INTENCJE MSZALNE

                              INTENCJE   MSZALNE  18-25.04. 2021

NIEDZIELA 18.04.            

      7.00  + Jan Iwanowicz  (17 r. ś.);   

      9.00  ++ Maria, Franciszek Płoskoń

    10.30  + Szymon Bator   (Greg.)      

    12.00  + Zofia Turaj  (4 r. ś.)

    14.00  Za Parafię

    16.00  Dziękczynna z ok. 40 rocz. ślubu: Anna i Piotr Borowiec 

    16.00  ++ Julia, Edward

———————————————————————————————-

Pon. 19.04.      6.30  + Szymon Bator   (Greg.)

                        6.30  + Małgorzata Wydra  (od męża Jana)

 18.00 O B. błog. zdrowie i opiekę MB dla Danuty

 18.00  Dziękczynna z ok. 40 rocz. ślubu: Anna i Piotr Borowiec i z ok. urodzin Edyty

———————————————————————————————-

Wt.  20.04.       6.30  + Szymon Bator   (Greg.)

                         6.30  + Mieczysław Paluch  (od żony Alfredy)

  18.00  W int. Macieja z ok. 50 rocz. urodzin…

  18.00 + Wiktoria Krawczyk  (5 r. ś.)

———————————————————————————————-

Śr. 21.04.          6.30  + Szymon Bator   (Greg.)

                          6.30  + Irena Goryl  (od Alicji i Zdzisława)  

     18.00  + Józef  Dynda

     18.00  + Kamil Kawa  (2 r. ś.)

————————————————————————————————–

Czw. 22.04.       6.30  + Szymon Bator   (Greg.)

                          6.30  + Bronisława Łosik  (od Krystyny)

18.00  + Ryszard Połaniecki   (r. ś.)

18.00  + Jan Prędki  (od syna Mirosława z R.)

————————————————————————————————

Pt. 23.04.           6.30  + Szymon Bator   (Greg.)

                          6.30  + Józef Sworzeń  (od żony Jadwigi)

    18.00  O zatrzymanie choroby oczu i za ++ z R. Fedus i Wołowskich

    18.00  Za ++ rodziców i dziadków z R. Anny Kołodziej

——————————————————————————————————————–

Sob. 24.04.        6.30  + Szymon Bator   (Greg.)

                          6.30  + Stanisław Wepsięć  (od żony)

18.00  + Edward Leś   (4 r. ś.)

18.00  + Józef Gradkowski  (2 r. ś.)

  —————————————————————————————————

NIEDZIELA 25.04.            

      7.00  + Szymon Bator   (Greg.)

      9.00  ++ Stefania, Maria Para

    10.30  + Józef Szyszka                    

    12.00  + Józef Najda  (14 r. ś.)

    14.00  Za Parafię

    16.00  + Eugenia Kapłon  (od Elżbiety)

                              INTENCJE   MSZALNE  11-18.04. 2021

NIEDZIELA 11.04.             

      7.00  1. Za Parafię;  2. ++ Danuta, Augustyn, Stanisława Domino

      9.00  ++ Jan, Irena Najda

    10.30  ++ Kazimiera, Kazimierz, Mieczysław     

    12.00  1. + Marek;     2. ++ Karolina, Stanisław Biesiada

    16.00  + Szymon Bator   (Greg.)

———————————————————————————————-

Pon. 12.04.

   6.30 1. W int. rodziny Dopart;  2. + Aleksander Bomba  (od żony)

 18.00  + Szymon Bator   (Greg.)         

 18.00  + Izydor Guzik  (od Anny i Marcina)

———————————————————————————————-

Wt.  13.04.

  6.30 1. W int. Marii z ok. 30 rocz. urodzin…  2. + Maria Surówka  (od Marii z R.)

18.00  + Szymon Bator   (Greg.)

18.00  + Stanisław Żurad  (11 r. ś.)

———————————————————————————————-

Śr. 14.04.    

   6.30 1. + Damian Biśto  (od Bożeny z R.);   2. + Janina Trojanowska (od Adama)

     18.00 + Szymon Bator   (Greg.)

     18.00  Za dusze w Czyśćcu cierpiące  (od Anny)

————————————————————————————————–

Czw. 15.04.

  6.30 1. + Bogusław Podgórski  (od Barbary);

          2. + Leszek i + Tadeusz Stachurski  (od R. Stachurskich)

18.00  + Szymon Bator   (Greg.)

18.00  Dziękczynna z ok. 50 rocz. urodzin Agnieszki…

————————————————————————————————

Pt. 16.04.

  6.30 1. + Marek;   2.  + Józef Konkol  (od Marii i Dawida)

    18.00  + Szymon Bator   (Greg.)

    18.00  + Rolland Puzowski

————————————————————————————————————————–

Sob. 17.04.

  6.30 1. ++ Maria, Zbigniew, Danuta, Krzysztof;

          2. + Małgorzata Wydra  (od syna i synowej)

18.00  + Szymon Bator   (Greg.)

18.00  Dziękczynna z ok. 6 rocz. ślubu: Beata i Fabian…

  —————————————————————————————————

NIEDZIELA 18.04.             

      7.00  1. Za Parafię.   2.+ Jan Iwanowicz  (17 r. ś.);   

      9.00  ++ Maria, Franciszek Płoskoń

    10.30  + Szymon Bator   (Greg.)     

