Intencje mszalne

                            INTENCJE   MSZALNE    03-10.03.2024

NIEDZIELA 03.03.      

      7.00  Z róży Św. Jadwigi o B. błog. opiekę MB i za ++ Siostry

      7.00  + Wiktoria Słowik  (30 r. ś.)

      9.00  + Aleksandra Urban  (Greg.) 

    10.30  ++ Maria, Władysław

    12.00  + Marian Dunaj  (12 r. ś.)

    16.00  + Marianna Lisowicz  (Greg.)

——————————————————————————————–

Pon. 04.03.        6.30  + Aleksandra Urban  (Greg.)   

                           6.30 ++ Kazimierz Wiater, Kazimierz Napora

    18.00  + Marianna Lisowicz  (Greg.)

    18.00  + Kazimierz Ligęza

———————————————————————————————-

Wt. 05.03.        6.30  + Aleksandra Urban  (Greg.)    

                         6.30  + Krystyna Olech

    18.00  + Marianna Lisowicz  (Greg.)

    18.00  + Anna

————————————————————————————————

Śr. 06.03.      6.30  + Aleksandra Urban  (Greg.)                     

                      6.30  ++ Helena, Szymon Bator

            18.00  W int. ks. Wiktora…      18.00  + Marianna Lisowicz  (Greg.)

            18.00  ++ Leon, Zdzisław, Genowefa Bomba

————————————————————————————————–

Czw. 07.03.   6.30  + Aleksandra Urban  (Greg.)    

                      6.30  + Marianna Lisowicz  (Greg.)

    18.00  W int. ks. Łukasza…

    18.00  + Maciej Stempniowski  (1 r. ś.)

  ————————————————————————————————–

Pt. 08.03.       6.30  + Aleksandra Urban  (Greg.) 

                       6.30  + Tadeusz Para  (9 r. ś.)

    18.00  + Marianna Lisowicz  (Greg.)

    18.00  + Lucjan Fortuna

—————————————————————————————————-

 Sob. 09.03.  6.30  + Aleksandra Urban  (Greg.)   

                      6.30  + Marianna Lisowicz  (Greg.)

           13.00   Chrzest

    18.00  + Anna Borowiec

    18.00  ++ Kazimierz, Kazimiera, Zbigniew, Mieczysław

 —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 10.03.      

      7.00  + Aleksandra Urban  (Greg.) 

      7.00  + Daniela Furman  (od brata i bratowej)

      9.00  ++ Bronisława, Wawrzyniec Halejcio 

    10.30  + Antoni Pokrywka  (19 r. ś.)

    12.00  + Mariola Ustrzycka

    16.00  + Marianna Lisowicz  (Greg.)

                            INTENCJE   MSZALNE    25.02-03.03.2024

NIEDZIELA 25.02.      

      7.00  + Irena Leś    (Greg.)

      7.00  + Iliana Leniart (Greg.)

      9.00  Za Dusze w Czyśćcu cierpiące 

    10.30  ++ Mieczysław, Michalina Hałoń  (r. ś.)

    12.00  + Marian Gordon  (r. ś.)

    16.00  ++ Tomasz, Stefania Kapłon

——————————————————————————————–

Pon. 26.02.        6.30  + Zdzisław

                           6.30 + Irena Leś    (Greg.)

    18.00  + Iliana Leniart (Greg.)

    18.00  + Eugeniusz Szymkowicz

———————————————————————————————-

Wt. 27.02.        6.30  + Irena Leś    (Greg.) 

                         6.30  + ks. Skorodecki 

    18.00  + Iliana Leniart (Greg.)

    18.00  + Zofia Klecka  (5 r. ś.)

————————————————————————————————

Śr. 28.02.      6.30  + Irena Leś    (Greg.)                   

                      6.30  + Józefa Konieczna

         18.00  + Iliana Leniart (Greg.)

         18.00  + Bernard

————————————————————————————————–

Czw. 29.02.   6.30  + Irena Leś    (Greg.) 

                      6.30  ++ Antonina, Władysław

    18.00  + Iliana Leniart (Greg.)

    18.00  Dziękczynna za otrzymane łaski dla Teresy Wielgos

  ————————————————————————————————–

Pt. 01.03.       6.30 + Irena Leś    (Greg.) Zakończenie

                       6.30 + Marianna Lisowicz  (początek Greg.)

18.00  + Iliana Leniart (Greg.)    Zakończenie

18.00  + Aleksandra Urban  (początek Greg.)

—————————————————————————————————-

 Sob. 02.03.  6.30  + Marianna Lisowicz  (Greg.)

                      6.30  + Lucyna Tereszkiewicz  (4 r. ś.)

            15.00  KORONKA Msza św. Rekolekcje dla Kobiet

    18.00  + Aleksandra Urban  (Greg.)

    18.00  + Kazimierz Zawadzki

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 03.03.      

      7.00  Z róży Św. Jadwigi o B. błog. opiekę MB i za ++ Siostry

      7.00  + Wiktoria Słowik  (30 r. ś.)

      9.00  + Aleksandra Urban  (Greg.) 

    10.30  ++ Maria, Władysław

    12.00  + Marian Dunaj  (12 r. ś.)

    16.00  + Marianna Lisowicz  (Greg.)

                            INTENCJE   MSZALNE    18-25.02.2024

NIEDZIELA 18.02.      

      7.00  + Irena Leś    (Greg.)

      7.00  + Iliana Leniart (Greg.)

      9.00  ++ Marian Kopiec; Czesława Wybraniec 

    10.30  + Stefan Klimasz  (r. ś.)

    12.00  + Stefan Bukała  (6 r. ś.)

    16.00  + Stanisław Golonka

——————————————————————————————–

Pon. 19.02.        6.30  + Iliana Leniart (Greg.)

                           6.30 + Helena Ziaja  (z róży Św. Elżbiety)

    18.00  + Irena Leś    (Greg.) 

    18.00  + Mirosław  (9 r. ś.)

———————————————————————————————-

Wt. 20.02.        6.30 + Iliana Leniart (Greg.)

                         6.30  + Irena Leś    (Greg.)   

  18.00  ++ Bolesław, Danuta Baran 

  18.00  + Teresa Sowa  (3 r. ś.)

————————————————————————————————

Śr. 21.02.      6.30  + Iliana Leniart (Greg.)                

                      6.30 + Irena Leś    (Greg.)

         18.00 + Antonina Kuna  (2 r. ś.)

         18.00  ++ Jan, Katarzyna Najda

————————————————————————————————–

Czw. 22.02.   6.30 ++ Bogumiła, Stanisław Wepsięć

                      6.30  + Bogumiła Wepsięć  (4 r. ś.)

    18.00  + Irena Leś    (Greg.)

    18.00  + Iliana Leniart (Greg.)

  ————————————————————————————————–

Pt. 23.02.       6.30  + Irena Leś    (Greg.)

                      6.30  + Iliana Leniart (Greg.)

18.00  Za Dusze w Czyśćcu cierpiące

18.00 + Bolesław Strojny

—————————————————————————————————-

 Sob. 24.02.   6.30  Za ++ z R. Szura i Pączek

                      6.30  + Iliana Leniart (Greg.)

    18.00  + Irena Leś    (Greg.)

    18.00  Za Dusze w Czyśćcu cierpiące

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 25.02.      

      7.00  + Irena Leś    (Greg.)

      7.00  + Iliana Leniart (Greg.)

      9.00  Za Dusze w Czyśćcu cierpiące 

    10.30  ++ Mieczysław, Michalina Hałoń  (r. ś.)

    12.00  + Marian Gordon  (r. ś.)

    16.00  ++ Tomasz, Stefania Kapłon

                            INTENCJE   MSZALNE    11-18.02.2024

NIEDZIELA 11.02.      

      7.00  + Danuta

      7.00  + Iliana Leniart (Greg.)

      9.00  + Władysław Jędrzejczyk   (22 r. ś.) 

    10.30  W int. Jakuba z ok. 6 rocz. urodzin…

    12.00 + Izabela Data  (z róży Św. Magdaleny)

    16.00 + Irena Leś    (Greg.)

——————————————————————————————–

Pon. 12.02.        6.30  + Alicja

                           6.30 + Irena Leś    (Greg.)

    18.00  + Iliana Leniart (Greg.)

    18.00  O Bożą opiekę dla Marty

———————————————————————————————-

Wt. 13.02.        6.30  + Irena Leś    (Greg.) 

                         6.30  + Zofia Walas 

    18.00  + Iliana Leniart (Greg.)

    18.00  ++ Izabela, Zbigniew Kosiba

————————————————————————————————

Śr. 14.02.      6.30  + Iliana Leniart (Greg.)                

                      6.30  ++ Bożena, Zbigniew, Danuta, Krzysztof

          9.00  + Irena Leś    (Greg.)

         18.00  Emil Paściak  (6 r. ś.)

         18.00  + Jan Baran   (1 r. ś.)

————————————————————————————————–

Czw. 15.02.   6.30  + Irena Leś    (Greg.) 

                      6.30  + Anna Para  (r. ś.)

    18.00  + Iliana Leniart (Greg.)

    18.00  + Piotr Paśkiewicz  (37 r. ś.)

  ————————————————————————————————–

Pt. 16.02.       6.30 + Irena Leś    (Greg.)

                       6.30 + Iliana Leniart (Greg.)

18.00  + Janina Kościółek  (od synowej z R.)

18.00  ++ Janina, Jan Prokop

—————————————————————————————————-

 Sob. 17.02.  6.30  + Irena Leś    (Greg.)

                      6.30  + Iliana Leniart (Greg.)

    18.00 ++ Danuta, Kazimierz Wiater

    18.00  + Marcin Palczewski  i za ++ z R.

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 18.02.      

      7.00  + Irena Leś    (Greg.)

      7.00  + Iliana Leniart (Greg.)

      9.00  ++ Marian Kopiec; Czesława Wybraniec 

    10.30  + Stefan Klimasz  (r. ś.)

    12.00  + Stefan Bukała  (6 r. ś.)

    16.00  + Stanisław Golonka

                            INTENCJE   MSZALNE    04-11.02.2024

NIEDZIELA 04.02.      

     7.00  Dziękczynna z ok. 60 rocz. urodzin Elżbiety…; 

     7.00 Z róży Św. Katarzyny o B. błog. dla Sióstr i za ++ Siostry

      9.00  + Helena Bator   (8 r. ś.)  (od córki Marii)

    10.30  W int. Oliwii z ok. 5 rocz. urodzin…

    12.00 + Irena Leś    (Greg.)

    16.00 + Iliana Leniart (Greg.)

——————————————————————————————–

Pon. 05.02.        6.30  + Iliana Leniart (Greg.)

                           6.30  ++ Bronisława Cioch, Józef

    18.00  + Irena Leś    (Greg.)

    18.00  + Tadeusz Chrzanowski  (4 r. ś.)  

———————————————————————————————-

Wt. 06.02.        6.30 + Iliana Leniart (Greg.)

                         6.30  +Janusz Fróg  (r. ś.)   

    18.00  + Irena Leś    (Greg.)

    18.00  W int. Kingi z ok. 18 rocz. urodzin…  (od chrzestnej)

————————————————————————————————

Śr. 07.02.      6.30  + Iliana Leniart (Greg.)                

                      6.30  + Dionizy Miąsik  (21 r. ś.)

         18.00  + Irena Leś    (Greg.)

         18.00  ++ Leon, Zdzisław, Genowefa Bomba

————————————————————————————————–

Czw. 08.02.   6.30  + Iliana Leniart (Greg.)

                      6.30  + Anna Para  (r. ś.)

    18.00  + Irena Leś    (Greg.)

    18.00  ++ Julian Szuszko; Zbigniew Hanc

  ————————————————————————————————–

Pt. 09.02.       6.30  W int. Pauliny Strojny o pomyślność w sesji egzaminacyjnej

                       6.30 + Iliana Leniart (Greg.)

18.00  + Irena Leś    (Greg.)

18.00  ++ Bogdan Ruman, Adrian Ruman  (r. ś.)

—————————————————————————————————-

 Sob. 10.02.  6.30  + Kazimierz Szura

                      6.30  + Iliana Leniart (Greg.)

    18.00  + Irena Leś    (Greg.)

    18.00  Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog.

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 11.02.      

      7.00  + Danuta

      7.00  + Iliana Leniart (Greg.)

      9.00  + Władysław Jędrzejczyk   (22 r. ś.) 

    10.30  W int. Jakuba z ok. 6 rocz. urodzin…

    12.00 + Izabela Data  (z róży Św. Magdaleny)

    16.00 + Irena Leś    (Greg.)

                            INTENCJE   MSZALNE    21-28.01.2024

NIEDZIELA 28.01.      

     7.00  O zdrowie dla Agaty;    7.00 + Mateusz Dytko (Greg.) 

      9.00  + Zofia Kotowicz   (r. ś.)

    10.30  Za Parafię

    12.00  + Julia Surówka  (6 r. ś.)  (od Kazimierza)

    16.00  + Grażyna Bandura  (Greg.)

——————————————————————————————–

Pon. 29.01. 2024   6.30  + Mateusz Dytko (Greg.) 

                              6.30  W int. Bogu wiadomej

    18.00  + Wiesław Kaplita  (od kol. i kol. z Gimnazjum)

    18.00  +  Grażyna Bandura  (Greg.)  

———————————————————————————————-

Wt. 30.01.        6.30  + Mateusz Dytko (Greg.)  (zakończenie)

                         6.30  + Mariusz Kowalski   

    18.00  O zdrowie dla Marzeny, B. błog. i opiekę MB

    18.00  +  Grażyna Bandura  (Greg.) (zakończenie)

————————————————————————————————

Śr. 31.01.      6.30  + Bogusław Krzak                

                      6.30  + Izydor Skoczylas

         18.00  O zdrowie i B. błog. dla Kazimierza Ciupaka i córki Anny

         18.00  + Zbigniew Jakubek

————————————————————————————————–

Czw. 01.02.   6.30  + Irena Leś    (początek Greg.)

                      6.30  + Iliana Leniart (początek Greg.)

    18.00  ++ Helena, Dominik Kustra  (od córki Zofii)

    18.00  + Alicja Pałka  (1 r. ś.)

  ————————————————————————————————–

Pt. 02.02.       6.30  + Irena Leś    (Greg.)

                       6.30 + Iliana Leniart (Greg.)

            9.00  + Wiktoria Domino  (r. ś.)

18.00  + Maria Jasionowicz

18.00  ++ Teodor, Janina

—————————————————————————————————-

 Sob. 03.02.  6.30   + Irena Leś    (Greg.)

                      6.30  + Iliana Leniart (Greg.)

    18.00  + Maciej Peszko

    18.00  + Józef Piotrowski

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 04.02.      

     7.00  Dziękczynna z ok. 60 rocz. urodzin Elżbiety…; 

     7.00 Z róży Św. Katarzyny o B. błog. dla Sióstr i za ++ Siostry

      9.00  + Helena Bator   (8 r. ś.)  (od córki Marii)

    10.30  W int. Oliwii z ok. 5 rocz. urodzin…

    12.00 + Irena Leś    (Greg.)

    16.00 + Iliana Leniart (Greg.)

                            INTENCJE   MSZALNE    21-28.01.2024

NIEDZIELA 21.01.      

      7.00 + Mateusz Dytko (Greg.);  7.00  + Antoni Wiater  (r. ś.)

      9.00  + Józefa Jaworska  (7 r. ś.)

    10.30 + Mariusz Dubeński  (2 r. ś.)

    12.00  ++ Franciszek, Helena Hałoń  (od córki Marty z R.

     16.00  + Grażyna Bandura  (Greg.)       Za Parafię

——————————————————————————————–

Pon. 22.01. 2024   6.30  +  Grażyna Bandura  (Greg.)

                              6.30  ++ Roman, Eugeniusz

    18.00  + Bronisława Janda  (1 r. ś.)

    18.00  + Mateusz Dytko (Greg.)  

———————————————————————————————-

Wt. 23.01.        6.30  + Grażyna Bandura  (Greg.);

                         6.30 + Andrzej Kruczek  (8 r. ś.)  (od żony)     

    18.00  + Mateusz Dytko (Greg.)

    18.00  + Agnieszka Lasota

————————————————————————————————

Śr. 24.01.      6.30  + Grażyna Bandura  (Greg.);                 

                      6.30  + Wanda Piasecka   (1 r. ś.)

         18.00  W int Stefanii Obara o B. błog. i opiekę M.B.

         18.00  + Mateusz Dytko (Greg.)

————————————————————————————————–

Czw. 25.01.   6.30  +  Grażyna Bandura  (Greg.)

                      6.30  + Mateusz Dytko (Greg.) 

    18.00  + Janusz Moraniec   (od R. Napora)

    18.00  O zdrowie i B. błog. dla Sebastiana

  ————————————————————————————————–

Pt. 26.01.       6.30  + Grażyna Bandura  (Greg.)

                       6.30 + Helena Goleniowska  (z roży MB Nieust. Pomocy)

18.00  + Lesław Drążek  (2 r. ś.); + Stanisława Drążek 15 r. ś.)

