimierz Skotnicki  (od Krzysztofa)

    16.00  + Mieczysław Borowiec

————————————————————————————————————————–

Sob. 02.01.

  6.30  + Stanisław Kaplita  (Greg)

18.00  + Jerzy Bialic

18.00  + Janusz Mrózek

  —————————————————————————————————

NIEDZIELA 03.01.            

      7.00  Z róży Św. Jadwigi; o błog. i opiekę MB dla Sióstr i ich R.

      9.00  Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o B. błog.

    10.30  W int. Bartosza z ok. 18 rocz. urodzin…     

    12.00  + Zofia         

    14.00  Za Parafię (modlitwa kolędowa za mieszkańców Hermanowej)

    16.00 + Stanisław Kaplita  (Greg)

                              INTENCJE   MSZALNE  20-27.12. 2020

NIEDZIELA 20.12.            

      7.00  + Łucja Staniek

      9.00  + Aleksander Ossoliński  (Greg.)

    10.30  + Stanisław Solecki  (24 r. ś.)   

    12.00  Za Parafię         

    14.00  + Maria Kaplita  (od Tow. Miłośników Ziemi Tyczyńskiej)

    16.00  ++ Jan, Helena Bomba  ( r. ś.)

———————————————————————————————-

Pon. 21.12.      

  6.30  1. + Aleksander Ossoliński  (Greg.);      2  ++ Tadeusz, Irena Pilat

18.00  + Marta Płonka  (od Mariusza z R.)

———————————————————————————————-

Wt.  22.12.

  6.30  + Aleksander Ossoliński  (Greg.);          2.  + Mariusz Leniart   (Od sąsiadów)

18.00 ++ Stefania, Julian Bieda

———————————————————————————————-

Śr. 23.12.    

   6.30  + Aleksander Ossoliński  (Greg.);         2   + Tadeusz Błoński

18.00  ++ Henryk Organ  (7 r. ś.)  (od żony z dziećmi)

————————————————————————————————–

Czw. 24.12.

  6.30  + Aleksander Ossoliński  (Greg.);           2.  + Tadeusz Paluch   (6 r. ś.)

  6.30  ++ Magdalena, Franciszek Kopaczyńscy; Irena, Andrzej Kozioł

Pasterka (24.00)  1.  ++ Adam, Wiktoria; 2. ++ Józef Krok; Janina Pawlik;

3. + Cecylia Jasińska (20 r. ś.)

————————————————————————————————

Pt. 25.12.  BOŻE  NARODZENIE

      7.00  ++ Emilia, Tadeusz Chrzanowscy

      9.00  1.  Dziękcz. z ok. 40 rocz. ślubu: Grażyna i Andrzej…  2. + Maria Jasionowicz   

    10.30  + Elżbieta Kopiec  (7 r. ś.)       

    12.00  1. ++ Helena, Franciszek Kalandyk;            2. Za Parafię         

    14.00  + Aleksander Ossoliński  (Greg.)

————————————————————————————————————

Sob. 26.12.  ŚW. SZCZEPANA

      7.00   Za ++ z R. Jaroszów

      9.00  + Janina Dąbrowska  (od Prac. Przychodni w Tyczynie)

    10.30  ++ Maria Sitek, Augustyn  (14 r. ś.)   

    12.00   + Krystyna Sikora  (od męża Zdzisława)       

    14.00  + Aleksander Ossoliński  (Greg.)

  —————————————————————————————————

NIEDZIELA 27.12.  ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA         

      7.00  1. + Marian Ligęza  (23 r. ś.);       2. Za Parafię 

      9.00  + Henryk Górzec  (10 r. ś.)

    10.30  + Jan Najda    

    12.00  + Roman Bomba  (13 r. ś.);                 

14.00  + Aleksander Ossoliński  (Greg.)   

16.00  + Anna Pociask  (15 r. ś.)