    12.00  + Zofia Turaj  (4 r. ś.)

    16.00 1. Dziękczynna z ok. 40 rocz. ślubu: Anna i Piotr Borowiec  (ks. Leopold Kordas)

              2. ++ Julia, Edward

                              INTENCJE   MSZALNE  04-11.04. 2021

WIELKANOC  04.04.            

      6.00  Z róży Św. Teresy o B. błog. i za ++ Siostry

      6.00 + Janina Paśko

      6.00   Za Parafię

      9.00  1.+ Kazimierz Ligęza;     2. ++ Genowefa, Władysław Wiater

    10.30  ++ Władysława, Franciszek Majka 

    12.00  O błog. B. dla Grzegorza z ok. 18 rocz. urodzin…        

    14.00 + Szymon Bator   (Greg.) 

———————————————————————————————-

Pon. 05.04.

      7.00  + Szymon Bator   (Greg.)

      9.00  ++ Genowefa Władysław

    10.30  Dziękczynno-błagalna dla rodziny Lonczak       

    12.00  W int. Zuzanny z ok. 2 rocz. urodzin…

    14.00  Eugenia Skrzypek (od Kol. i Kol. z LO w Tyczynie)     

———————————————————————————————-

Wt.  06.04.

  6.30 + Szymon Bator   (Greg.)

15.00 Msza Pogrzebowa + Zbigniew Rybka

18.00 + Józef Przybyła

18.00  + Paweł Kisiel  (2 r. ś.)  (od żony z córkami)

———————————————————————————————-

Śr. 07.04.    

   6.30  + Szymon Bator   (Greg.)

     18.00 O B. błog. dla dzieci aby kroczyły drogą wiary

     18.00 + Aniela Ruszała

————————————————————————————————–

Czw. 08.04.

  6.30  + Szymon Bator   (Greg.)

18.00  + Józef  (7 r. ś.)

18.00  + Renata Paśko-Tomasik  (od synów)

————————————————————————————————

Pt. 09.04.

  6.30  + Szymon Bator   (Greg.)

    18.00  ++ Józefa, Katarzyna, Ludwik

    18.00  + Kazimierz Domino  (od Anieli)

————————————————————————————————————————–

Sob. 10.04.

  6.30  + Szymon Bator   (Greg.)

18.00  + Stanisław Paściak  (11 r. ś.)

18.00  1. ++ Antonina, Stanisław, Andrzej, Józef; 2. + Stefania Leniart (7 dzień pogrzebu)

  —————————————————————————————————

NIEDZIELA 11.04.            

      7.00  ++ Danuta, Augustyn, Stanisława Domino

      9.00  ++ Jan, Irena Najda

    10.30  ++ Kazimiera, Kazimierz, Mieczysław

    12.00  1. + Marek;   2. ++ Karolina, Stanisław Biesiada

    16.00 + Szymon Bator   (Greg.)

                              INTENCJE   MSZALNE  28.03-04.04. 2021

NIEDZIELA 28.03.            

      7.00  + Zofia Kura   (Greg.)

      9.00  + Emilian Homik  (od R. Chrzanowskich)

    10.30  ++Kura Janina, Stefan

    12.00  W int. Bartosza z ok. 23 rocz. urodzin…

    16.00  1. + Bronisława, Wawrzyniec Halejcio;    2. Za Parafię

———————————————————————————————-

Pon. 29.03.      

  6.30  + Bolesław Musiał  (od sąsiadów)

  6.30  + Aleksandrę 

18.00  + Zofia Kura   (Greg.)

———————————————————————————————-

Wt.  30.03.

  6.30  + Elżbieta Mikulec  (14 r. ś.)

    18.00  + Zofia Kura   (Greg.)  Zakończenie

18.00  + Bronisława, Feliks Bomba

18.00  + Emilia Chrzanowska  (od córki i syna)

———————————————————————————————-

Śr. 31.03.    

   6.30  + Emilia Chrzanowska (5 r. ś.)  (od syna i córki)

     18.00  + Alojzy Merchut  (18 r. ś.)

 18.00  + Kazimierz Hałoń  (od  żony)

————————————————————————————————–

W. Czw. 01.04.

18.00  O łaskę zdrowia dla Haliny

18.00  + Szymon Bator   (Greg.) (Rozpoczęcie)

18.00  + Józefę Stawicką

————————————————————————————————

W. Pt. 02.04. 18.00  NABOŻEŃSTWO

————————————————————————————————————————–

W. Sob. 03.04.

19.00  + Szymon Bator   (Greg.)  

19.00  + Ryszard Połaniecki

19.00  + Emilia Zielińska  (od córki Krystyny z R.)

  —————————————————————————————————

WIELKANOC  04.04.            

      6.00  Z róży Św. Teresy o B. błog. i za ++ Siostry

      6.00 + Janina Paśko

      6.00   Za Parafię

      9.00  + Kazimierz Ligęza

    10.30  ++ Władysława, Franciszek Majka     

    12.00  O błog. B. dla Grzegorza z ok. 18 rocz. urodzin…         

    14.00 + Szymon Bator   (Greg.) 

                              INTENCJE   MSZALNE  21-28.03. 2021

NIEDZIELA 21.03.            