18.00  + Mateusz Dytko (Greg.)

—————————————————————————————————-

 Sob. 27.01.  6.30   +  Grażyna Bandura  (Greg.)

                      6.30  + Mateusz Dytko (Greg.)

    18.00  + Wiesław Rożkiewicz

    18.00  +  Stanisław Gałucha 

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 28.01.      

     7.00  O zdrowie dla Agaty;    7.00 + Mateusz Dytko (Greg.) 

      9.00  + Zofia Kotowicz   (r. ś.)

    10.30  Za Parafię

    12.00  + Julia Surówka  (6 r. ś.)  (od Kazimierza)

    16.00  + Grażyna Bandura  (Greg.)

                            INTENCJE   MSZALNE    14-21.01.2024

NIEDZIELA 14.01.      

      7.00 + Mateusz Dytko (Greg.) ;  2. + Grażyna Bandura  (Greg.)

      9.00  W int. Haliny z ok. urodzin…

    10.30 Dziękczynna w int. Bogu wiadomej

    12.00  O B. błog. i zdrowie dla Korneli, Filipa, Ireneusza, Filipa Klaudii i Adriana.

     16.00  + Joanna Kalandyk  (r. ś.)       Za Parafię

——————————————————————————————–

Pon. 15.01.    6.30  + Mateusz Dytko (Greg.) 

                      6.30  + Grażyna Bandura  (Greg.)     

        18.00  + Krystyna Sikora  (4 r. ś.)  (od męża)

        18.00  + Bronisław Walawender  (4 r. ś.)

———————————————————————————————-

Wt. 16.01.      6.30  + Mateusz Dytko (Greg.)  

                       6.30  + Grażyna Bandura  (Greg.)

                       6.30  + Mieczysław Klimasz

        18.00  O zdr. i błog. Boże dla Zofii i Jana                     

————————————————————————————————

Śr. 17.01.      6.30  + Mateusz Dytko (Greg.)           

                      6.30  + Grażyna Bandura  (Greg.)

                      6.30  O zdr. i szczęśliwy przebieg operacji dla Natalii

        18.00   + Stanisław Golonka

————————————————————————————————–

Czw. 18.01.   6.30 + Mateusz Dytko (Greg.)

                      6.30 + Grażyna Bandura  (Greg.)

                      6.30 + Julia Krzanowska

        18.00  + Józef Świniuch, Ryszard  (2 r. ś.)

  ————————————————————————————————–

Pt. 19.01.       6.30  + Grażyna Bandura  (Greg.) 

                      6.30  ++ Leon, Zdzisław, Genowefa Bomba

        18.00  ++ Władysława,  Kazimierz

        18.00  + Mateusz Dytko (Greg.)

—————————————————————————————————-

 Sob. 20.01.   6.30  + Grażyna Bandura  (Greg.)

                      6.30  + Mateusz Dytko (Greg.)

18.00  + Wojciech Tafil   (10 r. ś.) 

18.00  + Izabela Bartnicka

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 21.01.      

      7.00 + Mateusz Dytko (Greg.);  7.00  + Antoni Wiater  (r. ś.)

      9.00  + Józefa Jaworska  (7 r. ś.)

    10.30 + Mariusz Dubeński  (2 r. ś.)

    12.00  ++ Franciszek, Helena Hałoń  (od córki Marty z R.

     16.00  + Grażyna Bandura  (Greg.)       Za Parafię

               INTENCJE   MSZALNE    07-14.01.2024

NIEDZIELA 07.01.      

            7.00  Z róży Św. Weroniki za + Marię Chmiel

            7.00  + Mateusz Dytko (Greg.) 

      9.00  + Jan Smyczek  (11 r. ś.)

            10.30   Dziękcz. z ok. 40 rocz. ślubu: Dorota i Zbigniew Jamrozy

            10.30  + Zofia Kura  (4 r. ś.)

    12.00  Dziękcz. za 85 lat życia Zofii… 

    12.00   Dziękcz. z prośbą o B. błog.  dla Genowefy , Janiny, Marii

                z  ok.  urodzin….

    14.00  Msza pogrzebowa  + Leszek Płodzień

            16.00  + Grażyna Bandura  (Greg.)

——————————————————————————————–

Pon. 08.01.    6.30  + Mateusz Dytko (Greg.) 

                      6.30 + Adam Paśkiewicz  (17 r. ś.)

                      6.30  + Grażyna Bandura  (Greg.)     

        18.00  + Helena Bartoń

———————————————————————————————-

Wt. 09.01.      6.30  + Mateusz Dytko (Greg.)  

                       6.30  + Grażyna Bandura  (Greg.)

                       6.30  + Zofia Bomba

        18.00  O zdr. i błog. Boże dla Genowefy Wiater                     

————————————————————————————————

Śr. 10.01.      6.30  + Mateusz Dytko (Greg.)           

                      6.30  + Grażyna Bandura  (Greg.)

                      6.30  W int.  Bogu wiadomej 

        18.00  O zdrowie dla Beaty 

————————————————————————————————–

Czw. 11.01.   6.30 + Mateusz Dytko (Greg.)

                      6.30 + Grażyna Bandura  (Greg.)

                      6.30 + Aniela Bernat

        18.00  + Zofia i Józef

  ————————————————————————————————–

Pt. 12.01.       6.30  + Mateusz Dytko (Greg.)

                       6.30  + Grażyna Bandura  (Greg.)

                       6.30  + Zofia Bomba

        18.00  + prof. Maria Braun Gałkowska

—————————————————————————————————-

 Sob. 13.01.   6.30  + Grażyna Bandura  (Greg.)

                      6.30  + Mateusz Dytko (Greg.)

18.00  + Aleksander Stec  (r. ś.)  (od rodziców)

18.00  + Edward Wyżykowski  

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 14.01.      

      7.00 + Mateusz Dytko (Greg.) ;  2. + Grażyna Bandura  (Greg.)

      9.00  W int. Haliny z ok. urodzin…

    10.30 Dziękczynna w int. Bogu wiadomej

    12.00  O B. błog. i zdrowie dla Korneli, Filipa, Ireneusza, Filipa Klaudii i Adriana.

     16.00  + Joanna Kalandyk  (2 r. ś.)       Za Parafię

NIEDZIELA 31.12.      

      7.00  ++ Zofia, Jan Rudka;       2. Za Parafię

      9.00  ++ Franciszek,   Maria

    10.30  ++   Józef, Kazimiera Grzesik  (od wnuka Mariusza)

    12.00  Dziękczynna z ok. 50 rocz. ślubu: Agata i Zdzisław….

    16.00  ++ Franciszek, Janusz

——————————————————————————————–

Pon. 01.01. 2024    NOWY ROK

      7.00  + Grażyna Bandura  (Greg.)  rozpoczęcie;   7.00  Za Parafię   

      9.00  + Mateusz Dytko (Greg.)  rozpoczęcie  

    10.30  ++ Jan, Genowefa Leniart

    12.00  ++ Cecylia, Mieczysław Jasińscy   

    16.00 + Józef Bieda

———————————————————————————————-

Wt. 02.01.        6.30  + Grażyna Bandura  (Greg.);  6.30  + Mateusz Dytko (Greg.)    

    18.00  + Janusz Mrózek  (4 r. ś.) ;   18.00  + Helena Synoś  

————————————————————————————————

Śr. 03.01.      6.30  + Grażyna Bandura  (Greg.);                  

                      6.30  + Edward Bomba  (r. ś.)

         18.00  + Antoni Wiater;   18.00  + Mateusz Dytko (Greg.)

————————————————————————————————–

Czw. 04.01.   6.30  +  Grażyna Bandura  (Greg.)

                      6.30  + Maria Chmiel  (4 r. ś. )

    18.00  + Maria Lisek  (13 r. ś.)

    18.00  + Mateusz Dytko (Greg.) 

  ————————————————————————————————–

Pt. 05.01.       6.30  + Grażyna Bandura  (Greg.)

                       6.30 ++ Aniela, Mieczysław Paśko  

18.00  W int. Urszuli …

18.00  + Mateusz Dytko (Greg.)

—————————————————————————————————-

 Sob. 06.01.    OBJAWIENIE PAŃSKIE 

      7.00 w int. Antoniego z ok. urodzin…. ;   7.00  + Roman Połaniecki  (9 r. ś.)   

      9.00  Dziękczynna z ok. 50 rocz. ślubu: Stanisława i Jan….

      9.00  + Eugeniusz Szymkowicz   

    10.30  + Mateusz Dytko (Greg.)

    12.00  ++ Kazimierz, Danuta Wiater  (r. ś.)   

    16.00  + Grażyna Bandura  (Greg.)

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 07.01.      

      7.00  Z róży Św. Weroniki za + Marię Chmiel;  7.00  + Mateusz Dytko (Greg.) 

      9.00  + Jan Smyczek  (11 r. ś.)

10,30 Dziękczynna z ok. 40 rocz. ślubu: Dorota i Zbigniew Jamrozy….

    10.30  + Zofia Kura  (4 r. ś.);

    12.00  Dziękczynna za 85 lat życia Zofii…   12.00   Dziękczynna z prośbą o B. błog.

               dla Genowefy , Janiny, Marii z ok. urodzin…

    16.00  + Grażyna Bandura  (Greg.)

NIEDZIELA 24.12.      

      7.00  + Władysław Ocieczek  (Greg.);  2. Za Parafię

      9.00  ++ Helena, Franciszek Kalandyk

    10.30  + Lesław Drążek  (Greg.)

               INTENCJE   MSZALNE    24-31.12.2023

    12.00  + Tadeusz Pajda  (od siostrzenicy Ewy)

           24.00   1. ++ Wiktoria, Adam;                   2. Adolf Skoczylas  (30 r. ś.);

                       3. ++ Cecylia Jasińska  (23 r. ś.);   4. ++ Janina, Teodor Paśko

——————————————————————————————–

Pon. 25.12.    BOŻE NARODZENIE  

      7.00  + Lesław Drążek  (Greg.);      7.00  + Elżbieta Kopiec  (10 r. ś.)

      9.00  ++ Tadeusz, Emilia Chrzanowska  (10 r. ś.);      9.00   Za Parafię

    10.30  + Władysław Ocieczek  (Greg.)

    12.00  + Robert Góra  (2 r. ś.);       12.00 ++ Zbigniew, Stanisław, Wanda

———————————————————————————————-

Wt. 26.12.     ŚW. SZCZEPANA

      7.00  + Lesław Drążek  (Greg.);      7.00 + Tadeusz Paluch  ( r. ś.)

      9.00  + Maria Jasionowicz

    10.30  + Władysław Ocieczek  (Greg.);   10.30  + Antoni Para

    12.00  Dziękczynna z ok. 50 rocz. ślubu: Zofia i Jan…

————————————————————————————————

Śr. 27.12.      6.30  + Władysław Ocieczek  (Greg.)           

                      6.30  + Lesław Drążek  (Greg.)

         18.00  + Aleksander Stec  

 18.00  + Stanisław Golonka

————————————————————————————————–

Czw. 28.12.   6.30 + Alicja Rutka  (5 r. ś.)

                      6.30 + Lesław Drążek  (Greg.)

                      6.30  O zdrowie i B. błog. dla Kornelii

    18.00  + Władysław Ocieczek  (Greg.)

  ————————————————————————————————–

Pt. 29.12.       6.30  + Władysław Ocieczek  (Greg.)

                       6.30  + Lesław Drążek  (Greg.)

                       6.30 Anna Pociask

18.00  + Lucjan Paśko  (4 r. ś.)

—————————————————————————————————-

 Sob. 30.12.   6.30  + Lesław Drążek  (Greg.)           zakończenie

                      6.30  + Władysław Ocieczek  (Greg.)  zakończenie

                      6.30  + Marek Guniewski

18.00  + Roman Bomba  (16 r. ś.) 

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 31.12.      

      7.00  ++ Zofia, Jan Rudka;       2. Za Parafię

      9.00  ++ Franciszek,   Maria

    10.30  ++   Józef, Kazimiera Grzesik  (od wnuka Mariusza)

    12.00  Dziękczynna z ok. 50 rocz. ślubu: Agata i Zdzisław….

    16.00  ++ Franciszek, Janusz

               INTENCJE   MSZALNE    17-24.12.2023

NIEDZIELA 17.12.      

      7.00  + Łucja Staniek  (20 r. ś.)

      7.00  + Marian Ligęza  (26 r. ś.)

      9.00  + Lesław Drążek  (Greg.)

    10.30  + Anna Stanio   (12 r. ś.) 

    12.00  ++ Maria, Augustyn Sitek

    16.00   + Władysław Ocieczek  (Greg.);       Za Parafię

——————————————————————————————–

Pon. 18.12.    6.30 + Władysław Ocieczek  (Greg.)   

                      6.30 + Marian Rożkiewicz

18.00  + Lesław Drążek  (Greg.)     

18.00  W int. Oliviera

———————————————————————————————-

Wt. 19.12.      6.30  + Władysław Ocieczek  (Greg.)  

                       6.30  + Lesław Drążek  (Greg.)

 18.00  + Grzegorz 

 18.00  + Helena Kopiec                      

————————————————————————————————

Śr. 20.12.      6.30  + Władysław Ocieczek  (Greg.)           

                      6.30  + Lesław Drążek  (Greg.)

         18.00  + Małgorzata Wydra  (od Sióstr z róży MB Nieust. Pomocy)  

 18.00  + Maria Tadla (4 r. ś.) i jej rodziców: ++ Izabela i Bolesław Ligęza 

————————————————————————————————–

Czw. 21.12.   6.30 + Władysław Ocieczek  (Greg.)

                      6.30 + Eugeniusz Walusiewicz

    18.00  + Lesław Drążek  (Greg.)

    18.00  Za ++ z R. Pilat i Królikowskich

  ————————————————————————————————–

Pt. 22.12.       6.30  + Władysław Ocieczek  (Greg.)

                       6.30  + Emilian Bomba

18.00  + Lesław Drążek  (Greg.)

18.00  ++ Stefania, Julia

—————————————————————————————————-

 Sob. 23.12.   6.30  ++ Tadeusz, Zofia Błońscy

                      6.30  + Władysław Ocieczek  (Greg.)

18.00  + Lesław Drążek  (Greg.)

18.00  + Henryk  (10 r. ś.)  (od żony i dzieci)

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 24.12.      

      7.00  + Władysław Ocieczek  (Greg.);  2. Za Parafię

      9.00  ++ Helena, Franciszek Kalandyk

    10.30  + Lesław Drążek  (Greg.)

    12.00  + Tadeusz Pajda  (od siostrzenicy Ewy)

           24.00   1. ++ Wiktoria, Adam;                   2. Adolf Skoczylas  (30 r. ś.);

                       3. ++ Cecylia Jasińska  (23 r. ś.);   4. ++ Janina, Teodor Paśko

               INTENCJE   MSZALNE    10-17.12.2023

NIEDZIELA 10.12.      

      7.00  + Władysław Ocieczek  (Greg.)

      7.00  + Lesław Drążek  (Greg.)

      9.00  + Kazimierz Kozubek

    10.30  + Stanisław Jopek  (2 r. ś.)  (od syna z R.)

    12.00  + Stanisław Solecki  (r. ś.)

    16.00   ++ Zofia, Antoni Borowiec;       Za Parafię

——————————————————————————————–

Pon. 04.12.    6.30 + Władysław Ocieczek  (Greg.)   

                      6.30 + Lesław Drążek  (Greg.)

18.00  ++ Wiktoria, Jan Lisek  (10 r. ś.)     

18.00  ++ Władysław, Joanna

———————————————————————————————-

Wt. 05.12.      6.30  + Władysław Ocieczek  (Greg.)  

                       6.30  + Lesław Drążek  (Greg.)

 18.00  + Franciszek Salach  (2 r. ś.)

 18.00  ++ Zuzanna, Józef                      

————————————————————————————————

Śr. 13.12.      6.30  + Stefania Błońska         

                      6.30  + Lesław Drążek  (Greg.)

         18.00  + Władysław Ocieczek  (Greg.)  

 18.00  ++ Wanda, Jan Prokop

————————————————————————————————–

Czw. 14.12.   6.30 + Władysław Ocieczek  (Greg.)

                      6.30  + Lesław Drążek  (Greg.)

    18.00  + Władysława Fic  (15 r. ś.)

    18.00  + Janina Płodzień  (10 r. ś.)

  ————————————————————————————————–

Pt. 15.12.       6.30  + Władysław Ocieczek  (Greg.)

                       6.30  + Lesław Drążek  (Greg.)

18.00  W int. Bogu wiadomej

18.00  ++ Anna, Franciszek

—————————————————————————————————-

 Sob. 16.12.   6.30 + Lesław Drążek  (Greg.)

                      6.30 + Władysław Ocieczek  (Greg.)

18.00  ++ Józefa, Stanisław Hałoń

18.00  + Kazimiera Stromczyńska

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 17.12.      

      7.00  + Łucja Staniek  (20 r. ś.)

      7.00  + Marian Ligęza (26 r. ś.)