      7.00  1. ++ Emilia, Leon Szetela

      9.00  + Zofia Kura   (Greg.)

    10.30  + Bogusław Malinowski  (od Łukasza i Eweliny)       

    12.00  + Helena Chuchla        

    16.00 W int. Martyny  z ok. urodzin…

———————————————————————————————-

Pon. 22.03.      

  6.30 1. + Zofia Kura   (Greg.) 2. O zdrowie i szczęśliwą operację dla Marcina

18.00  W int. Szymona i Rafała z ok. 3 rocz. urodzin….

18.00  + Tomasz Kotula  (od syna z R.)

———————————————————————————————-

Wt.  23.03.

  6.30 + Zofia Kura   (Greg.)

  6.30 + Franciszek

18.00  + Eugenia Kapłon  (od Elżbiety)

———————————————————————————————-

Śr. 24.03.    

   6.30  + Zofia Kura   (Greg.)

     18.00  Dziękczynna i o B. błog. dla rodziny Marii i Romana

     18.00  + Teresa Filip  (od Natalii)

18.00 + Jan Pazdan (tata ks. Piotra Sali)

————————————————————————————————–

Czw. 25.03.

  6.30  1. + Zofia Kura   (Greg.) 2. O zdrowie i bł. Boże dla Adama i całej rodziny

18.00  W int. rodziny Dopart

18.00  + Zofia Matuła  (od córek z R.)

————————————————————————————————

Pt. 26.03.

  6.30  + Zofia Kura   (Greg.)

    18.00  ++ Maria, Bolesław Kasza

    18.00  + Zofia Służały)  (3 r. ś.)

——————————————————————————————————————–

Sob. 27.03.

  6.30  + Zofia Kura   (Greg.)

  6.30  + Aleksander Baranowski  (od żony Elżbiety)

18.00  + Irena Kaplita  (od syna Artura z R.)

  —————————————————————————————————

NIEDZIELA 28.03.            

      7.00  + Zofia Kura   (Greg.)

      9.00  + Emilian Homik  (od R. Chrzanowskich)

    10.30  ++Kura Janina, Stefan         

    12.00  W int. Bartosza z ok. 23 rocz. urodzin…

    16.00 + Bronisława, Wawrzyniec Halejcio

                              INTENCJE   MSZALNE  14-21.03. 2021

NIEDZIELA 14.03.            

      7.00  + Zofia Kura   (Greg.)

      9.00  + Antoni Pokrywka  (16 r. ś.)

    10.30  + Tadeusz Kopiec  (15 r. ś.)  

    12.00  + Marian Rak  (9 r. ś.)

    16.00 + Radosław Kazimierczak  (od kuzynek)

    16.00  ++ Jan, Maria Tendelscy

———————————————————————————————-

Pon. 15.03.      

  6.30  + Augustyn Piekiełek  (od sąsiadów z Rynku)

18.00  + Zofia Kura   (Greg.) 

18.00   Za dusze czyśćcowe  (od Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym)

———————————————————————————————-

Wt.  16.03.

  6.30  + Wacław Grys  (od bratowej z R.)

    18.00  + Zofia Kura   (Greg.)

18.00  + Bronisław Walawender  (od córki z mężem i dziećmi)

———————————————————————————————-

Śr. 17.03.    

   6.30  + Roman Kosiba  (od żony)

     18.00  + Zofia Kura   (Greg.)

 18.00  + Teresa Kłoskowicz  (6 r. ś.)

————————————————————————————————–

Czw. 18.03.

  6.30  + Jadwiga Kaplita

18.00  + Zofia Kura   (Greg.)

18.00  + Piotr Jopek

————————————————————————————————

Pt. 19.03.

  6.30  + Kazimierz Sroka  (10 r. ś.)

    18.00  ++ Józefa, Alfred Jaworski

    18.00  + Zofia Kura   (Greg.)

————————————————————————————————————————–

Sob. 20.03.

  6.30  ++ Józef, Stanisław Świniuch

18.00  + Zofia Kura   (Greg.)

18.00  ++ Józef Dopart i ++ z R. Dopart

  —————————————————————————————————

NIEDZIELA 21.03.            

      7.00  1. ++ Emilia, Leon Szetela

      9.00  + Zofia Kura   (Greg.)

    10.30  + Bogusław Malinowski  (od Łukasza i Eweliny) 

    12.00  + Helena Chuchla         

    16.00 W int. Marleny  z ok. urodzin…

                              INTENCJE   MSZALNE  07-14.03. 2021

NIEDZIELA 07.03.            

      7.00  Z róży Św. Anny za ++ Siostry i za dusze w czyśćcu cierpiące

      7.00  Za Parafię

      9.00  + Alicja Rutka

    10.30  + Marian Dunaj  (8 r. ś.)       

    12.00  + Zofia Kura   (Greg.)        

    16.00 W int. Mileny z ok. urodzin…

———————————————————————————————-

Pon. 08.03.      

  6.30 1.+ Zofia Kura   (Greg.);   2.  O B. błog. i powrót do zdrowia dla Małgorzaty

18.00  ++ Jan Ciupak (50 r. ś.); Maria, Marian

18.00  + Jan Kurzydło

———————————————————————————————-

Wt.  09.03.

  6.30 + Zofia Kura   (Greg.)

12.30 Msza św. pogrzebowa – Wilkowyja: + Elżbieta Mikluszka

    18.00  ++ Stanisławę, Andrzej

18.00  W intencji Bogu wiadomej

———————————————————————————————-

Śr. 10.03.    

   6.30  + Zofia Kura   (Greg.)

     18.00  + Jan, Katarzyna, Zofia

     18.00  ++ Zofia, Czesław Janda

————————————————————————————————–

Czw. 11.03.

  6.30  + Zofia Kura   (Greg.)

18.00  + Franciszek Kotula  (r. ś.)

18.00  + Jan Byczyński  (1 r. ś.)

————————————————————————————————

Pt. 12.03.

  6.30  + Zofia Kura   (Greg.)

    18.00  + Maria, Edward Bomba  

    18.00  + Andrzej Preisner  (od żony)

——————————————————————————————————————–

Sob. 13.03.

  6.30  + Zofia Kura   (Greg.)

  6.30  + Bronisława, Wawrzyniec Halejcio  (r. ś.)

18.00  ++ Tadeusz, Zofia, Edward

  —————————————————————————————————

NIEDZIELA 14.03.            

      7.00  + Zofia Kura   (Greg.)

      9.00  + Antoni Pokrywka  (16 r. ś.)

    10.30  + Tadeusz Kopiec  (15 r. ś.) 

    12.00  + Marian Rak  (9 r. ś.)

    16.00 + Radosław Kazimierczak  (od kuzynek)

    16.00  ++ Jan, Maria Tendelscy

                              INTENCJE   MSZALNE  28.02-07.03. 2021

NIEDZIELA 28.02.            

      7.00  + Eugeniusz Biśto  (od R. Paśko)

      9.00  + Bogumiła Wepsięć  (Greg.) 

    10.30  + Mieczysław Paśko  (3 r. ś.)

    12.00  Dziękczynna i o B. błog. dla Martyny z ok. 18 rocz. urodzin…        

    16.00  1. + Julian Hałdys;      2. Za Parafię

———————————————————————————————-

Pon. 01.03.      

  6.30  + Bogumiła Wepsięć  (1 r. ś.)

18.00  + Zofia Kura   (Greg.)  (rozpoczęcie)

18.00   O powrót do zdrowia dla Jolanty

———————————————————————————————-

Wt.  02.03.

  6.30  + Bogumiła Wepsięć  (Greg.) zakończenie

    18.00  + Zofia Kura   (Greg.)

18.00  + Witold Paśkiewicz  (5 r. ś.)

———————————————————————————————-

Śr. 03.03.    

   6.30  ++ Antoni, Wiktoria, Augustyn

     18.00  + Zofia Kura   (Greg.)

 18.00  ++ Wiktoria, Marian Słowik

————————————————————————————————–

Czw. 04.03.

  6.30  + Kazimierz Ligęza

18.00  + Zofia Kura   (Greg.)

18.00  ++ Kazimierz Napora, Kazimierz Wiater

————————————————————————————————

Pt. 05.03.

  6.30  + Krystyna Olech

      6.30  + Anna

    18.00  + Zofia Kura   (Greg.)

——————————————————————————————————————–

Sob. 06.03.

  8.00  + Roman Błażejowski

18.00  + Zofia Kura   (Greg.)

18.00  W int. Anny z ok. 35 rocz. urodzeń i za jej rodzinę

  —————————————————————————————————

NIEDZIELA 07.03.            

      7.00  Z róży Św. Anny za ++ Siostry i za dusze w czyśćcu cierpiące

      7.00  Za Parafię

      9.00  + Alicja Rutka

    10.30  + Marian Dunaj  (8 r. ś.)      

    12.00  + Zofia Kura   (Greg.)         

    16.00 W int. Mileny z ok. urodzin…

                              INTENCJE   MSZALNE  21-28.02.2021

NIEDZIELA 21.02.            

      7.00  + Bogumiła Wepsięć  (Greg.)

      9.00  ++ Marian Kopiec, Czesława Wybraniec  (15 r. ś.)

    10.30  + Paweł Paśko  (24 r. ś.)       

    12.00  + Marta Płonka  (od syna Mariusza z R.)        

    16.00  ++ Katarzyna Sobczyk, Sergiusz (syn)                      

———————————————————————————————-

Pon. 22.02.      

  6.30  + Stanisława Wasilewska  (od Eugenii z R.)

18.00  + Bogumiła Wepsięć  (Greg.)

18.00  + Bogumiła Wepsięć  (1 r. ś.)

———————————————————————————————-

Wt.  23.02.

  6.30  + Paweł Rzyhak  (13 r. ś.)

    18.00  + Bogumiła Wepsięć  (Greg.)

18.00  + Zofia

———————————————————————————————-

Śr. 24.02.    

   6.30 ++ Barbara, Teresa, Jacek  (od kol. i kol. z pracyd)

     18.00  + Bogumiła Wepsięć  (Greg.)

 18.00  + Zofia, Antoni Borowiec

————————————————————————————————–

Czw. 25.02.

  6.30 O powrót do zdrowia Noasia (Noe) i B. blog. dla R.

18.00  + Bogumiła Wepsięć  (Greg.)

18.00  W int. Bogu wiadomej

————————————————————————————————

Pt. 26.02.