      9.00  + Lesław Drążek  (Greg.)

    10.30  + Anna Stanio  (12 r. ś.) 

    12.00  ++ Maria, Augustyn Sitek

    16.00  + Władysław Ocieczek  (Greg.)  ;       Za Parafię   

               INTENCJE   MSZALNE    03-10.12.2023

NIEDZIELA 03.12.      

      7.00  Z róży Św. Moniki o B. błog. dla Sióstr i za ++ Siostry

      7.00  + Lesław Drążek  (Greg.)

      9.00  + Danuta  (od syna i synowej)

    10.30  + Bogdan Dumaj  (4 r. ś.)

    12.00  + Stanisław Drążek  (od żony Zofii)

    16.00   + Władysław Ocieczek  (Greg.);   Za Parafię       

——————————————————————————————–

Pon. 04.12.    6.30 + Władysław Ocieczek  (Greg.)   

                      6.30  + O zdrowie i B. błog.

18.00  + Lesław Drążek  (Greg.)    

18.00  ++ Kazimiera, Edward

———————————————————————————————-

Wt. 05.12.      6.30   + Władysław Ocieczek  (Greg.)  

                       6.30  ++ Stanisława, Bolesław

 18.00  + Lesław Drążek  (Greg.)

 18.00  ++ Zofia, Adam, Elżbieta                      

————————————————————————————————

Śr. 06.12.      6.30  + Władysław Ocieczek  (Greg.)         

                      6.30  + Lesław Drążek  (Greg.)

                      6.30 ++ Maria, Jan Jach 

         18.00   Za Radio Maryja i za Koło Radia Maryja w Tyczynie z ok. 32 rocz. powstania

 18.00   ++ Maria, Bronisława

————————————————————————————————–

Czw. 07.12.  6.30 + Władysław Ocieczek  (Greg.)

                      6.30  + Lesław Drążek  (Greg.)

    18.00  + Stanisław Bomba  (r. ś.)

    18.00  + Jan Czapka  (od sąsiadów Alicji)

  ————————————————————————————————–

Pt. 08.12.       6.30  + Władysław Ocieczek  (Greg.)

       9.00 + Lesław Drążek  (Greg.)

18.00  + Izabela Gradkowska

18.00  + Janina Płodzień  (10 r. ś.)

—————————————————————————————————-

 Sob. 09.12.   6.30 ++ Wiktoria, Franciszek

                      6.30 + Władysław Ocieczek  (Greg.)

18.00  + Lesław Drążek  (Greg.)

18.00  + Janina Płodzień

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 10.12.      

      7.00  + Władysław Ocieczek  (Greg.)

      7.00  + Lesław Drążek  (Greg.)

      9.00  + Kazimierz Kozubek

    10.30  + Stanisław Jopek  (2 r. ś.)  (od syna z R.)

    12.00  + Stanisław Solecki  (r. ś.)

    16.00   ++ Zofia, Antoni Borowiec;       Za Parafię       

              

               INTENCJE   MSZALNE    26.11-03.12.2023

NIEDZIELA 26.11.      

      7.00  + Aleksander Ciupak  (Greg.)

      7.00  W int. Tadeusza z ok. urodzin

      9.00  ++ Zofia, Edward

      9.00  ++ Maria Włosińska i Jerzy (od s. Wacława z dziećmi: Wanesą i Oliwierem)

    10.30  + Bolesław Gorzelec  (23 r. ś.)

    12.00  W int. rodziny…

    16.00  + Marian Kyc  (Greg.);         Za Parafię

——————————————————————————————–

Pon. 27.11.    6.30  + Marian Kyc  (Greg.)  

                      6.30  ++ Rozalia, Józef Hus

18.00  + Aleksander Ciupak  (Greg.)     

18.00  + Maria Kościółek  (od Janiny z R.)

———————————————————————————————-

Wt. 28.11.      6.30  + Bronisława Witek   

                       6.30  + Marian Kyc  (Greg.)

 18.00  + Aleksander Ciupak  (Greg.)

 18.00  ++ Piotr Kowalski  (9 r. ś.)                    

————————————————————————————————

Śr. 29.11.      6.30  + Marian Kyc  (Greg.)         

                      6.30  ++ Franciszek, Janusz

    18.00  + Aleksander Ciupak  (Greg.)

    12.00   Za zmarłych polecanych w Wypominkach

————————————————————————————————–

Czw. 30.11.  6.30  + Marian Kyc  (Greg.)   zakończenie

                      6.30  + Ryszard Słowik

    18.00  Za zmarłych polecanych w Wypominkach

    18.00  + Aleksander Ciupak  (Greg.)  zakończenie

  ————————————————————————————————–

Pt. 01.12.       6.30  + Lesław Drążek  (Greg.) – rozpoczęcie     

                      6.30  ++ Józefa, Antoni Płodzień

       9.00  Msza św. z ok. Jubileuszu 50 Lecia budynku Szkoły Podstawowej

18.00  ++ Maria, Tomasz

18.00  + Władysław Ocieczek  (Greg.) – rozpoczęcie

—————————————————————————————————-

 Sob. 02.12.   6.30 + Lesław Drążek  (Greg.)

                      6.30 + Władysław Ocieczek  (Greg.)

   10.00-12.00  Przedszkole ŚŚ. Dominikanek Dzień Skupienia

18.00  ++ Zofia  (11 r. ś.), Edward, Tadeusz Kochanek

18.00  + Aldona Bobrecka  (21 r. ś.)

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 03.12.      

      7.00  Z róży Św. Moniki o B. błog. dla Sióstr i za ++ Siostry

      7.00  + Lesław Drążek  (Greg.)

      9.00  + Danuta  (od syna i synowej)

    10.30  + Bogdan Dumaj  (4 r. ś.)

    12.00  + Stanisław Drążek  (od żony Zofii)

    16.00   + Władysław Ocieczek  (Greg.);   Za Parafię       

                                    INTENCJE   MSZALNE    19-26.11.2023

NIEDZIELA 19.11.      

      7.00  + Władysława Perdeus  (r. ś.)

      7.00  Za Parafię

      9.00  + Marian Kyc  (Greg.)

    10.30  + Izydor Skoczylas  (od żony)

    12.00  + Aleksander Ciupak  (Greg.)

    16.00  ++ Bogusław Malinowski  (3 r. ś.), Klaudia;        

——————————————————————————————–

Pon. 20.11.    6.30  + Aleksander Ciupak  (Greg.)     

                      6.30  + Marian Kyc  (Greg.)

18.00   ++ Tadeusz Janiec, Helena, Augustyn  

18.00   +  Genowefa Gradkowska

———————————————————————————————-

Wt. 21.11.      6.30 + Aleksander Ciupak  (Greg.)     

                       6.30 ++ Marianna, Stanisław Paściak

 18.00  + Marian Kyc  (Greg.)  

 18.00  ++ Maria, Emil 

————————————————————————————————

Śr. 22.11.      6.30 + Aleksander Ciupak  (Greg.)    

                      6.30 ++ Ludwika i Tadeusz Kościółek, Zofia i Czesław Madera

    18.00  + Marian Kyc  (Greg.)

    18.00  + Joanna Peszko  (od Urzędu Miejskiego w Tyczynie i Gminnego

                  Zespołu obsługi Szkół)

————————————————————————————————–

Czw. 23.11.  6.30  + Aleksander Ciupak  (Greg.) 

                      6.30  + Marian Kyc  (Greg.)

    18.00  + Janusz Fróg  (od córki)

    18.00  ++ Aleksandra, Józef Fornal  (r. ś.)

  ————————————————————————————————–

Pt. 24.11.       6.30  + Aleksander Ciupak  (Greg.)       

                      6.30  + Renata Leś

18.00  + Marian Kyc  (Greg.)

18.00  ++ Alicja, Zbigniew Budyka

—————————————————————————————————-

 Sob. 25.11.   6.30 + Aleksander Ciupak  (Greg.)

11.00  1. + Marian Kyc  (Greg.); 2. + Józef Domino;  3. Za Parafię

18.00  1. Dziękczynna z ok. 40 rocz. ślubu: Barbara i Rafał; 2. W int. Nikodema

            i rodziny…; 3. + Emilia Pluta  (1 r. ś.)

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 26.11.      

      7.00  + Aleksander Ciupak  (Greg.)

      7.00  W int. Tadeusza z ok. urodzin

      9.00  ++ Zofia, Edward

    10.30  + Bolesław Gorzelec  (23 r. ś.)

    12.00  W int. rodziny…

    16.00  + Marian Kyc  (Greg.);         Za Parafię

                                    INTENCJE   MSZALNE    12-19.11.2023

NIEDZIELA 12.11.      

      7.00  + Aleksander Ciupak  (Greg.)

      7.00  + Marian Kyc  (Greg.)

      9.00  ++ Irena, Jan Najda

    10.30  + Eugenia Szyszka  (2 r. ś.)

    12.00  + Małgorzata

    16.00  + Bożena Jerzykiewicz  (r. ś.);         Za Parafię

——————————————————————————————–

Pon. 13.11.    6.30  + Marian Kyc  (Greg.)  

                      6.30  + Aleksander Ciupak  (Greg.)

18.00  Za dusze w czyśćcu cierpiące   

18.00  + Bożena Kumik   (r. ś.) 

———————————————————————————————-

Wt. 14.11.      6.30  + Mieczysław    

                       6.30  + Marian Kyc  (Greg.)

 18.00  + Aleksander Ciupak  (Greg.)

 18.00  Dziękczynna z ok. 14 rocz. ślubu: Ewelina i Rafał…

————————————————————————————————

Śr. 15.11.      6.30  + Marian Kyc  (Greg.)         

                      6.30  O szczęśliwy przebieg operacji dla Danuty

    18.00  + Aleksander Ciupak  (Greg.)

    12.00  + Emil Kiferling  (2 r. ś.)

————————————————————————————————–

Czw. 16.11.  6.30  + Marian Kyc  (Greg.) 

                      6.30  ++ Helena, Władysław

    18.00  + Alicja Pałka  (od syna Marka)

    18.00  + Aleksander Ciupak  (Greg.)

  ————————————————————————————————–

Pt. 17.11.       6.30  + Marian Kyc  (Greg.)      

                      6.30  + Anna Reinert

18.00  + Roman Wrona

18.00  + Aleksander Ciupak  (Greg.)

—————————————————————————————————-

 Sob. 18.11.   6.30 + Marian Kyc  (Greg.) 

                      6.30 + Aleksander Ciupak  (Greg.)

18.00  + Tadeusz Paśko

18.00  Za ++ z R. Pilat

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 19.11.      

      7.00  + Władysława Perdeus  (r. ś.)

      7.00  Za Parafię

      9.00  + Marian Kyc  (Greg.)

    10.30  + Izydor Skoczylas  (od żony)

    12.00  + Aleksander Ciupak  (Greg.)

    16.00  ++ Bogusław Malinowski  (3 r. ś.), Klaudia;        

                                    INTENCJE   MSZALNE    05-12.11.2023

NIEDZIELA 05.11.      

      7.00  + Maria Chmiel  (os sąsiadów z ul. Zagrody)

      7.00  Z róży Św. Anny za Dusze w Czyśćcu cierpiące i za ++ Siostry z róży

      9.00  ++ Jan, Genowefa Leniart

    10.30  + Aleksander Ciupak  (Greg.)

    12.00  ++ Janina, Bolesław Dąbrowscy

    16.00  + Marian Kyc  (Greg.);         Za Parafię

——————————————————————————————–

Pon. 06.11.    6.30  + Aleksander Ciupak  (Greg.)     

                      6.30  + Jan Trojanowski

18.00  + Marian Kyc  (Greg.)   

18.00  + Jan Dulewski  (od jego dziadka) 

———————————————————————————————-

Wt. 07.11.      6.30 + Aleksander Ciupak  (Greg.)     

                       6.30 + Wiktor Maziarek

 18.00  + Marian Kyc  (Greg.)  

 18.00  + Franciszek Kalita 

————————————————————————————————

Śr. 08.11.      6.30 + Aleksander Ciupak  (Greg.);     6.30  + Marian Kyc  (Greg.) 

                      6.30 ++ Emilia, Franciszek

    18.00  ++ Genowefa, Jan Leniart

    18.00  O zdrowie dla Wiktorii i opiekę M B

————————————————————————————————–

Czw. 09.11.  6.30  + Aleksander Ciupak  (Greg.) 

                      6.30  + Stanisław Burz  (7 r. ś.)

    18.00  + Marian Kyc  (Greg.)  

    18.00  + Bogumiła Ziaja  (r. ś.)

  ————————————————————————————————–

Pt. 10.11.       6.30  + Aleksander Ciupak  (Greg.)       

                      6.30  + Kazimierz Kozubek

18.00  + Marian Kyc  (Greg.)

18.00  + Edward Kosiba

—————————————————————————————————-

 Sob. 11.11.   6.30 + Aleksander Ciupak  (Greg.)

                      6.30 ++ Marian, Wiktoria Słowik

        9.00  Za Ojczyznę

18.00  + Marian Kyc  (Greg.)

18.00  + Józef Łosik  (od syna Wojciecha z R.)

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 12.11.      

      7.00  + Aleksander Ciupak  (Greg.)

      7.00  + Marian Kyc  (Greg.)

      9.00  ++ Irena, Jan Najda

    10.30  + Eugenia Szyszka  (2 r. ś.)

    12.00  + Małgorzata

    16.00  + Bożena Jerzykiewicz  (r. ś.);         Za Parafię

                                    INTENCJE   MSZALNE    29.10-05.11.2023

NIEDZIELA 29.10.      

      7.00  + Eugenia, Tomasz Szetela

      7.00  + Stefan Warchoł  (Greg.)

      9.00  1. + Jan Prędki  (3 r. ś.);  2. Ogumiła Ziaja (r. ś.)

    10.30  W int. Sławomira i jego syna o B. błog. zdr. i opiekę M B

    12.00  W int. Emilii z ok. 90 rocz. urodzin…

    16.00  + Maria Rzyhak  (Greg.);     Za Parafię

——————————————————————————————–

Pon. 30.10.    6.30 + Stefan Warchoł  (Greg.)  (zakończenie)     

                      6.30  + Maria Rzyhak  (Greg.)   (zakończenie)

18.00  + Wiktoria Para   

18.00  + Andrzej   (18 r. ś.) 

———————————————————————————————-

Wt. 31.10.      6.30  ++ Genowefa, Jan Kluz    

                       6.30  + Roman Hałoń

 18.00  +Aniela Paśkiewicz  (2 r. ś.)  

 18.00  + Jolanta Mitał  (19 r. ś.) 

————————————————————————————————

Śr. 01.11.      7.00  + Marek;        7.00  Za ++ z R. Szura i Pączek 

      9.00  + Aleksander Ciupak  (Greg. rozpoczęcie)

    10.30  + Jan Prędki  (3 r. ś.)

    12.00  + Edward Żurek  (4 r. ś.)

    14.00  1.+ Marian Kyc  (Greg. rozpoczęcie); 2. + Eugeniusz Szura  (2 r. ś.)

               3. + Mieczysław Kopiec  (17 r. ś.); 4. Za Parafię

————————————————————————————————–

Czw. 02.11.  6.30  + Marian Kyc  (Greg.) 

                      6.30  + Kazimierz Kozubek

             9.00  ++ Augustyn, Danuta, Stanisław        

    18.00  + Maria Jasionowicz

    18.00  + Aleksander Ciupak  (Greg.)

  ————————————————————————————————–

Pt. 03.11.       6.30   + Marian Kyc  (Greg.)       

                      6.30  ++ Aniela, Stanisław, Bolesław, Józefa

18.00  + Cecylia, Mieczysław, Bolesław Jasiński

18.00  + Aleksander Ciupak  (Greg.)

—————————————————————————————————-

 Sob. 04.11.   6.30 + Marian Kyc  (Greg.) 

                      6.30 + Stanisław Wepsięć  (3 r. ś.)

18.00  O zdr. i błog. dla Marka z ok. 70 rocz. urodzin…

18.00  + Aleksander Ciupak  (Greg.)

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 05.11.      

      7.00  + Maria Chmiel  (os sąsiadów z ul. Zagrody)

      7.00  Z róży Św. Anny za Dusze w Czyśćcu cierpiące i za ++ Siostry z róży

      9.00  ++ Jan, Genowefa Leniart

    10.30  + Aleksander Ciupak  (Greg.)

    12.00  ++ Janina, Bolesław Dąbrowscy

    16.00  + Marian Kyc  (Greg.);         Za Parafię

                                    INTENCJE   MSZALNE    22-29.10.2023

NIEDZIELA 22.10.      

      7.00  W int. Urszuli i Wiktora z prośbą o B. błog. i dary Ducha Świętego. 

      7.00  + Maria Rzyhak  (Greg.)

              9.00  + Stefan Warchoł  (Greg.)

    10.30  ++ Danuta, Emilian Paśko

    12.00  ++ Maria, Wincenty, Zdzisław Klimasz

    16.00  + Jan Dulewski  (od kol. i kol. z  LO);       Za Parafię

——————————————————————————————–

Pon. 23.10.    6.30 + Stefan Warchoł  (Greg.)       