  6.30 + Aleksandra Rzyhak  (od Tomasza z R.)

    18.00  + Bogumiła Wepsięć  (Greg.)

    18.00  + Janina Paśko

————————————————————————————————————————–

Sob. 27.02.

  6.30  + W int. Martyny z ok. 18 rocz. urodzin…

18.00  + Bogumiła Wepsięć  (Greg.)

18.00 + Zofia Klecka  (2 r. ś.)

  —————————————————————————————————

NIEDZIELA 28.02.            

      7.00  + Eugeniusz Biśto  (od R. Paśko)

      9.00  + Bogumiła Wepsięć  (Greg.)

    10.30  + Mieczysław Paśko  (3 r. ś.)    

    12.00  Dziękczynna i o B. błog. dla Martyny z ok. 18 rocz. urodzin…         

    16.00 + Julian Hałdys

                              INTENCJE   MSZALNE  14-21.02.2021

NIEDZIELA 14.02.            

      7.00  + Emil  (3 r. ś.)

      9.00  + Natalia   (od dziadków)

    10.30  Dziękczynna z ok. 50 rocz. ślubu: Helena i Zbigniew Biesiadeccy 

    12.00  + Stefan Bukała  (3 r. ś.)        

    14.00  Za Parafię

    16.00 + Bogumiła Wepsięć  (Greg.)

———————————————————————————————-

Pon. 15.02.      

  6.30  + Bogumiła Wepsięć  (Greg.)

18.00  + Piotr Paśkiewicz    

18.00  Za Dusze w Czyśćcu cierpiące  (od Apost. Pomocy Duszom Czyśćcowym)

———————————————————————————————-

Wt.  16.02.

  6.30   + Bogumiła Wepsięć  (Greg.)

    18.00  + Eugeniusz Fornal  (od siostry Krystyny z R.) 

18.00  + Stanisław Biega  (od brata Tadeusza z żoną)

———————————————————————————————-

Śr. 17.02.    

   6.30  + Bogumiła Wepsięć  (Greg.)

     18.00  ++ Jan, Janina Prokop  (3 r. ś.)

 18.00  + Franciszek Kurdziel  (17 r. ś.)

————————————————————————————————–

Czw. 18.02.

  6.30  + Bogumiła Wepsięć  (Greg.)  

18.00 ++ ks. Wolski, ks. Kuczkowski    

18.00 + Apolonia Stanio  (1 r. ś.)

————————————————————————————————

Pt. 19.02.

      6.30  + Bogumiła Wepsięć  (Greg.)

    18.00  + Mirosław Kocór  (r. ś.)

    18.00  + Apolonia Staniek

————————————————————————————————————————–

Sob. 20.02.

  6.30  + Bogumiła Wepsięć  (Greg.)

18.00  W int. Karoliny z ok. urodzin …

18.00 + Bolesław Płodzień  (od Marii i Zdzisława)

  —————————————————————————————————

NIEDZIELA 21.02.            

      7.00  + Bogumiła Wepsięć  (Greg.)

      9.00  ++ Marian Kopiec, Czesława Wybraniec  (15 r. ś.)

    10.30  + Paweł Paśko  (24 r. ś.)      

    12.00  + Marta Płonka  (od syna Mariusza z R.)         

    16.00  ++ Katarzyna Sobczyk, Sergiusz (syn)                      

                              INTENCJE   MSZALNE  07-14.02.2021

7.00  + Z róży Św. Anny; dziękczynna, z prośbą o zdr. i błog. dla Sióstr i ich R.

      9.00  + Helena Bator  (5 r. ś.)  (od córki Marii)

    10.30  + Bogumiła Wepsięć  (Greg.)

    12.00  + Dionizy Miąsik  (18 r. ś.)        

    14.00  + Roman Głodowski  (r. ś.)

    16.00  + Bogusław Malinowski  (od Małg. i Adama)                        

———————————————————————————————-

Pon. 08.02.      

  6.30  + Stanisław Kozdraś  (od żony Eufrozyny)

18.00  + Bogumiła Wepsięć  (Greg.)

18.00  + Wiktoria Siudy

———————————————————————————————-

Wt.  09.02.

  6.30  + Eugenia Bakalarz  (od siostry Alicji)

    18.00  + Bogumiła Wepsięć  (Greg.)

18.00  + Ludmiła Czekaj  (od R. Rybków)

———————————————————————————————-

Śr. 10.02.    

   6.30 + Olczyk Michalina  (od R. Wiatrów)

     18.00  + Bogumiła Wepsięć  (Greg.)

 18.00  + Danuta  (r. ś.)

————————————————————————————————–

Czw. 11.02.

  6.30 ++ Maria, Marian  (r. ś.)

  9.00  Światowy Dzień Chorego

18.00  + Bogumiła Wepsięć  (Greg.)

18.00  + Danuta Domino  (r. ś.)

————————————————————————————————

Pt. 12.02.

  6.30 + Andrzej Murjas  (od siostry)

    18.00  + Bogumiła Wepsięć  (Greg.)

    18.00  ++ Tomasz, Stefania Kapłon

————————————————————————————————————————–

Sob. 13.02.

  6.30  + Zbigniew Kosiba  (3 r. ś.)

18.00  + Bogumiła Wepsięć  (Greg.)

18.00 + Stefan Kuśnierz  (od żony Marty)

  —————————————————————————————————

NIEDZIELA 14.02.            

      7.00  + Emil  (3 r. ś.)

      9.00  + Natalia   (od dziadków)

    10.30  Dziękczynna z ok. 50 rocz. ślubu: Helena i Zbigniew Biesiadeccy     

    12.00  + Stefan Bukała  (3 r. ś.)         

    14.00  Za Parafię

    16.00 + Bogumiła Wepsięć  (Greg.)                          

                              INTENCJE   MSZALNE  31. 01-07.02.2021

NIEDZIELA 31.01.            

      7.00  + Fornal Eugeniusz (od żony)

      9.00  + Stefan Klimasz  (r. ś.)

    10.30  O B. błog. dla Filipa i jego rodziny 

    12.00  + Dominik Kura        

    14.00  Za Parafię 

    16.00  + Józef Piotrowski                        

———————————————————————————————-

Pon. 01.02.      

  6.30  + Bogumiła Wepsięć  (Gregorianka- rozpoczęcie)

18.00  ++ Helena, Dominik    

18.00  ++ Emilia, Mieczysław Krzysztoń  (52 r. ś.)

———————————————————————————————-

Wt.  02.02.

  6.30   + Bogumiła Wepsięć  (Greg.)

  9.00 + Wiktoria Domino  (41 r. ś.)

    18.00  + Maria Jasionowicz  (3 r. ś.) 

18.00  ++ Jan Genowefa Leniart

———————————————————————————————-

Śr. 03.02.    

   6.30  + Bogumiła Wepsięć  (Greg.)

     18.00  + Maria

 18.00  ++ Henryk Kustra  (od sąsiadów: Kuna, Solarz, Kuśnierz)

————————————————————————————————–

Czw. 04.02.

  6.30  + Bogumiła Wepsięć  (Greg.)  

18.00 + Tadeusz Paśko    

18.00 ++ Maria, Ryszard Mydlakowie

————————————————————————————————

Pt. 05.02.

  6.30  + Tadeusz Chrzanowski  (1 r. ś.)  (od córki i syna)

      6.30  + Bogumiła Wepsięć  (Greg.)

    18.00  ++ Rozalia, Stanisław Dziopak

——————————————————————————————————————–

Sob. 06.02.

  6.30  + Bogumiła Wepsięć  (Greg.)

18.00  Za Edwarda w int. Bogu wiadomej

18.00 + Para Stefania  (od R. Gresztów)

  —————————————————————————————————

NIEDZIELA 07.02.            

      7.00  + Z róży Św. Anny; dziękczynna, z prośbą o zdr. i błog. dla Sióstr i ich R.

      9.00  + Helena Bator  (5 r. ś.)  (od córki Marii)

    10.30  + Bogumiła Wepsięć  (Greg.)    

    12.00  + Dionizy Miąsik  (18 r. ś.)         

    14.00  + Roman Głodowski  (r. ś.)

    16.00  + Bogusław Malinowski  (od Małg. i Adama)                        

                              INTENCJE   MSZALNE  24-31. 01. 2021

NIEDZIELA 24.01.            

      7.00 1. + Stanisław Kaplita  (Greg);      2. + Kazimierz Trzyna (8 r. ś.)

      9.00  W int. Stefanii Obara z ok.100 rocz.  urodzin…

    10.30  Dziękczynna z ok. 100 urodzin Stefanii Obara  (od grupy Patriotycznej)        

    12.00  ++ Józef, Stanisława Drążek  (12 r. ś.)        

    14.00  W int. mieszkańców par. Tyczyn z części:  Tyczyn; 

    16.00  ++ Helena, Franciszek Hałoń  (r. ś.)                        

———————————————————————————————-

Pon. 25.01.      

  6.30  Wynagradzająca za profanacje

18.00  + Apolonia Staniek  (od Kazimiery z R.)    

18.00  + Stanisław Kaplita  (Greg)

———————————————————————————————-

Wt.  26.01.

  6.30   + Franciszek Szafrański

    18.00  + Stanisław Kaplita  (Greg) 

18.00  + Stanisławę Kmiotek  (od Karoliny)

———————————————————————————————-

Śr. 27.01.     

   6.30  + Franciszek Kotula ( od żony Lucyny)

     18.00  + Stanisław Kaplita  (Greg)

 18.00  + Wepsięć Bogumiła  (od rodziców)

————————————————————————————————–

Czw. 28.01.

  6.30 + Janina Łuczko  (od Krystyny z R.)  

18.00 + Stanisław Kaplita  (Greg)    

18.00 + Julia Surówka

————————————————————————————————

Pt. 29.01.

  6.30 + Roman Zawiła  (od żony Barbary)    

    18.00  + Stanisław Kaplita  (Greg)     

    18.00  ++ Stanisława, Stanisław Flur

————————————————————————————————————————–

Sob. 30.01.

  6.30  + Leokadia Krupa  (od Bogumiły z R.)

18.00  + Stanisław Kaplita  (Greg)  (Zakończenie)

18.00  + Władysław Jędrzejczyk  (19 r. ś.)

  —————————————————————————————————

NIEDZIELA 31.01.            

      7.00  + Fornal Eugeniusz (od żony)

      9.00  + Stefan Klimasz  (r. ś.)