                      6.30 + Małgorzata  (3 r. ś.)

18.00  + Maria Rzyhak  (Greg.)   

18.00  +Augustyn Kaplita   ( 1 r. ś.) 

———————————————————————————————-

Wt. 24.10.      6.30  + Stefan Warchoł  (Greg.)      

                       6.30  + Maria Rzyhak  (Greg.)

18.00  + Wilhelm Kuśnierz  (15 r. ś.)     

18.00  ++ Zdzisław, Artur 

————————————————————————————————

Śr. 25.10.  6.30   + Stefan Warchoł  (Greg.)         

                  6.30   + Maria Rzyhak  (Greg.)

    18.00  W int. Jakuba w 1 rocz. urodzin…

    18.00 + Helena Tendelska  (2 r. ś.)

————————————————————————————————–

Czw. 26.10.  6.30 ++ Genowefa, Władysław  (r. ś.) 

                      6.30 + Stefan Warchoł  (Greg.)

    18.00  + Maria Rzyhak  (Greg.)       

    18.00  ++  Wiktoria, Mieczysław, Tadeusz Kopiec

  ————————————————————————————————–

Pt. 27.10.       6.30  + Stefan Warchoł  (Greg.)      

                      6.30  Dziękczynno-błagalna dla Teresy Basiura za wsparcie duchowe

                              z prośbą o B. błog. dla całej rodziny  (od Lucyny)

18.00   + Maria Rzyhak  (Greg.)      

18.00  + Tadeusz Chrzanowski

—————————————————————————————————-

 Sob. 28.10.   6.30 + Maria Rzyhak  (Greg.)  

                      6.30 + Stefan Warchoł  (Greg.)

                      6.30 + Stanisław Kuśnierz  (7 r. ś.)

18.00  + Tadeusz Szela

18.00  + Józef Bieda

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 29.10.      

      7.00  + Eugenia, Tomasz Szetela

      7.00  + Stefan Warchoł  (Greg.)

      9.00  + Jan Prędki  (3 r. ś.)

    10.30  W int. Sławomira i jego syna o B. błog. zdr. i opiekę M B

    12.00  W int. Emilii z ok. 90 rocz. urodzin…

    16.00  + Maria Rzyhak  (Greg.);     Za Parafię

                                    INTENCJE   MSZALNE    15-22.10.2023

NIEDZIELA 15.10.      

      7.00 Dziękczynna z ok. 45 rocz. ślubu: Halina i Tadeusz…

      7.00  + Stefan Warchoł  (Greg.)

      9.00  + Jadwiga Siuta 

    10.30  ++ Maria, Stanisław Michalak

    12.00  + Beata  (20 r. ś.)

    16.00  + Maria Rzyhak  (Greg.);     Za Parafię

——————————————————————————————–

Pon. 16.10.    6.30 + Maria Rzyhak  (Greg.)     

                      6.30 + Stefan Warchoł  (Greg.) 

18.00  ++ Jan, Wanda Prokop   

18.00  O zdrowie dla syna Borysa

———————————————————————————————-

Wt. 17.10.      6.30  + Maria Rzyhak  (Greg.)  

                       6.30  + Stefan Warchoł  (Greg.)

18.00  O szczęśliwy przebieg operacji dla Wiktorii    

18.00  + Janina Paśko

————————————————————————————————

Śr. 18.10.  6.30   + Maria Rzyhak  (Greg.)      

                  6.30  ++ Katarzyna, Henryk Szetela

    18.00  + Stefan Warchoł  (Greg.)

    18.00  ++ Zofia, Wiesław Żurek

————————————————————————————————–

Czw. 19.10.  6.30 + Maria Rzyhak  (Greg.)   

                      6.30 + Anna Truchan

    18.00  + Stefan Warchoł  (Greg.)   

    18.00  + Józef  JANUSZ

  ————————————————————————————————–

Pt. 20.10.       6.30  + Maria Rzyhak  (Greg.)   

                      6.30 ++ Tadeusz, Irena Pilat

18.00  + Stefan Warchoł  (Greg.)   

18.00  + Alicja  (3 r. ś.)

—————————————————————————————————-

 Sob. 21.10.   6.30 + Maria Rzyhak  (Greg.)  

                      6.30 + Alicja;   6.30 + Stefan Warchoł  (Greg.)

18.00  O szczęśliwą operację i zdrowie dla Artura

18.00  + Józef Łosik  (od córki Marty z R.)

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 22.10.      

      7.00  W int. Urszuli i Wiktora z prośbą o B. błog. i dary Ducha Świętego. 

      7.00  + Maria Rzyhak  (Greg.)

              9.00  + Stefan Warchoł  (Greg.)

    10.30  ++ Danuta, Emilian Paśko

    12.00  ++ Maria, Wincenty, Zdzisław Klimasz

    16.00  + Jan Dulewski  (od kol. i kol. z  LO);       Za Parafię

                                    INTENCJE   MSZALNE    08-15.10.2023

NIEDZIELA 08.10.      

      7.00  + Maria Rzyhak  (Greg.)

      7.00  + Stefan Warchoł  (Greg.)

      9.00  ++ Józef, Helena  (r. ś.) 

    10.30  + Józef Trela  (6 r. ś.)

    12.00  + Alicja Pałka  (od Grzegorza z R.)

    16.00  + Szymon Bator  (4 r. ś.);     Za Parafię

——————————————————————————————–

Pon. 09.10.    6.30 + Stefan Warchoł  (Greg.)       

                      6.30 ++ Helena, Leopold, Józef Kura

18.00  + Maria Rzyhak  (Greg.)   

18.00  + Jan Kustra  ( 19 r. ś.)  (od siostry z R.)

18.00  ++ Alicja, Zbigniew Budyka

———————————————————————————————-

Wt. 10.10.      6.30  + Stefan Warchoł  (Greg.)      

                       6.30  + Kazimierz Kozubek

18.00  + Maria Rzyhak  (Greg.)     

18.00  ++ Agata, Jan, Józef Surówka

————————————————————————————————

Śr. 11.10.  6.30   + Stefan Warchoł  (Greg.)         

                  6.30  + Maria Rzyhak  (Greg.)

    18.00  Dziękczynna z ok. 14 rocz. ślubu: Krystyna i Artur…

    18.00 + Krzysztof Staniszewski

————————————————————————————————–

Czw. 12.10.  6.30 + Maria Rzyhak  (Greg.)  

                      6.30 + Stefan Warchoł  (Greg.)

    18.00  W int. Renaty i Janusza o b. błog. zdrowie i opiekę M B.       

    18.00 + Wiktoria Janosz

  ————————————————————————————————–

Pt. 13.10.       6.30  + Stefan Warchoł  (Greg.)      

                      6.30  + Zofia Kalandyk

18.00   + Maria Rzyhak  (Greg.)      

18.00  + Bronisław Dziura  (9 r. ś.)

—————————————————————————————————-

 Sob. 14.10.   6.30 + Maria Rzyhak  (Greg.)  

                      6.30 + Stefan Warchoł  (Greg.)

       14.00.   Msza ślubna

18.00  ++  Wiktoria, Tadeusz Gajda

18.00  ++  Helena, Jan Bomba

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 15.10.      

      7.00 Dziękczynna z ok. 45 rocz. ślubu: Halina i Tadeusz…

      7.00  + Stefan Warchoł  (Greg.)

      9.00  + Jadwiga Siuta 

    10.30  ++ Maria, Stanisław Michałek

    12.00  + Beata  (20 r. ś.)

    16.00  + Maria Rzyhak  (Greg.);     Za Parafię

                                    INTENCJE   MSZALNE    01-08.10.2023

NIEDZIELA 01.10.      

      7.00   Z róży MB Nieust. Pomocy o B. błog. dla Sióstr i ++ Siostry

      7.00 + Maria Rzyhak  (rozpoczęcie gregorianki)

      9.00  W int. Aleksandry z ok. urodzin… 

    10.30  W int. Karoliny Staniek z ok. 18 rocz. urodzin…

    12.00  1.+ Stefan Warchoł  (rozpoczęcie Greg.);   2.+  Bogusław Podgórski  (3 r. ś.)

    16.00  + Tadeusz Pajda  (od siostrzenicy Ewy);     Za Parafię

——————————————————————————————–

Pon. 02.10.    6.30 + Maria Rzyhak  (Greg.)     

                      6.30 + Zofia Jelinek

18.00  + Stefan Warchoł  (Greg.)   

18.00  + Bogusław Podgórski  ( 3 r. ś.)

———————————————————————————————-

Wt. 03.10.      6.30  + Maria Rzyhak  (Greg.)  

                       6.30  + Jerzy Kulas

18.00    + Stefan Warchoł  (Greg.)   

18.00  W int. Gabrieli z ok. 50 rocz. urodzin…

————————————————————————————————

Śr. 04.10.  6.30   + Maria Rzyhak  (Greg.)      

                  6.30  ++ Maria, Eugeniusz Dykiel

    18.00  + Stefan Warchoł  (Greg.)

    18.00  ++ Stanisława, Stefan Jopek

————————————————————————————————–

Czw. 05.10.  6.30 + Maria Rzyhak  (Greg.)   

                      6.30 + Wioletta Rejnert  (7 r. ś.)

    18.00  + Stefan Warchoł  (Greg.)   

    18.00  + Piotr Szpytma  (od koleżanek Dawida z pracy)

  ————————————————————————————————–

Pt. 06.10.       6.30  + Maria Rzyhak  (Greg.)   

                      6.30 + Eugenia Dziura

18.00  + Stefan Warchoł  (Greg.)   

18.00  + Ryszard Zieliński

—————————————————————————————————-

 Sob. 07.10.   6.30 + Maria Rzyhak  (Greg.)  

                      6.30 + Jerzy Solecki

18.00  + Stefan Warchoł  (Greg.)

18.00  Dziękczynna z ok. 13 rocz. ślubu: Katarzyna i Krzysztof…

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 08.10.      

      7.00  + Maria Rzyhak  (Greg.)

      7.00  + Stefan Warchoł  (Greg.)

              9.00  ++ Józef, Helena  (r. ś.)  

    10.30  + Józef Trela  (6 r. ś.)

    12.00  + Alicja Pałka  (od Grzegorza z R.)

    16.00  + Szymon Bator  (4 r. ś.);     Za Parafię

                                    INTENCJE   MSZALNE    24.09-01.10.2023

NIEDZIELA 24.09.      

      7.00  1.  Z róży Św. Elżbiety o B. błog. dla Sióstr i ++ Siostry

               2.  + Antoni Szetela  (1 r. ś.)

              9.00   + Janusz Fróg  (Greg.)

    10.30  Z róży Św. Magdaleny o B. błog. dla Sióstr i za ++ Siostry

    12.00  + Irena Najda  (29 r. ś.)

    16.00  + Bronisław Walawender  (Greg.)

——————————————————————————————–

Pon. 25.09.    6.30 + Bronisław Walawender  (Greg.)     

                      6.30 + Antoni Walawender

18.00  + Janusz Fróg  (Greg.)   

18.00  ++ Teresa, Stefan Hałoń

———————————————————————————————-

Wt. 26.09.      6.30  + Bronisław Walawender  (Greg.)   

                       6.30  + Jadwiga Data

18.00  + Janusz Fróg  (Greg.)     

18.00  ++ Anna i Henryk Dudek; Antonina i Leon Dudek

————————————————————————————————

Śr. 27.09.  6.30  + Bronisław Walawender  (Greg.)       

                  6.30  + Janusz Fróg  (Greg.)

    18.00  ++ Maria, Stanisław Goś

    18.00  + Adam Lisek  (4 r. ś.)

————————————————————————————————–

Czw. 28.09.  6.30  + Bronisław Walawender  (Greg.)  

                      6.30  + Janusz Fróg  (Greg.)

    18.00   Dziękczynna z ok. 10 rocz. ślubu: Paulina i Paweł…  

    18.00  + Bronisław Bomba

  ————————————————————————————————–

Pt. 29.09.       6.30  + Bronisław Walawender  (Greg.)   

                      6.30  + Sabina Sięrżęga

18.00  + Janusz Fróg  (Greg.)   

18.00  W int. Pauliny o B. błog. i pomyślność w studiach

—————————————————————————————————-

 Sob. 30.09.   6.30 + Bronisław Walawender  (Greg.)  zakończenie    

                      6.30 + Janusz Fróg  (Greg.)  zakończenie

18.00  + Stanisław Mazur  (17 r. ś.)  i za ++ z R. Mazur;

18.00  ++ Maria, Michał, Wanda 

18.00  W int. Członkiń wspólnoty (KRIS)

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 01.10.      

      7.00   Z róży MB Nieust. Pomocy o B. błog. dla Sióstr i ++ Siostry

       7.00 + Maria Rzyhak  (rozpoczęcie gregorianki)

              9.00  W int. Aleksandry z ok. urodzin…  

    10.30  W int. Karoliny Staniek z ok. 18 rocz. urodzin…

    12.00  1.+ Stefan Warchoł  (rozpoczęcie Greg.);   2.+  Bogusław Podgórski  (3 r. ś.)

    16.00  + Tadeusz Pajda  (od siostrzenicy Ewy);     Za Parafię

                                    INTENCJE   MSZALNE    17-24.09. 2023

NIEDZIELA 17.09.      

      7.00  1. + Janusz Fróg  (Greg.);  2. + Bronisław Walawender  (Greg.)

              9.00   ++ Salomea i Jan Kowal; + Krystyna Kaczor

    10.30  Dziękczynna z ok. rocz. ślubu: Małgorzata i Krzysztof…

    12.00  Dziękczynna z prośbą o błog. dla Dawida

    16.00  ++ Maria, Franciszek Rzepka

——————————————————————————————–

Pon. 18.09.    6.30 + Janusz Fróg  (Greg.)  

                      6.30  ++ Danuta, Kazimierz Wiater

18.00  + Bronisław Walawender  (Greg.)

18.00  ++ Maria, Piotr, Janina Rachwał  (od R. Ciupak)

———————————————————————————————-

Wt. 19.09.      6.30  + Janusz Fróg  (Greg.)

                       6.30  + Bronisław Walawender  (Greg.)

18.00  Dziękczynna z ok 21 rocz. ślubu: Anita i Robert…

18.00  + Tadeusz Janosz

————————————————————————————————

Śr. 20.09.  6.30  + Janusz Fróg  (Greg.)  

                  6.30  + Bronisław Walawender  (Greg.)

 18.00   Dziękcz. za 80 lat życia z prośbą o zdrowie i błog. na dalsze lata dla Franciszka

 18.00  ++ Emil, Krystyna  (10 r. ś.)

————————————————————————————————–

Czw. 21.09.  6.30  + Janusz Fróg  (Greg.)

                      6.30 + Bronisław Walawender  (Greg.)

    18.00 W int. Nikodema z ok. 7 rocz. urodzin…  

    18.00  + Gabriela Buczyńska  

  ————————————————————————————————–

Pt. 22.09.       6.30  + Janusz Fróg  (Greg.)

                      6.30  + Jan Kura

18.00  + Bronisław Walawender  (Greg.)

18.00  + Rozalia  Baran

—————————————————————————————————-

 Sob. 23.09.   6.30 + Janusz Fróg  (Greg.)    

                      6.30 + Bronisław Walawender  (Greg.)

18.00  W int. Wiktorii o zdr. i B. błog.

18.00  Za ++ z R. Rozborskich

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 24.09.      

      7.00  1.  Z róży Św. Elżbiety o B. błog. dla Sióstr i ++ Siostry

               2.  + Antoni Szetela  (1 r. ś.)

              9.00  1. + Janusz Fróg  (Greg.)

    10.30  Z róży Św. Magdaleny o B. błog. dla Sióstr i za ++ Siostry

    12.00  + Irena Najda  (29 r. ś.)

    16.00  + Bronisław Walawender  (Greg.)

                                    INTENCJE   MSZALNE    10-17.09. 2023

NIEDZIELA 10.09.      

     7.00  1. Dziękczynna z ok. 30 rocz. ślubu: Wiesława i Zbigniew …

               2.  + Aleksander Ciupak (z Róży Św. Weroniki

      9.00   + Kazimierz Kozubek

    10.30  Z róży Św. Moniki o B. błog. dla Sióstr i za ++ Siostry

    12.00  Dziękcz. z ok. 25 rocz. ślubu: Barbara i Michał Kotowicz

              (od chrzestnej z mężem)

    16.00  1. + Janusz Fróg  (Greg.);  2. + Bronisław Walawender  (Greg.)

——————————————————————————————–

Pon. 11.09.    6.30 + Bronisław Walawender  (Greg.)     

                      6.30 + Agnieszka Kogut;     6.30  O zdrowie dla Izabeli

18.00  + Janusz Fróg  (Greg.)   

18.00  ++ Władysław, Helena, Tadeusz Żurek

18.00  + Józef Mrózek

———————————————————————————————-

Wt. 12.09.      6.30  + Bronisław Walawender  (Greg.)   