    10.30  O B. błog. dla Filipa i jego rodziny     

    12.00  + Dominik Kura         

    14.00  Za Parafię 

    16.00  + Józef Piotrowski                        

                  

                              INTENCJE   MSZALNE  17-24. 01. 2021

NIEDZIELA 17.01.            

      7.00  + Karolina Kopiec  (12 r. ś.)  (od Emilii)

      9.00  Stanisław Kaplita  (Greg)

    10.30  + Zofia Kura  (r. ś.)      

    12.00  + Małgorzata Nowak  (od sąsiadów z ul. Sportowej)        

    14.00  W int. mieszkańców par. Tyczyn z części:  Rzeszów

    16.00  ++ Janina, Franciszek, Jadwiga, Stanisław                        

———————————————————————————————-

Pon. 18.01.      

  6.30  ++ Szczepan, Wiktoria, Anna, Wacław

  6.30  Za dysze w czyśćcu cierpiące    

18.00 + Stanisław Kaplita  (Greg)

———————————————————————————————-

Wt.  19.01.

  6.30   + Józef  (r. ś.) i w int. Mieczysława z ok. 100 rocz. urodzin… 

    18.00 + Stanisław Kaplita  (Greg) 

18.00  ++ Józef Bajek; Stefan Jopek

———————————————————————————————-

Śr. 20.01.    

   6.30  + Stanisław Kaplita  (Greg)

     18.00  + Józef

 18.00  + Alicja Bomba

————————————————————————————————–

Czw. 21.01.

  6.30  + Stanisław Kaplita  (Greg)  

18.00  ++ Stefan Para, Aleksandra , Anna   

18.00   O zdr. i potrzebne łaski dla Anny Dobrowolskiej  (od córek)

————————————————————————————————

Pt. 22.01.

  6.30   + Stanisław Kaplita  (Greg)  

    18.00  + Andrzej Kruczek  (5 r. ś.)     

    18.00  + Janina Trojanowska  (od siostry Marii  R.)

————————————————————————————————————————–

Sob. 23.01.

  6.30 + Stanisław Kaplita  (Greg)

18.00 + Józefę Jaworską  (4 r. ś.)

18.00 O B. błog. dla rodziny Warchoł

  —————————————————————————————————

NIEDZIELA 24.01.            

      7.00 1. + Stanisław Kaplita  (Greg);      2. + Kazimierz Trzyna (8 r. ś.)

      9.00  W int. Stefanii Obara z ok. urodzin…

    10.30  Dziękczynna z ok. 100 urodzin Stefanii Obara  (od grupy Patriotycznej)   

    12.00  ++ Józef, Stanisława Drążek  (12 r. ś.)         

    14.00  W int. mieszkańców par. Tyczyn z części:  Tyczyn; 

    16.00  ++ Helena, Franciszek Hałoń  (r. ś.)                        

INTENCJE   MSZALNE  10-17. 01. 2021

NIEDZIELA 10.01.            

      7.00  + Stanisław Kaplita  (Greg)

      9.00  + Jan Smyczek  (8 r. ś.)  (od Danuty)

    10.30  Dziękczynna z ok. 40 rocz. ślubu: Urszula i Roman…

    12.00  + Franciszek Sobkowicz  (od sąsiadów córki Anny)        

    14.00  W int. mieszkańców z części:  Kielnarowa

    16.00  + Eugeniusz Szymkowicz  (15 r. ś.)

———————————————————————————————-

Pon. 11.01.      

  6.30  + Stanisław Kaplita  (Greg) 

18.00  + Józef Knutel  ( r. ś.)

18.00  Dziękczynna za szczęśliwe rozwiązanie z prośbą o B. błog. dla Jadwii i jej rodziny.  (od rodziców)

———————————————————————————————-

Wt.  12.01.

  6.30   + Józef  

  6.30  + Stanisław Kaplita  (Greg) 

18.00  + Franciszek Sobkowicz  (od sąsiadów córki Anety)

———————————————————————————————-

Śr. 13.01.    

   6.30  + Stanisław Kaplita  (Greg)

     18.00  ++ Kazimierz, Paweł Zawiło; Maria, Jan Barańscy; Tadeusz Zawiło

 18.00  ++ Zofia, Tadeusz, Janina, Roman, Edmund Konkol

————————————————————————————————–

Czw. 14.01.

  6.30  + Stanisław Kaplita  (Greg)  

18.00  O zdr. i potrzebne łaski dla Ewy   

18.00   + Dominik Kura  (od chrześniaczki Marty)

————————————————————————————————

Pt. 15.01.

  6.30   + Stanisław Kaplita  (Greg)  

    18.00   + Krystyna Sikora  (1 r. ś.)    

    18.00   + Maria Trojanowska  (24 r. ś.)

——————————————————————————————————————–

Sob. 16.01.

  6.30 + Stanisław Kaplita  (Greg)

18.00  ++ Helena, Adam Domino

18.00  + Michał Rogóz  

  —————————————————————————————————

NIEDZIELA 17.01.            

      7.00  + Karolina Kopiec  (12 r. ś.)  (od Emilii)

      9.00  Stanisław Kaplita  (Greg)

    10.30  + Zofia Kura  (r. ś.)              