                       6.30  Dziękczynna z ok. 18 rocz. ślubu: Jadwiga i Tomasz

18.00  + Janusz Fróg  (Greg.)     

18.00  + Stefan Bialic  (2 r. ś.)

————————————————————————————————

Śr. 13.09.  6.30  + Bronisław Walawender  (Greg.)       

                  6.30  + Stanisław Drążek

    18.00  + Janusz Fróg  (Greg.)

    18.00  W int. Kamila z ok. 18 rocz. urodzin  (od rodziców)

————————————————————————————————–

Czw. 14.09.  6.30  + Bronisław Walawender  (Greg.)  

                      6.30  + Damian Biśto  (3 r. ś.)

    18.00  + Janusz Fróg  (Greg.)   

    18.00  W int. Klary i jej rodziców

  ————————————————————————————————–

Pt. 15.09.       6.30  + Bronisław Walawender  (Greg.)    

                      6.30  + Zdzisław Koper  (od Mariusza)

18.00  + Janusz Fróg  (Greg.)   

18.00  O zdrowie i błog. dla Marty z ok. urodzin

—————————————————————————————————-

 Sob. 16.09.    6.30 + Bronisław Walawender  (Greg.)    

                      6.30 ++ Aniela, Marcin JANUSZ

18.00 + Janusz Fróg  (Greg.)   

18.00 + Edward Płodzień

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 17.09.      

      7.00  1. + Janusz Fróg  (Greg.);  2. + Bronisław Walawender  (Greg.)

              9.00   ++ Salomea i Jan Kowal; + Krystyna Kaczor

    10.30  Dziękczynna z ok. rocz. ślubu: Małgorzata i Krzysztof…

    12.00  Dziękczynna z prośbą o błog. dla Daniela

    16.00  ++ Maria, Franciszek Rzepka

                  

                                    INTENCJE   MSZALNE    03-10.09. 2023

NIEDZIELA 03.09 2023    

      7.00   1. + Bronisław Walawender  (Greg.);  2. + Janusz Fróg  (Greg.) 

      9.00   + Jan Czapka  (od sąsiadów z ul. Pileckich i Wodzickich)

    10.30  1. + Izabela Domino  (7 r. ś.);  2. + Izabela Gradkowska

    12.00   ++ Katarzyna, Stanisław, Augustyn, Krystyna Oczoś

            14.00   Msza ślubna

    16.00  + Maria Chmiel-pogrzeb 

——————————————————————————————–

Pon. 04.09.    6.30 + Janusz Fróg  (Greg.)  

                      6.30  O zdrowie dla Anny

         8.00    Rozpoczęcie Roku Szkolnego

18.00  + Bronisław Walawender  (Greg.)

18.00  ++ Aleksander Bomba; Helena i Adam Domino  (3 r. ś.)

———————————————————————————————-

Wt. 05.09.      6.30  + Janusz Fróg  (Greg.)

                       6.30  ++ Jan, Salomea Nowak

18.00   + Bronisław Walawender  (Greg.)

18.00  ++ Krzysztof, Roman, Jan, Irena Wrona

————————————————————————————————

Śr. 06.09.  6.30  + Janusz Fróg  (Greg.)  

                  6.30  + Bronisław Walawender  (Greg.)

    18.00  + Jan Dulewski  (od Mamy)

    18.00  + Maria Surówka   (3 r. ś.)  (od Kazimierza)

————————————————————————————————–

Czw. 07.09.  6.30  + Janusz Fróg  (Greg.)

                      6.30 Za ++ kol. kol. i prof. Z LO

    18.00   + Bronisław Walawender  (Greg.)

    18.00  + Stanisław Drążek  (od syna Sławomira z R.)  

  ————————————————————————————————–

Pt. 08.09.        6.30  + Janusz Fróg  (Greg.)

                      6.30  ++ Zofia Kuśnierz; Genowefa Konkol

18.00  + Bronisław Walawender  (Greg.)

18.00  + Bogdan Popek  (5 r. ś.)

—————————————————————————————————-

 Sob. 09.09.    6.30 + Janusz Fróg  (Greg.)    

                      6.30 + Anna Kawalec

18.00 + Bronisław Walawender  (Greg.)

18.00 ++ Aniela, Ryszard Świniuch

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 10.09.       

      7.00  1. Dziękczynna z ok. 30 rocz. ślubu: Wiesława i Zbigniew …

               2.  + Aleksander Ciupak (z Róży Św. Weroniki

              9.00   + Kazimierz Kozubek

    10.30  Z róży Św. Moniki o B. błog. dla Sióstr i za ++ Siostry

    12.00  Dziękcz. z ok. 25 rocz. ślubu: Barbara i Michał Kotowicz

              (od chrzestnej z mężem)

    16.00  1. + Janusz Fróg  (Greg.);  2. + Bronisław Walawender  (Greg.)

                                    INTENCJE   MSZALNE    27.08- 03.09. 2023

NIEDZIELA 27.08      

      7.00  1. + Aleksandra Knutel  (Greg.);    2. Za Parafię      

      9.00   + Weronika Klimasz   (9 r. ś.)

    10.30   1. Dziękczynna z ok. 55 rocz. ślubu: Krystyna i Roman….

                2. ++ Rozalia, Antoni Paśko

    12.00   ++ Władysław, Jan Gołda

           14.30  Pogrzeb: + Joanna

    16.00  + Izydor Guzik  (Greg.)    

——————————————————————————————–

Pon. 28.08.    6.30 + Aleksandra Knutel  (Greg.) 

                      6.30  + Izydor Guzik (Greg.)

18.00 O zdr. i błog. B. dla Dawida i Dominiki i ich  rodziców

18.00  + Jadwiga Demko

———————————————————————————————-

Wt. 29.08       6.30  + Roman Patrzyk  (13 r. ś.)

                       6.30  + Izydor Guzik  (Greg.)

18.00  + Aleksandra Knutel  (Greg.) 

18.00  ++ Alicja, Zbigniew Budyka 

————————————————————————————————

Śr. 30.08.  6.30  + Aleksandra Knutel  (Greg.) zakończenie

                  6.30  + Izydor Guzik  (Greg.)  zakończenie

    18.00  Dziękczynna z ok. 20 rocz. ślubu: Urszula i Marcin…

    18.00  Dziękczynna z ok. 20 rocz. ślubu: Magdalena i Marcin…

————————————————————————————————–

Czw. 31.08.  6.30  + Maria Dynda

                      6.30 + Genowefa Gradkowska

    18.00    ++ Jan, Józefa, Anna, Kazimierz, Emilia

    18.00    ++ Genowefa, Stanisław Kawa

  ————————————————————————————————–

Pt. 01.09        6.30 + Bronisław Walawender  (Greg.) rozpoczęcie 

                      6.30  + Helena Kopiec

18.00  + Janusz Fróg  (Greg.) rozpoczęcie

18.00  + Antoni Baran

—————————————————————————————————-

 Sob. 02.09    6.30 + Bronisław Walawender  (Greg.)   

                      6.30 + Janusz Fróg  (Greg.)  

                 13.00  Msza ślubna

        18.00  + Zdzisława Bączkowska  (10 r. ś.)

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 03.09      

      7.00  1. + Aleksander Ciupak (z Róży Św. Weroniki;  2. + Janusz Fróg  (Greg.)

              9.00   + Jan Czapka  (od sąsiadów z ul. Pileckich i Wodzickich)

    10.30   + Izabela Gradkowska

    12.00   ++ Katarzyna, Stanisław, Augustyn, Krystyna Oczoś

            14.00   Msza ślubna

    16.00  + Izabela Domino  (7 r. ś.);  2. + Bronisław Walawender  (Greg.)

                                    INTENCJE   MSZALNE    20-27.08. 2023

NIEDZIELA 20.08      

      7.00  + Izydor Guzik  (Greg.) 

      9.00   ++ Karolina, Wojciech, Łucja, Stanisław Staniek

    10.30   + Aleksandra Knutel  (Greg.)

    12.00  Dziękczynna z ok. 50 rocz. ślubu: Janina i Roman…

    16.00  1 Dziękczynna z ok. 30 rocz. ślubu: Mariola i Jarosław ….; 

               2. Za Parafię – Dożynki – dziękczynienie   

——————————————————————————————–

Pon. 21.08.    6.30 + Aleksandra Knutel  (Greg.) 

                      6.30  + Zofia Walawender

18.00  + Izydor Guzik  (Greg.)

18.00  + Alina

———————————————————————————————-

Wt. 22.08       6.30  + Aleksandra Knutel  (Greg.)

                       6.30  + Izydor Guzik  (Greg.)

                       6.30  ++ Maria Rzyhak, Paweł    

18.00  ++ Katarzyna, Jan Najda

18.00  + Izabela Zawiło  (6 r. ś.)

————————————————————————————————

Śr. 23.08.  6.30  + Aleksandra Knutel  (Greg.) 

                  6.30 ++ Maria, Mieczysław Mikrut, Tadeusz Południak

    18.00   + Izydor Guzik  (Greg.)

    18.00   ++ Alicja, Zbigniew Budyka

————————————————————————————————–

Czw. 24.08.  6.30  + Aleksandra Knutel  (Greg.) 

                      6.30 + Ludwik Kościółek  (od żony)

    18.00    + Izydor Guzik  (Greg.)

    18.00    + Józef

  ————————————————————————————————–

Pt. 25.08        6.30  + Aleksandra Knutel  (Greg.) 

                      6.30  + Władysław Możdżan  (13 r. ś.)

18.00  + Izydor Guzik  (Greg.)

18.00  + Ludwik Obara

—————————————————————————————————-

 Sob. 26.08    6.30 + Aleksandra Knutel  (Greg.) 

                      6.30 Z ok 30 rocz. urodzin Barbary o B. błog. dla niej i jej rodziny

                 14.00  Msza ślubna

        18.00  + Izydor Guzik  (Greg.)

        18.00  Za ++ Maria, Kazimierz Surówka

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 27.08      

      7.00 1. + Aleksandra Knutel  (Greg.)

      9.00   + Weronika Klimasz   (9 r. ś.)

    10.30   1. Dziękczynna z ok. 55 rocz. ślubu: Krystyna i Roman….

                2. ++ Rozalia, Antoni Paśko

    12.00   ++ Władysław, Jan Gołda

    16.00  1.+ Izydor Guzik  (Greg.);     2. Za Parafię     

                                    INTENCJE   MSZALNE 13.08-20.08. 2023

NIEDZIELA 13.08      

      7.00 1. ++ Janina, Teodor Paśko

              2. + Izydor Guzik  (Greg.)

      9.00   + Tadeusz Janusz  (r. ś.)

    10.30   Z róży Św. Moniki o B. błog. dla Sióstr i za ++ z R.  Sióstr

    12.00   +  Piotr Gradkowski  (20 r. ś.)

    16.00  1. + Aleksandra Knutel  (Greg.)  ;  2. + Teresa Piotrowska    

——————————————————————————————–

Pon. 14.08.    6.30 + Izydor Guzik  (Greg.)

                      6.30  + Aleksandra Knutel  (Greg.)

                      6.30  ++ Marian, Romana, Zbigniew Dynda

18.00   + Teresa Bednarz  (od R. Solarz i Napora) 

———————————————————————————————-

Wt. 15.08  7.00 ++ Bolesław, Ludwika Mendoń

                  7.00 + Aleksandra Knutel  (Greg.) 

  9.00  Dziękczynna z ok. rocz. ślubu: Marcin i Katarzyna Więcek …

10.30  ++ Jadwiga, Franciszek Pondo

12.00  Dziękczynna z ok. 45 rocz. ślubu: Maria i Tadeusz …

16.00  + Izydor Guzik  (Greg.)

————————————————————————————————

Śr. 16.08.  6.30 ++ Bożena, Zbigniew, Danuta, Krzysztof

                  6.30  + Aleksandra Knutel  (Greg.) 

    18.00   + Izydor Guzik  (Greg.)

    18.00   + Bolesław Baran

————————————————————————————————–

Czw. 17.08.  6.30  + Izydor Guzik  (Greg.)

                      6.30  + Aleksandra Knutel  (Greg.)

    18.00  ++ Bolesław, Maria     

    18.00  + Eugenia Skrzypek  (3 r. ś.)

  ————————————————————————————————–

Pt. 18.08        6.30  + Izydor Guzik  (Greg.)

                      6.30  + Aleksandra Knutel  (Greg.)

18.00  + Helena Kopiec  (z róży Św. Jadwigi)

18.00  + Marian Głodowski  (r. ś.)

—————————————————————————————————-

 Sob. 19.08    6.30 W int. Katarzyny i Bartłomieja o B. błog. i opiekę MB…

                      6.30 + Izydor Guzik  (Greg.)

        18.00  + Aleksandra Knutel  (Greg.)

        18.00  + Stanisław Biernat

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 20.08      

      7.00  + Izydor Guzik  (Greg.) 

      9.00   ++ Karolina, Wojciech, Łucja, Stanisław Staniek

    10.30   + Aleksandra Knutel  (Greg.)

    12.00  Dziękczynna z ok. 50 rocz. ślubu: Janina i Roman…

    16.00  1 Dziękczynna z ok. 30 rocz. ślubu: Mariola i Jarosław ….;     2. Za Parafię     

                                    INTENCJE   MSZALNE    06-13.08. 2023

NIEDZIELA 06.08      

      7.00 1. Z róży Św. Elżbiety o błog. i za ++ Siostry z róży

              2. + Aleksandra Knutel  (Greg.)

      9.00   + Marian Kawa   (2 r. ś.)

    10.30   + Stanisław Chyłek  (2 r. ś.)

    12.00  +   Piotr Gradkowski

    16.00  1. + Izydor Guzik  (Greg.);  2. Za Parafię    

——————————————————————————————–

Pon. 07.08.    6.30 + Aleksandra Knutel  (Greg.) 

                      6.30  ++ Leon, Genowefa, Zdzisław Bomba

18.00  + Izydor Guzik  (Greg.)

18.00  + Helena Bartoń  (od Kazimierza z R.)

———————————————————————————————-

Wt. 08.08       6.30  + Aleksandra Knutel  (Greg.);  6.30  + Izydor Guzik  (Greg.)   

                       6.30  + Kazimierz Ligęza

18.00  Dziękczynna z ok. 25 rocz. ślubu: Katarzyna i Wacław… (ks. Gabriel T.)

18. W int. ks. Gabriela Tendelskiego z ok. 25 rocz. święceń kapłańskich…

18.00 + Jerzy Bober  (od R. Trojan)

————————————————————————————————

Śr. 09.08.  6.30  + Aleksandra Knutel  (Greg.) 

                  6.30 + Izydor Guzik  (Greg.)

    18.00   + Kazimierz Hałoń  (3 r. ś.)

    18.00   ++ Julia, Edward, Stanisław Najda

————————————————————————————————–

Czw. 10.08.  6.30  + Aleksandra Knutel  (Greg.) 

                      6.30 + Karol Błoński

    18.00    + Izydor Guzik  (Greg.)

    18.00    + Kazimierz Kozubek

  ————————————————————————————————–

Pt. 11.08        6.30  + Aleksandra Knutel  (Greg.) 

                      6.30  ++ Tomasz, Emilia Wójcik

18.00  + Izydor Guzik  (Greg.)

18.00  + Stefania Mytych

—————————————————————————————————-

 Sob. 12.08    6.30 + Aleksandra Knutel  (Greg.) 

                      6.30 + Izydor Guzik  (Greg.)

                 15.00  Msza ślubna

        18.00 + Marian Rak

        18.00  Za ++ z R. Stawarskich:  Józef, Stanisław, Jan, Patryk

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 13.08      

      7.00 1. ++ Janina, Teodor Paśko

              2. + Izydor Guzik  (Greg.)

      9.00   ++ Tadeusz, Janusz  (r. ś.)

    10.30   Z róży Św. Moniki o B. błog. dla Sióstr i za ++ z R.  Sióstr

    12.00   +  Piotr Gradkowski  (20 r. ś.)

    16.00  1. + Aleksandra Knutel  (Greg.)  ;  2. + Teresa Piotrowska     

                                    INTENCJE   MSZALNE 30.07-06.08. 2023

NIEDZIELA 30.07      

      7.00 1. Dziękczynna z ok. 45 rocz. ślubu: Józef i Anna…

              2. + Zbigniew Rożkiewicz  (Greg.) (zakończenie)

      9.00   + Kazimierz  (21 r. ś.)

    10.30   ++ Zofia, Józef, o błog. dla Mikołaja w 1 rocz. urodzin

    10.30  + Aniela Paśkiewicz  (Greg.)

    12.00  1. O błog dla Mikołaja z ok. 1 rocz.  urodzin…

               2. ++ Rozalia, Ludwika, Bronisław Janik 

    16.00   Za Parafię    

——————————————————————————————–

Pon. 31.07.    6.30 ++ Krystyna, Robert Myśliwiec

                      6.30  Za ++ z R. Rusnalczyków

18.00   Dziękczynna z ok. 45 rocz. ślubu: Marta i Jan… 

18.00  O zdrowie i pomyślny wynik egzaminów dla Mikołaja

———————————————————————————————-

Wt. 01.08       6.30 + Izydor Guzik  (Greg.) (rozpoczęcie)    

                       6.30 + Anna Lisowska

18.00  + Aleksandra Knutel  (Greg.) (rozpoczęcie)

18.00  ++ Maria, Michał Rędziniak

————————————————————————————————

Śr. 02.08.  6.30  + Izydor Guzik  (Greg.)

                  6.30  + Aleksandra Knutel  (Greg.) 

    18.00   + Irena

    18.00   + Mirosław Warchoł  (11 r. ś.)

————————————————————————————————–

Czw. 03.08.  6.30  + Izydor Guzik  (Greg.)

                      6.30 + S. Barbara Solarz  (1 r. ś.)

    18.00    + Aleksandra Knutel  (Greg.)  

    18.00    + Stanisława Leniart  (1 r. ś.)

  ————————————————————————————————–

Pt. 04.08        6.30  + Izydor Guzik  (Greg.)

                      6.30  + Helena Urban

18.00  + Aleksandra Knutel  (Greg.)

18.00  + Elżbieta Grządziel

—————————————————————————————————-

 Sob. 05.08    6.30 + Izabela Gradkowska

                      6.30 + Izydor Guzik  (Greg.)

        18.00 + Aleksandra Knutel  (Greg.)  

        18.00  ++ Aniela, Franciszek, Helena, Aleksander, Roman

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 06.08      

      7.00 1. Z róży Św. Elżbiety o błog. i za ++ Siostry z róży

              2. + Aleksandra Knutel  (Greg.)

      9.00   + Marian Kawa   (2 r. ś.)

    10.30   + Stanisław Chyłek  (2 r. ś.)

    12.00  +   Piotr Gradkowski

    16.00  1. + Izydor Guzik  (Greg.);  2. Za Parafię     

  INTENCJE   MSZALNE 23-30.07. 2023

NIEDZIELA 23.07      

      7.00  1. + Zbigniew Rożkiewicz  (Greg.)

      9.00  Dziękczynna z ok. 30 rocz. ślubu: Agnieszka i Rafał…

    10.30  + Aniela Paśkiewicz  (Greg.)

    10.30   + Zbigniew Kot  (11 r. ś.)

    12.00  Dziękczynna z ok. 4 rocz. ślubu: Julia i Jakub…

    12.00  Za Żołnierzy AK z placówki Topola poległych w bitwie o Tyczyn

    16.00  1. + Anna Stanio;      2.  Za Parafię  

——————————————————————————————–

Pon. 24.07.    6.30 + Zbigniew Rożkiewicz  (Greg.)

                      6.30 ++ Antonina, Stanisław

18.00  + Aniela Paśkiewicz  (Greg.)  

18.00  + Kazimierz Bąk  (20 r. ś.)

———————————————————————————————-

Wt. 25.07       6.30 + Zbigniew Rożkiewicz (Greg.)     

                       6.30 + Bronisław Bomba

18.00  + Aniela Paśkiewicz  (Greg.)

18.00  ++ Katarzyna, Antoni Młynarczyk

————————————————————————————————

Śr. 26.07.  6.30  + Zbigniew Rożkiewicz (Greg.)

                  6.30  + Anna Krul

    18.00   + Aniela Paśkiewicz  (Greg.);        18.00   + Tadeusz Chmiel  

————————————————————————————————–

Czw. 27.07.  6.30 + Zbigniew Rożkiewicz (Greg.)

                      6.30 + Wiesław Kustra  (8 r. ś.)

    18.00   + Aniela Paśkiewicz  (Greg.) 

    18.00   O zdrowie dla Marii i Franciszka

  ————————————————————————————————–

Pt. 28.07        6.30  + Zbigniew Rożkiewicz (Greg.)

                      6.30  + Władysław Kamiński

18.00  + Aniela Paśkiewicz  (Greg.)

18.00  W int. Mikołaja z ok. 1 rocz. urodzin i błog. dla ojca i za + matkę Agnieszka

—————————————————————————————————-

 Sob. 29.07    6.30 + Aniela Paśkiewicz  (Greg.)

                      6.30 + Zbigniew Rożkiewicz (Greg.)

        18.00  ++ Jan Niedziałek  (6 r. ś.); Marianna i Franciszek

        18.00  + Aleksander Stec  (od Sławomira Świątek)

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 30.07      

      7.00 1. Dziękczynna z ok. 45 rocz. ślubu: Józef i Anna…

              2. + Zbigniew Rożkiewicz  (Greg.) (zakończenie)

      9.00   + Kazimierz  (21 r. ś.)

    10.30   ++ Zofia, Józef, o błog. dla Mikołaja w 1 rocz. urodzin

    10.30  + Aniela Paśkiewicz  (Greg.)

    12.00  ++ Rozalia, Ludwika, Bronisław Janik 

    16.00   Za Parafię     

                                    INTENCJE   MSZALNE 16-23.07. 2023

 NIEDZIELA 16.07      

      7.00  1. ++ Ryszard, Krystyna Kaczor ; 2. + Zbigniew Rożkiewicz  (Greg.)

      9.00  Dziękczynna z ok. 45 rocz. ślubu: Maria i Antoni…

    10.30   Dziękczynna z ok. 2 rocz. ślubu: Małgorzata i Mariusz …

    10.30  + Aniela Paśkiewicz  (Greg.)

    12.00  + Michalina Brzosko  (20 r. ś.); 

    16.00  Dziękczynna z ok. 1 rocz. ślubu: Agata i Michał …       2.  Za Parafię    

——————————————————————————————–

Pon. 17.07.    6.30 + Aniela Paśkiewicz  (Greg.)

                      6.30 + Zbigniew Rożkiewicz  (Greg.)

18.00  ++ Irena, Jan Wrona 

18.00  ++ Helena, Franciszek Goś i ++ z R.

———————————————————————————————-

Wt. 18.07       6.30  + Aniela Paśkiewicz  (Greg.)   

                       6.30  + Jan Szela  (7 r. ś.)

18.00  + Zbigniew Rożkiewicz  (Greg.)

18.00  ++ Andrzej, Józef

————————————————————————————————

Śr. 19.07.  6.30 + Aniela Paśkiewicz  (Greg.)

                  6.30 ++ Rozalia, Edward Kaczor

    18.00   + Zbigniew Rożkiewicz  (Greg.)

    18.00   ++ Maria, Andrzej, Aleksander Paśkiewicz

————————————————————————————————–

Czw. 20.07.  6.30 + Aniela Paśkiewicz  (Greg.)

                     6.30 ++ Józef Urban, Julia

    18.00   + Zbigniew Rożkiewicz  (Greg.)

    18.00   + Tadeusz Krężel

  ————————————————————————————————–

Pt. 21.07        6.30  + Aniela Paśkiewicz  (Greg.)

                      6.30  + Roman Urban

18.00  + Zbigniew Rożkiewicz  (Greg.)

18.00  + Izydor Guzik

—————————————————————————————————-

 Sob. 22.07    6.30 + Aniela Paśkiewicz  (Greg.)

                      6.30 + Zbigniew Rożkiewicz  (Greg.)

        18.00  Dziękczynna z ok. 30 rocz. ślubu: Lucyna i Stanisław… (od bratanicy)

        18.00  + Józef Peszko  (10 r. ś.)

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 23.07      

      7.00  1. + Aniela Paśkiewicz  (Greg.);  2. + Zbigniew Rożkiewicz  (Greg.)

      9.00  Dziękczynna z ok. 30 rocz. ślubu: Agnieszka i Rafał…

    10.30  + Aniela Paśkiewicz  (Greg.)

    10.30   + Zbigniew Kot  (11 r. ś.)

    12.00  Dziękczynna z ok. 4 rocz. ślubu: Julia i Jakub…

    12.00  Za poległych Żołnierzy AK w bitwie o Tyczyn z placówki Topola

    16.00  1. + Anna Stanio;      2.  Za Parafię   

                                    INTENCJE   MSZALNE 09-16.07. 2023

NIEDZIELA 09.07      

      7.00  + Aniela Paśkiewicz  (Greg.)

      9.00  + Kazimierz Kozubek

    10.30   Dziękczynna z ok. 30 rocz. ślubu: Ewa i Robert…

    10.30  + Władysław Klimasz  (7 r. ś.)

    12.00  + Kazimierz Karpeta  (15 r. ś)

    16.00  + Rożkiewicz Zbigniew  (Greg.);      2.  Za Parafię  

——————————————————————————————–

Pon. 10.07.    6.30 + Rożkiewicz Zbigniew  (Greg.)

                      6.30 + Zdzisław Błoński

18.00 + Aniela Paśkiewicz  (Greg.)  

18.00  + Zofia Leniart  (5 r. ś.)

———————————————————————————————-

Wt. 11.07       6.30 + Rożkiewicz Zbigniew  (Greg.)     

                       6.30 + Aniela Drozd  (6 r. ś.)

18.00  + Aniela Paśkiewicz  (Greg.)

18.00  W int. Stanisława z ok. 18 rocz. urodzin…

————————————————————————————————

Śr. 12.07.  6.30 + Rożkiewicz Zbigniew  (Greg.)

                  6.30 ++ Zbigniew, Bożena, Danuta, Krzysztof

    18.00   + Aniela Paśkiewicz  (Greg.)

    18.00   ++ Zofia, Marcin Fara

————————————————————————————————–

Czw. 13.07.  6.30 + Rożkiewicz Zbigniew  (Greg.)

                     6.30 ++ Barbara, Roman Twardoch

    18.00   + Aniela Paśkiewicz  (Greg.) 

    18.00   Za ++ z R. Fara     NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE

  ————————————————————————————————–

Pt. 14.07        6.30  + Rożkiewicz Zbigniew  (Greg.)

                      6.30  + Bronisław Krztoń

18.00  + Aniela Paśkiewicz  (Greg.)

18.00  + Stanisława Leniart

—————————————————————————————————-

 Sob. 15.07    6.30 + Aniela Paśkiewicz  (Greg.)

                      6.30 + Rożkiewicz Zbigniew  (Greg.)

        18.00  + Lisek Helena

        18.00  + Anna Prokop

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 16.07      

      7.00  1. ++ Ryszard, Krystyna Kaczor ; 2. + Rożkiewicz Zbigniew  (Greg.)

      9.00  Dziękczynna z ok. 45 rocz. ślubu: Maria i Antoni…

    10.30   Dziękczynna z ok. 2 rocz. ślubu: Małgorzata i Mariusz …

    10.30  + Aniela Paśkiewicz  (Greg.)

    12.00  + Michalina Brzosko  (20 r. ś.); 

    16.00  Dziękczynna z ok. 1 rocz. ślubu: Agata i Michał …       2.  Za Parafię     

                                    INTENCJE   MSZALNE 02-09.07. 2023

NIEDZIELA 02.07      

      7.00  Z róży Św. Anny, dziękczynna z a otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog-o

      7.00  + Rożkiewicz Zbigniew  (Greg.)

      9.00  Dziękczynna  z ok. 40 rocz. ślubu: Maria i Stanisław…

    10.30  + Eulalia Komadowaka

    12.00  + Stanisław Jopek   (13 r. ś.)

    16.00  + Aniela Paśkiewicz  (Greg.);      2.  Za Parafię      

——————————————————————————————–

Pon. 03.07.    6.30 + Aniela Paśkiewicz  (Greg.)

                      6.30 + Jan Czapka  (od sąsiadów Alicji z ul. Pileckich i Wodzickich

18.00  + Rożkiewicz Zbigniew  (Greg.)  

18.00  + Ludwik Kościółek  (1 r. ś.)

———————————————————————————————-

Wt. 04.07       6.30  + Aniela Paśkiewicz  (Greg.)   

                       6.30  + Rożkiewicz Zbigniew  (Greg.)

18.00  Dziękczynna z ok. 25 rocz. ślubu: Gabriela i Jacek…

18.00  ++ Rozalia, Agata, Augustyn, Jan

————————————————————————————————

Śr. 05.07.  6.30 + Aniela Paśkiewicz  (Greg.)

                  6.30 + Ludwik Kościółek

    18.00   + Rożkiewicz Zbigniew  (Greg.)

    18.00   + Katarzyna  (6 r. ś.)

————————————————————————————————–

Czw. 06.07.  6.30 + Aniela Paśkiewicz  (Greg.)

                     6.30 + Teresa Najda

    18.00   + Rożkiewicz Zbigniew  (Greg.)

    18.00   ++ Katarzyna, Piotr Dubczyk

  ————————————————————————————————–

Pt. 07.07        6.30  + Aniela Paśkiewicz  (Greg.)

                      6.30  + Józef Słowik

18.00  + Rożkiewicz Zbigniew  (Greg.)

18.00  ++ Magdalena, Franciszek Kopaczyńscy

—————————————————————————————————-

 Sob. 08.07    6.30 + Aniela Paśkiewicz  (Greg.)

                      6.30 ++ Edmund, Zofia, Tadeusz, Janina, Roman Konkolowie

        18.00  + Rożkiewicz Zbigniew  (Greg.)

        18.00  + Teresa Najda   (1 r. ś.)

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 09.07      

      7.00  + Aniela Paśkiewicz  (Greg.)

      9.00  + Kazimierz Kozubal

    10.30   Dziękczynna z ok. 30 rocz. ślubu: Ewa i Robert…

    10.30   +Władysław Klimasz  (7 r. ś.)

    12.00  + Kazimierz Karpeta  (15 r. ś)

    16.00  + Rożkiewicz Zbigniew  (Greg.);      2.  Za Parafię     

                                    INTENCJE   MSZALNE 25.06-02.07. 2023 

NIEDZIELA 25.06      

      7.00  1. + Robert Góra  (Greg.); + Antoni Bomba (Greg.)   

      9.00  + Marian Błażejowski  (5 r. ś.) (od rodziny)

    10.30  ++ Władysław, Władysława

    12.00 ++ Władysław, Bronisława Janda

    16.00 ++ Antoni, Wiktoria Prędki;      2.  Za Parafię    

——————————————————————————————–

Pon. 26.06.    6.30 + Antoni Bomba (Greg).

                      6.30 + Janina Szeliga

18.00  + Robert Góra  (Greg.) —poza parafią

18.00  + Janusz Fróg  (od córki Joli)

18.00  + Wojciech  (10 r. ś.)

———————————————————————————————-

Wt. 27.06       6.30 + Antoni Bomba (Greg.) —poza parafią 

                       6.30  + Wanda Piasecka

18.00  + Robert Góra  (Greg.)

18.00  W int. Emilii i jej rodziców o B. błog. zdrowie i opiekę MB

————————————————————————————————

Śr. 28.05.  6.30 + Maria Janiec  (4 r. ś.)

                  6.30 + Antoni Bomba (Greg.) —poza parafią

    18.00   + Robert Góra  (Greg.) —poza parafią

    18.00   O B. błog. i dary Ducha Św. dla Ks. Pawła z ok. imienin

————————————————————————————————–

Czw. 29.06.  6.30 W int. Marii i Piotra o B. błog, silną wiarę i opiekę MB

            9.00 1. + Antoni Bomba (Greg.) —poza parafią ;  2. ++ Kazimierz, Regina, Piotr, Paweł

    18.00   + Robert Góra  (Greg.) —poza parafią

    18.00   ++ Piotr, Izabela Gradkowska

  ————————————————————————————————–

Pt. 30.06        6.30  + Antoni Bomba (Greg.) (zakończenie) — poza parafią

                      6.30  ++ Aleksandra, Jan Knutel

18.00  + Robert Góra  (Greg.)   (zakończenie) —poza parafią

18.00  + Emilia Chrzanowska

—————————————————————————————————-

 Sob. 01.07    6.30  + Aniela Paśkiewicz  (początek Greg.)

                      6.30 + Bronisław Krztoń

        18.00  +   Rożkiewicz Zbigniew  (początek gregorianki)

        18.00  + Maria  (9 r. ś.)

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 02.07      

      7.00  Z róży Św. Anny, dziękczynna z a otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog-o

      7.00  + Rożkiewicz Zbigniew  (greg.)

      9.00  Dziękczynna  z ok. 40 rocz. ślubu: Maria i Stanisław…

    10.30  + Eulalia Komadowaka

    12.00  + Stanisław Jopek   (13 r. ślubu )

    16.00  + Aniela Paśkiewicz  (Greg.);      2.  Za Parafię     

                                    INTENCJE   MSZALNE  18-25.06.2023 

NIEDZIELA 18.06      

      7.00  1. + Robert Góra  (Greg.);   2. + Antoni Bomba (Greg.);   

      9.00  + Antoni Siuta

    10.30  ++ Jan, Antonina Lasota

    12.00  ++ Franciszek, Katarzyna, Antoni Wilk

    16. 00     Dziękczynna z ok. 1 rocz. ślubu: Mariola i Rafał…  2.  Za Parafię

——————————————————————————————–

Pon. 19.06.    6.30 + Robert Góra  (Greg.)

                      6.30 + Emil Paściak

18.00 + Antoni Bomba (Greg.)

18.00  Dziękczynna z ok. 2 rocz. ślubu: Paulina i Damian…

———————————————————————————————-

Wt. 20.06       6.30  + Robert Góra  (Greg.)

                       6.30  + Aniela Patrzyk

6.30 + Antoni Bomba (Greg.)

18.00  W int. Aleksandry o B. błog. zdrowie i opiekę MB

————————————————————————————————

Śr. 21.05.  6.30 + Robert Góra  (Greg.)

                  6.30 + Antoni Bomba (Greg.)

    18.00   + Bronisław Kołodziej  (od syna i synowej)

    18.00   ++ Adela, Władysław, Antoni Wójcik

————————————————————————————————–

Czw. 22.06.  6.30 + Robert Góra  (Greg.)

                     6.30 + Antoni Bomba (Greg.)

                     6.30 ++ Helena, Tomasz Kotula

10.30 Msza św. dla Przedszkola Wesołe Misie

    18.00   + Wacław Dzioba

    18.00   + Wacław Matuła  (2 r. ś.)

  ————————————————————————————————–

Pt. 23.06        6.30  W int. Aleksandry o B. błog. zdrowie i opiekę MB

                      6.30  + Robert Góra  (Greg.)

        9.00   Msza św. na zakończenie roku szkolnego

18.00  + Antoni Bomba (Greg.)

18.00  W int. Zbigniewa o B. błog. zdrowie i opiekę MB

—————————————————————————————————-

 Sob. 24.06    6.30  + Robert Góra  (Greg.)

                      6.30 ++ Józefa, Maria, Antoni Płodzień

            9.30 Msza św. dla Przedszkola Sióstr

        18.00  + Antoni Bomba (Greg.) 

        18.00  ++ Władysława,  Jan Gołda

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 25.06      

      7.00  1. + Robert Góra  (Greg.); 2.+ Antoni Bomba (Greg.)    

      9.00  + Marian Błażejowski  (5 r. ś.) (od rodziny)

    10.30  ++ Władysław, Władysława

    12.00 ++ Władysław, Bronisława Janda

    16.00 ++ Antoni, Wiktoria Prędki;      2.  Za Parafię     

                                    INTENCJE   MSZALNE  11-18.06.2023

  NIEDZIELA 11.06      

      7.00  1. + Robert Góra  (Greg.);     2.  Za Parafię

      9.00  ++ Jan, Janina Prokop

    10.30  Dziękczynna z ok. 60 rocz. ślubu: Aniela i Henryk….

    12.00 ++ Irena, Jan Biesiada

    16. 00  + Antoni Bomba (Greg.);   

——————————————————————————————–

Pon. 12.06.    6.30 ++ Czesława, Antoni Podgórski

                      6.30 + Antoni Bomba (Greg.)

18.00 + Robert Góra  (Greg.)

18.00 ++ Antonina, Franciszek, Marian Dubczyk

———————————————————————————————-

Wt. 13.06       6.30 + Stanisław  (r. ś.)

                       6.30  + Antoni Bomba (Greg.)

18.00 + Robert Góra  (Greg.)

18.00  ++ Antoni, Stefania

————————————————————————————————

Śr. 14.05.       6.30 + Robert Góra  (Greg.)

                       6.30 + Antoni Bomba (Greg.)

    18.00   Dziękczynna z ok. 10 rocz. ślubu: Monika i Jacek…       

    18.00   + Maria Bajek  (2 r. ś.)  

————————————————————————————————–

Czw. 15.06.  6.30 + Antoni Bomba (Greg.)

                     6.30 ++ Emilia, Tomasz Wójcik

    18.00   + Robert Góra  (Greg.)     

    18.00   + Edward Kaczmarzyk  (2 r. ś.)

  ————————————————————————————————–

Pt. 16.06        6.30  + Dorota Kozak  (2 r. ś.) 

                      6.30  + Antoni Bomba (Greg.)

18.00  + Robert Góra  (Greg.)

18.00  ++ Jan, Genowefa Leniart

—————————————————————————————————-

 Sob. 17.06    6.30  + Robert Góra  (Greg.)

                      6.30  + Antoni Bomba (Greg.)

             8.00 Za Pracowników Spółdzielni Telekomunikacyjnej OST oraz

                    za zmarłych Pracowników Spółdzielni. 

        18.00  Dziękczynna z ok. 20 rocz. ślubu: Bernadeta, Paweł…

        18.00  + Józef Krok (7 r. ś.)

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 18.06      

      7.00  1. + Robert Góra  (Greg.);   2. + Antoni Bomba (Greg.);    

      9.00  + Antoni Siuta

    10.30  ++ Jan, Antonina Lasota

    12.00  ++ Franciszek, Katarzyna, Antoni Wilk

    16. 00     Dziękczynna z ok. 1 rocz. ślubu: Mariola i Rafał…  2.  Za Parafię

                                    INTENCJE   MSZALNE  04-11.06.2023 

NIEDZIELA 04.06.2023    ODPUST PARAFIALNY  

      7.00  Z róży Św. Cecylii o błog. B. opiekę MB dla Sióstr i za ++ Siostry z róży

      9.00  Dziękczynna z ok. 1 rocz. ślubu: Patrycja i Mateusz ….

    10.30  + Lesław Drążek;     

    12.00   1. Dziękczynna z ok. 35 rocz. ślubu: Alina i Bogdan…

                2. + Robert Góra  (Greg.); 3. Za {arafię

    16. 00  + Antoni Bomba (Greg.);  

——————————————————————————————–

Pon. 05.06.    6.30 + Robert Góra  (Greg.)

                      6.30 + Antoni Bomba (Greg.)

18.00 + Małgorzata Trzyna  (1 r. ś.)

18.00 + Ludwik Kościółek

———————————————————————————————-

Wt. 06.06       6.30  + Robert Góra  (Greg.)

                       6.30  + Antoni Bomba (Greg.)

18.00 + Kazimierz   Włosiński  (od żony)

18.00  ++ Genowefa, Jan Leniart

————————————————————————————————

Śr. 07.05.  6.30 + Robert Góra  (Greg.)

                  6.30 + Zofia  (9 r. ś.)

    18.00   + Maciej Stempniowski  (od Stow. Miłośników Ziemi Tyczyńskiej)  

    18.00   + Franciszek Reinert  (od żony z dziećmi)

    18.00   + Antoni Bomba (Greg.)

————————————————————————————————–

Czw. 08.06.  Boże Ciało

 7.00  + Antoni Bomba (Greg.);  Za Parafię

 9.00  + Józef Łosik

10.30 1. + Robert Góra  (Greg.); 2. Z róży Św. B. Rodzicielki o B. błog. i ++ Siostry

          3. + Maciej Stempniowski;  4. + Aniela Możdżan  (12 r. ś.)  

16.00  ++ Czesław, Anna, Władysław Dubczyk

  ————————————————————————————————–

Pt. 09.06        6.30 Jerzy Bober  (od Artura i Teresy z R.) 

                      6.30  + Robert Góra  (Greg.)

18.00  + Antoni Bomba (Greg.)

18.00  ++ Stanisława, Kazimierz, Roman Głodkowscy

—————————————————————————————————-

 Sob. 10.06    6.30  + Robert Góra  (Greg.)

                      6.30  + Antoni Bomba (Greg.);   6.30 + Kazimierz Kozubek

              14.00  Msza ślubna

        18.00  Dziękczynna z ok. 6 rocz. ślubu: Elwira i Maksymilian… 

        18.00  + Bolesław Wiater (40 r. ś.)

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 11.06      

      7.00  1. + Robert Góra  (Greg.);     2.  Za Parafię

      9.00  ++ Jan, Janina Prokop

    10.30  Dziękczynna z ok. 60 rocz. ślubu: Aniela i Henryk….

    12.00 ++ Irena, Jan Biesiada;      16. 00  + Antoni Bomba (Greg.);    

                                 INTENCJE   MSZALNE  28.05-04.06.2023 

NIEDZIELA 28.05.2023      

      7.00  + Stanisław Bater

      9.00  + Adam Hadała  (Greg.)

    10.30  + Jan Baran  (od żony z córkami)

    12.00   ++ Maria, Augustyn Sitek

    16. 00  + Stanisław Chyłek  (Greg.);     Za Parafię                               

——————————————————————————————–

Pon. 29.05.    6.30 + Stanisław Chyłek  (Greg.) 

                      6.30 + Roman Połaniecki

18.00 + Adam Hadała  (Greg.)

18.00 + Stefan  (od córki Joanny)

———————————————————————————————-

Wt. 30.05       6.30  + Augustyn Prędki

                       6.30  + Stanisław Chyłek  (Greg.)  (zakończenie)

18.00  + Adam Hadała  (Greg.)  (zakończenie)

18.00  O zdrowie dla Małgorzaty

————————————————————————————————

Śr. 31.05.  6.30 + Maria Nowak

                  6.30 + Stanisław Jasiński

    18.00   Dziękczynna z ok. 20 rocz. ślubu: Anna i Marcin…        

    18.00   Z róży Św. Barbary o B. błog. dla Sióstr i za ++ Siostry

————————————————————————————————–

Czw. 01.06.   6.30  + Antoni Bomba  (Greg.)  (rozpoczęcie)

                      6.30  + Stefan Dziepak  

18.00  + Robert Góra  (Greg.) (rozpoczęcie) 

18.00  + Mateusz Dytko  (2 r. ś.)

  ————————————————————————————————–

Pt. 02.06        6.30  + Antoni Bomba  (Greg.) 

                      6.30  + Robert Góra  (Greg.)

18.00  ++ Stanisław Maria Goś

18.00  + Konstanty

—————————————————————————————————-

 Sob. 03.06    6.30  + Antoni Bomba  (Greg.)

                      6.30  ++ Stanisław, Bronisława, Maria, Aniela Kościółek

              14.00  Msza ślubna

        18.00  + Robert Góra  (Greg.) 

        18.00  + Jan Filip

NIEDZIELA 04.06.2023    ODPUST PARAFIALNY  

      7.00  Z róży Św. Cecylii o błog. B. opiekę MB dla Sióstr i za ++ Siostry z róży

      9.00  Dziękczynna z ok. 1 rocz. ślubu: Patrycja i Mateusz ….

    10.30  + Lesław Drążek;      (chrzest)

    12.00   1. + Robert Góra  (Greg.);   2.  Dziękczynna z ok. 35 rocz. ślubu: Alina i Bogdan

    16. 00  + Antoni Bomba (Greg.);    

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 04.06.2023    ODPUST PARAFIALNY  

     

                                 INTENCJE   MSZALNE  21-28.05.2023

NIEDZIELA 21.05.2023       

      7.00  + Stanisław Chyłek  (Greg.);       7.00 + Zofia Borowiec  (od Lucyny)

      9.00   ++ Stanisław, Anna Płoskoń

    10.30  ++ Anna Krawczyk z d. Paśkiewicz; Adam Paśkiewicz  (15 rocznica jego

                      tragicznej śmierci)   (od syna Aleksandra z żoną)

    12.00   + Maciej Stempniowski  (od Anny i Janusza z R.)

    16. 00  + Adam Hadała  (Greg.)

——————————————————————————————–

Pon. 22.05.    6.30 O zdrowie i błog. B. dla Zofii

                      6.30 + Adam Hadała  (Greg.)

18.00 + Stanisław Chyłek  (Greg.)

18.00 ++ Zofia, Józef

———————————————————————————————-

Wt. 23.05       6.30 + Adam Hadała  (Greg.) 

                       6.30 + Adolf Machlarz

                       6.30  + Stanisław Chyłek  (Greg.)

18.00  + Zofia, Michał

18.00  O szczęśliwą operację dla Patryka;  18.00  int z LO

————————————————————————————————

Śr. 24.05.  6.30 + Adam Hadała  (Greg.)

                  6.30 + Albina

    12.00   + Stanisław Chyłek  (Greg.)       

    16. 00  + Agnieszka Lassota

————————————————————————————————–

Czw. 25.05.   6.30  + Adam Hadała  (Greg.) 

                      6.30  ++ Katarzyna, Henryk Szetela

18.00  + Stanisław Chyłek  (Greg.) 

18.00  ++ Emilia, Mieczysław Krzysztoń, Tadeusz Kopiec

  ————————————————————————————————–

Pt. 26.02        6.30  + Adam Hadała  (Greg.)

                      6.30  + Genowefa Gradkowska

18.00  + Stanisław Chyłek  (Greg.)

18.00  + Adam Prędki  (2 r. ś.)

—————————————————————————————————-

 Sob. 27.05    6.30  + Zofia, Michał

                      6.30  + Adam Hadała  (Greg.)

15.00 Msza ślubna

        18.00  + Stanisław Chyłek  (Greg.)   

        18.00  + Mieczysław Łukasik  (od R. Wójcik i Janas)

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 28.05.2023      

      7.00  + Stanisław Bater

      9.00  + Adam Hadała  (Greg.)

    10.30  + Jan Baran  (od żony z córkami)

    12.00   ++ Maria, Augustyn Sitek

    16. 00  + Stanisław Chyłek  (Greg.);     Za Parafię

                                 INTENCJE   MSZALNE  14-21.05.2023

NIEDZIELA 14.05.2023      

      7.00  + Stanisław Chyłek  (Greg.);  7.00  + Adam Hadała  (Greg.)

      9.00   Dziękczynna; Rocznica I Komunii Św.

    10.30  + Edward Leniart

    12.00   W int. Ignacego i jego rodziców o B. błog. opiekę MB

    16. 00  ++ Janina, Antoni Mazur

——————————————————————————————–

Pon. 15.05.    6.30 ++ Zofia, Piotr, Agnieszka

                      6.30 + Stanisław Chyłek  (Greg.) 

18.00 + Adam Hadała  (Greg.)

18.00 ++ Zofia, Józef, Roman Kmiotek

———————————————————————————————-

Wt. 16.05       6.30 O zdrowie dla Moniki

                       6.30 + Stanisław Chyłek  (Greg.)

18.00  + Adam Hadała  (Greg.)

18.00  + Irena Najda  (11 r. ś.)

————————————————————————————————

Śr. 17.05.  6.30 + Stanisław Chyłek  (Greg.)  

                  6.30 + Tadeusz Brzosko  (8 r. ś.)

    18.00  + Adam Hadała  (Greg.)    

    18.00  + Agnieszka Lasota 

————————————————————————————————–

Czw. 18.05.   6.30  + Stanisław Chyłek  (Greg.)  

                      6.30  ++ Leon, Genowefa, Zdzisław Bomba

18.00 + Adam Hadała  (Greg.)   

18.00  + Edward  

  ————————————————————————————————–

Pt. 19.05        6.30  + Stanisław Chyłek  (Greg.)  

                      6.30  + Anna Prędka

18.00 + Adam Hadała  (Greg.)

18.00  ++ Helena, Józef Prędki

—————————————————————————————————-

 Sob. 20.05    6.30  + Stanisław Chyłek  (Greg.) 

                      6.30  + Cecylia Janda

              14.00  Msza ślubna

        18.00  + Adam Hadała  (Greg.)     

        18.00  ++ Zofia, Stanisław Cyran

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 21.05.2023      

      7.00  + Stanisław Chyłek  (Greg.);       7.00 + Zofia Borowiec  (od Lucyny)

      9.00   ++ Stanisław, Anna Płoskoń

    10.30  ++ Anna Krawczyk z d. Paśkiewicz; Adam Paśkiewicz  (15 rocznica jego

                      tragicznej śmierci)   (od syna Aleksandra z żoną)

    12.00   + Maciej Stempniowski  (od Anny i Janusza z R.)

    16. 00  + Adam Hadała  (Greg.)

                                 INTENCJE   MSZALNE  07-14.05.2023

NIEDZIELA 07.05.2023      

      7.00  Z róży Św. Kingi o B.  błog, zdrowie dla Sióstr i za ++ Siostry;

      7.00  + Stanisław Chyłek  (Greg.)

      9.00  + Adam Hadała  (Greg.)  

    10.30  Dziękczynna z ok. 30 rocz. ślubu: Elżbieta i Artur….

    12.00   Uroczystość I Kom św. Dzieci o B. błog.      

    16. 00  Msza pogrzebowa:  + Józef Bomba 

——————————————————————————————–

Pon. 08.05.    6.30 W int. Urszuli i Wiktora o błog. B. i dary Ducha Świętego

                      6.30 + Adam Hadała  (Greg.)

18.00 + Stanisław Chyłek  (Greg.)

18.00 ++ Emilia, Bolesław Patrzyk

———————————————————————————————-

Wt. 09.05       6.30 + Adam Hadała  (Greg.) 

                       6.30 + Stanisław Chyłek  (Greg.)

18.00  O zdrowie dla Moniki

18.00  + Lesław Szczoczarz  (r. ś.)

18.00  + Stefan Knutel  (30 r. ś.)

————————————————————————————————

Śr. 10.05.  6.30 + Adam Hadała  (Greg.)

                  6.30 + Kazimierz Kozubek

    12.00   + Stanisław Chyłek  (Greg.)       

    16. 00  + ks. Wolski   

————————————————————————————————–

Czw. 11.05.   6.30  + Adam Hadała  (Greg.) 

                      6.30  + Adam Hadała  (Greg.)

18.00  ++ Eufemia, Bogdan, Marian Rożkiewicz

18.00  + Jan Borowiec  (5 r. ś.)

  ————————————————————————————————–

Pt. 10.02        6.30  + Adam Hadała  (Greg.)

                      6.30  + Aleksander Ciupak

18.00  + Stanisław Chyłek  (Greg.)

18.00  ++ Leon, Stefania, Maria, Jan

—————————————————————————————————-

 Sob. 13.05    6.30  + Stanisław Chyłek  (Greg.) 

                      6.30  + Adam Hadała  (Greg.) Stefania

        18.00 + Aleksandra Wacławek  (13 r. ś.)   

        18.00  + Maciej Peszko

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 14.05.2023      

      7.00  + Stanisław Chyłek  (Greg.);  7.00  + Adam Hadała  (Greg.)

      9.00   Dziękczynna; Rocznica I Komunii Św.

    10.30  + Edward Leniart

    12.00   W int. Ignacego i jego rodziców o B. błog. opiekę MB

    16. 00  ++ Janina, Antoni Mazur

                                       INTENCJE   MSZALNE  30.04-07.05.2023

NIEDZIELA 30.04.2023      

      7.00  + Sebastian Wilk  (Greg.) (zakończenie)    

      9.00   Dziękczynna z ok. 90 rocz. urodzin Augustyna…

    10.30   + Józef Szyszka   (26 r. ś)

    12.00 1. O błog. B. dla ks. Prob. z ok. imienin.  (od A. Kat.);      2. Za Parafię       

    16. 00  + Janusz Paśko

——————————————————————————————–

Pon. 01.05.         6.30 + Stanisław Chyłek  (początek Gregorianki)

                           6.30 + Adam Hadała  (początek Gregorianki)

18.00 W int. Natalii o pomyślny wynik Matury i wymarzonych studiów

18.00 + Józef Najda  (16 r. ś.)

———————————————————————————————-

Wt. 02.05       6.30 + Stanisław Chyłek  (Greg.)

                       6.30 ++ Rozalia, Stanisław, Władysław

18.00  + Adam Hadała  (Greg.)

18.00  ++ Eugeniusz, Stanisław, Stefania i Wacław Matuła

————————————————————————————————

Śr. 03.05.  7.00 1. W int. Marii i Piotra o B. błog. silną wiarę i opiekę M B 

                          2.  + Stanisław Chyłek  (Greg.)

      9.00   ++ Maria, Leon Szwed

    10.30    W int. Magdaleny i Anny;       

    12.00    + Szczepan ( 6 r. ś.)         

    16. 00   + Adam Hadała  (Greg.) 

————————————————————————————————–

Czw. 04.05.   6.30  + Stanisław Chyłek  (Greg.) 

                      6.30  + Kazimierz Para (6 r. ś.)

18.00  + Adam Hadała  (Greg.)

18.00  + Władysław

 —————————————————————————————————

 Pt. 05.05        6.30 + Stanisław Chyłek  (Greg.) 

                       6,30 + Adam Hadała  (Greg.)

18.00  + Kazimierz  (r. ś.)

18.00  + Andrzej Hadała  (r. ś.)

  ————————————————————————————————–

 Sob. 06.05    6.30  + Stanisław Chyłek  (Greg.) 

                      6.30  + Stefania

        18.00  + Adam Hadała  (Greg.) 

        18.00  + Stefan Warchoł  (1 r. ś.)

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 07.05.2023      

      7.00 1. Z róży Św. Kingi o B.  błog, zdrowie dla Sióstr i za ++ Siostry; 2. Za Parafię

      9.00  + Adam Hadała  (Greg.)   

    10.30  Dziękczynna z ok. 30 rocz. ślubu: Elżbieta i Artur….

    12.00   Uroczystość I Kom św. Dzieci o B. błog.      

    16. 00  + Stanisław Chyłek  (Greg.) 

                                 

                      INTENCJE   MSZALNE  23-30.04.2023

NIEDZIELA 23.04.2023      

      7.00   1. + Michał Bator;    2. ++ Wojciech, Barbara, Roman Warchołek

      9.00   + Kazimiera Stromczyńska

    10.30   1.  ++ Stefania, Maria Para;      2. Za Parafię

    12.00   + Jan  (19 r. ś.)        

    16. 00  + Sebastian Wilk  (Greg.)

——————————————————————————————–

Pon. 24.04.      6.30 + Sebastian Wilk  (Greg.)      6.30 + Roman Kopiec

                         18.00 + Stanisław Kozdraś   
                         18.00 + Józef Gradkowski  (4 r. ś.)

——————————————————————————————–

Wt. 25.04    6.30 + Marian Rożkiewicz  6.30 + Ryszard Połaniecki  (30 r. ś.)

                       18.00  + Sebastian Wilk  (Greg.)  
                       18.00  + Edward Leś  (od syna Pawła)

——————————————————————————————–

Śr. 26.04.      6.30 + Ryszard Połaniecki     6.30 + Emilian Bomba

                      18.00  O zdrowie dla Małgorzaty        
                       18.00  + Sebastian Wilk  (Greg.)  

——————————————————————————————–

Czw. 27.04.   6.30 +  Sebastian Wilk  (Greg.)    6.30  + Helena Synoś

                       18.00  + Mieczysław Kuś  (2 r. ś.)  (od żony z dziećmi)

                       18.00  + Jan Jarosz  (od dzieci)

 ——————————————————————————————-

 Pt. 28.04       6.30 + Jan Jarosz       6.30 + Zofia Bomba

                18.00  + Sebastian Wilk  (Greg.)   18.00  O błog. Boże dla rodziny

  ——————————————————————————————-

 Sob. 29.04    6.30  + Sebastian Wilk  (Greg.)     
                     6.30  + Edward Wyżykowski

                          18.00  W int. Mileny z ok. urodzin…      18.00  + Stefan Warchoł

  ——————————————————————————————-

NIEDZIELA 30.04.2023      

      7.00   1. Za Parafię

                2. + Sebastian Wilk  (Greg.)(zakończenie)

      9.00   Dziękczynna z ok. 90 rocz. urodzin Augustyna…

    10.30   1. + Józef Szyszka   (26 r. ś); 

             12.00   O błog. Boże dla ks. Proboszcza z ok. imienin.  (od Akcji Katol.)  

            16. 00  + Janusz Paśko

  INTENCJE   MSZALNE  16-23.04.2023

NIEDZIELA 16.04.2023      

      7.00   1. + Marek;    2. + Sebastian Wilk  (Greg.)

      9.00   ++ Danuta, Augustyn, Stanisława

    10.30   1. ++ Karolina, Stanisław Biesiada;  2. Za Parafię

    12.00   1. W INT. Dzieła Caritas…  2. ++ Maria, Franciszek Płoskoń 

    16. 00  + Emilian Homik  (Greg.)

——————————————————————————————–

Pon. 17.04  6.30 + Emilian Homik  (Greg.);  

                    6.30 + Sebastian Wilk  (Greg.)

    18.00  + Marian Rożkiewicz  (1 r. ś.)

    18.00  + Ryszard Surówka  (10 r. ś.)

———————————————————————————————-

Wt. 18.04       6.30 + Sebastian Wilk  (Greg.)

                       6,30 + Emilian Homik  (Greg.)

18.00  ++ Irena, Jan Najda;     18.00 + Zofia Turaj  (6 r. ś.)

18.00  ++ Jan Jarosz  (1 r. ś.);   Krystyna Jarosz 

————————————————————————————————

Śr. 19.04.      6.30 + Sebastian Wilk  (Greg.)  

                      6.30 ++ Kazimierz, Kazimiera Leniart

18.00  ++ Edward, Zofia

18.00  + Emilian Homik  (Greg.)

————————————————————————————————–

Czw. 20.04.   6.30 + Sebastian Wilk  (Greg.);  6.30  ++ Mieczysław Leniart, Jan    

                      6.30  + Emilian Homik  (Greg.)

18.00  W int. Marzeny z ok. 40 rocz. urodzin, o B. błog. zdrowie i opiekę MB

18.00  + Wiktoria Krawczyk  (7 r. ś.)

 —————————————————————————————————

 Pt. 21.04       6.30 + Sebastian Wilk  (Greg.)

                       6,30 + Józef  Dyrda

18.00  + Emilian Homik  (Greg.)

18.00  + Kamil Kawa

  ————————————————————————————————–

 Sob. 22.04    6.30  + Sebastian Wilk  (Greg.)

                      6.30  + Emilian Homik  (Greg.)

       14.00  Msza ślubna

        18.00  + Maciej Peszko  (20 r. ś.)       

        18.00  + Roman (2 r. ś.)

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 23.04.2023      

      7.00   1. + Michał Bator;    2. ++ Wojciech, Barbara, Roman Warchołek

      9.00   + Emilian Homik  (Greg.)

    10.30    ++ Stefania, Maria Para;      2. Za Parafię

    12.00   + Jan  (19 r. ś.)                         

    16. 00  Sebastian Wilk  (Greg.)

                                   INTENCJE   MSZALNE  09-.16.2023

NIEDZIELA 09.04.2023      

      6.00  1. Za Parafię;    2. + Sebastian Wilk  (Greg.)

               3. + Marta Kosowska;  4. Tadeusz Kopiec  (17 r. ś.)

      9.00  1. ++ Emilia, Tadeusz Chrzanowscy;  2. + Emilian Homik  (Greg.)

    10.30   + Agnieszka Lassota

    12.00   + Izydor Guzik  (od Anny z R.)      

——————————————————————————————–

Pon. 10.04  1. 7.00 + Emilian Homik  (Greg.);     2. + Renata Leś 

      9.00  +  Kazimierz Kozubek  

    10.30   Dziękczynna z ok. 50 rocz. ślubu: Krystyna i Stefan….

    12.00   1. W int. Janiny i jej rodziców o B. błog. zdr. i opiekę MB; 

                2. + Sebastian Wilk  (Greg.)                               

———————————————————————————————-

Wt. 11.04       6.30 + Sebastian Wilk  (Greg.)

                       6,30 + Emilian Homik  (Greg.)

18.00  ++ Józef, Cecylia Borowiec,

18.00  + Zofia Kura

————————————————————————————————

Śr. 12.04.      6.30 + Anna Reinert

                      6.30 + Emilian Homik  (Greg.)

18.00  ++ Jan, Ryszard 

18.00  + Sebastian Wilk  (Greg.)  

————————————————————————————————–

Czw. 13.04.   6.30 ++ Szczepan, Wiktoria, Anna, Wacław  

                      6.30  + Emilian Homik  (Greg.)

18.00   + Sebastian Wilk  (Greg.)    

18.00   + Stanisław Żurad  (13 r. ś.)

 —————————————————————————————————

 Pt. 14.04       6.30 + Sebastian Wilk  (Greg.)

                       6,30 + Emilian Homik  (Greg.)

18.00  Dziękczynna z ok. 40 rocz. ślubu: Agata i Zbigniew…

18.00  ++ Józefa, Katarzyna, Ludwika

  ————————————————————————————————–

 Sob. 15.04    6.30  + Marek

                      6.30  + Emilian Homik  (Greg.)

        18.00   + Sebastian Wilk  (Greg.)     

        18.00   ++ Stefania, Marian

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 16.04.2023      

      7.00   1. + Marek;    2. + Sebastian Wilk  (Greg.)

      9.00   ++ Danuta, Augustyn, Stanisława

    10.30   ++ Karolina, Stanisław Biesiada

    12.00   ++ Maria, Franciszek Płoskoń 

    16. 00  + Emilian Homik  (Greg.)

                                   INTENCJE   MSZALNE  02-09.04.2023

NIEDZIELA 02.04.2023      

      7.00  1. Z róży Św. Weroniki o B. błog. dla Sióstr i za ++ Siostry

               2. Za Parafię

      9.00   + Sebastian Wilk  (Greg.)

    10.30   W int. Karola Trzyna z ok. 18 rocz. urodzin…

    12.00  1. W int. Caritas, ofiarodawców i wolontariuszy; 2. + Kazimiera Gronko  (r. ś.)

    16.00  + Emilian Homik  (Greg.)       

———————————————————————————————-

Pon. 03.04     6.30  + Sebastian Wilk  (Greg.)                 

                      6.30  ++ Franciszek, Janusz

 18.00   + Emilian Homik  (Greg.)

 18.00   + Władysława Podgórska  (od Pauliny)                     

———————————————————————————————-

Wt. 04.04       6.30 + Sebastian Wilk  (Greg.)

                       6.30  W int. Bogu wiadomej

18.00  + Emilian Homik  (Greg.)

18.00  O błog. dla Artura             

————————————————————————————————

Śr. 05.04.      6.30 + Sebastian Wilk  (Greg.)

                      6,30 + Maria

18.00  + Emilian Homik  (Greg.)

18.00  + Janusz Fróg  (od żony)

————————————————————————————————–

Czw. 06.04.   18.00 + Sebastian Wilk  (Greg.)

                      18.00 + Emilian Homik  (Greg.)

                      18.00  + Marek Dziopak  (r. ś.)

                      18.00  Za kapłanów 

 —————————————————————————————————

 Pt. 07.04       LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU

  ————————————————————————————————–

 Sob. 08.04    19.00  + Sebastian Wilk  (Greg.  rozpoczęcie)

                      19.00  + Emilian Homik  (Greg.)

                      19.00   (17 r. ś.) + Józef Dopart  (9 r. ś.)

                      19.00  O zdrowie dla Beaty

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 09.04.2023      

      6.00  1. Za Parafię;    2. + Sebastian Wilk  (Greg.)

               3. + Marta Kosowska;  4. Tadeusz Kopiec  (17 r. ś.)

      9.00  1. ++ Emilia, Tadeusz Chrzanowscy;  2. + Emilian Homik  (Greg.)

    10.30   O powrót do zdrowia Agnieszki i o błog. Boże oraz opiekę MB

    12.00  1. + Kazimiera Gronko  (r. ś.);  2. + Izydor Guzik  (od Anny z R.)       

                                   INTENCJE   MSZALNE  26.03-02.04.2023

NIEDZIELA 26.03.2023      

      7.00  1. + Stanisław Jopek  (2 r. ś.)

               2. + Roman Urban  (Greg.)

      9.00   + Maria Dzioba  (Greg.)

    10.30   + Piotr Paśkiewicz  (35 r. ś.),  Aniela Paśkiewicz (1 r. ś.)

                    (od s. Aleksandra wraz z żoną)

    12.00  Za Parafię  (ks. Bp)

    16.00   1. ++ Jan, Katarzyna Zofia;   2. ++ Janina, Mieczysław Matuła       

———————————————————————————————-

Pon. 27.03     6.30  + Maria Dzioba  (Greg.);    6.30  + Jerzy Solecki                    

                      6.30  + Roman Urban  (Greg.);   6.30  + Zofia Kalandyk

    18.00   BIERZMOWANIE                    

———————————————————————————————-

Wt. 28.03       6.30 O uwolnienie z nałogu alkoholowego

                       6.30  + Maria Dzioba  (Greg.)

18.00  + Roman Urban  (Greg.)

18.00  ++ Aleksander Szura  (45 r. ś.), Maria, Edward             

————————————————————————————————

Śr. 29.03.      6.30 + Roman Urban  (Greg.)

                      6,30 + Maria Dzioba  (Greg.)

18.00  ++ Bronisława, Feliks Warzybok 

18.00  W in. Stanisława z ok. 4 rocz. urodzin…

————————————————————————————————–

Czw. 30.03.   6.30 + Maria Dzioba  (Greg.)  (zakończenie)

                      6.30  + Roman Hałoń 

18.00  + Roman Urban  (Greg.)  (zakończenie)

18.00  W int. Pawła Sowa z ok. 18 rocz. urodzin… 

 —————————————————————————————————

 Pt. 31.03       6.30  + Emilia Chrzanowska  (7 r. ś.)

                      6.30  + Jan Trojanowski

18.00   + Alojzy Marchut  (20 r. s.)    

18.00   + Zbigniew Rybka  (2 r. s.)

  ————————————————————————————————–

 Sob. 01.04    6.30  + Sebastian Wilk  (Greg.  rozpoczęcie)

                      6.30  + Roman Urban

          18.00  + Emilian Homik  (Greg. rozpoczęcie)

          18.00  ++ Helena, Marian Kisała

  —————————————————————————————————-

NIEDZIELA 02.04.2023      

      7.00  1. Z róży Św. Weroniki o B. błog. dla Sióstr i za ++ Siostry

               2. Za Parafię

      9.00   + Sebastian Wilk  (Greg.)

    10.30   W int. Karola Trzyna z ok. 18 rocz. urodzin…

    12.00  + Kazimiera Gronko  (r. ś.)

    16.00  + Emilian Homik  (Greg.)