    12.00  + Małgorzata Nowak  (od sąsiadów z ul. Sportowej)         

    14.00  W int. mieszkańców par. Tyczyn z części:  Rzeszów

    16.00  ++ Janina, Franciszek, Jadwiga, Stanisław    

 INTENCJE   MSZALNE  03-10. 01. 2021

NIEDZIELA 03.01.            

      7.00  Z róży Św. Jadwigi; o błog. i opiekę MB dla Sióstr i ich R.

      9.00  Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o B. błog.

    10.30  W int. Bartosza z ok. 18 rocz. urodzin… 

    12.00  + Zofia        

    14.00 W int. parafian z części – Hermanowa

    16.00  + Stanisław Kaplita  (Greg) 

———————————————————————————————-

Pon. 04.01.       

  6.30  + Stanisław Kaplita  (Greg) 

18.00  + Maria Lisek  (10 r. ś.)

18.00  + Jolanta Chmiel  (2 r. ś.)

———————————————————————————————-

Wt.  05.01.

  6.30  1. + Bronisławę Słota  (27 r. ś.)  

18.00  + Stanisław Kaplita  (Greg) 

18.00  +  Anna Borowiec

———————————————————————————————-

Śr. 06.01.     UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

      7.00  + Roman Połaniecki  (6 r. ś.)  (od córki)

      9.00  1. + Eugeniusz Szymkowicz  (15 r. ś.);  2. + Edward Marzec  (2 r. ś.)

    10.30  + Stanisław Kaplita  (Greg)   

    12.00 O zdr. B. błog. i dary Ducha Św. dla Lidii z ok. 7 rocz. urodzin…

    14.00  ++ Kazimierz, Danuta Wiater

    16.00  Dziękczynna z ok. 32 rocz. ślubu: Maria i Marek…

————————————————————————————————–

Czw. 07.01.

  6.30   + Eugeniusz Fornal  (od siostry Elżbiety z R.)

18.00   + Stanisław Kaplita  (Greg)  

18.00   + Józef Borowiec

————————————————————————————————

Pt. 08.01.

  6.30  1. + Stanisław Kaplita  (Greg);   2. ++ Kazimierz, Danuta Wiater  (26 r. ś.)

    18.00  1.  + Adam Paśkiewicz;              2. ++ Zofia, Tomasz Leniart

————————————————————————————————————————–

Sob. 09.01.

  6.30  O zdr. dla Teresy

18.00  + Stanisław Kaplita  (Greg)

18.00  ++ Katarzyna, Jan  (20 r. ś.)

  —————————————————————————————————

NIEDZIELA 10.01.            

      7.00  + Stanisław Kaplita  (Greg)

      9.00  + Jan Smyczek  (8 r. ś.)  (od Danuty)

    10.30  Dziękczynna z ok. 40 rocz. ślubu: Urszula i Roman…   

    12.00  + Franciszek Sobkowicz  (od sąsiadów córki Anny)         

    14.00  W int. mieszkańców z części:  Kielnarowa

    16.00  + Eugeniusz Szymkowicz  (15 r. ś.)

 INTENCJE   MSZALNE  27.12-03.01. 2020

NIEDZIELA 27.12.  ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA         

      7.00  1. + Marian Ligęza  (23 r. ś.);       2. Za Parafię 

      9.00  + Henryk Górzec  (10 r. ś.)

    10.30  + Jan Najda        

    12.00  + Roman Bomba  (13 r. ś.);             

    14.00  + Aleksander Ossoliński  (Greg.)

    16.00  + Anna Pociask  (15 r. ś.)

———————————————————————————————-

Pon. 28.12.      

  6.30  1. + Aleksander Ossoliński  (Greg.);            2. + Alicja Rudka  (2 r. ś.)

18.00  O wiarę, zdrowie i potrzebne łaski dla Jadwigi i Stanisława

———————————————————————————————-

Wt.  29.12.

  6.30  1. + Aleksander Ossoliński  (Greg.);   2. Za ++ z R. Majka

18.00  + Lucjan Paśko  (1 r. ś.)

18.00  + Anna Pociask

———————————————————————————————-

Śr. 30.12.    

   6.30  + Aleksander Ossoliński  (Greg.)  (zakończenie)

18.00   ++ Władysławę,  Bolesław Sowa  (r. ś.)

18.00   + Mariusz Gradkowski  (od mamy)

————————————————————————————————–

Czw. 31.12.

  9.00   ++ Józefę, Władysław

16.00   Dziękczynna z ok. rocz. ślubu: Zofia i Jan…

16.00   Wynagradzająca za wszystkie grzechy i zaniedbania

————————————————————————————————

Pt. 01.01.      7.00  1. + Stanisław Kaplita  (Greg)  (rozpoczęcie);       2. Za Parafię 

      9.00  Za ++ z R. Biernackich

    10.30 ++ Jan, Genowefa Leniart      

    12.00 + Marian Bajda             

    14.00  + Kazimierz Skotnicki  (od Krzysztofa)

    16.00  + Mieczysław Borowiec

————————————————————————————————————————–

Sob. 02.01.

  6.30  + Stanisław Kaplita  (Greg)

18.00  + Jerzy Bialic

18.00  + Janusz Mrózek

  —————————————————————————————————

NIEDZIELA 03.01.            

      7.00  Z róży Św. Jadwigi; o błog. i opiekę MB dla Sióstr i ich R.

      9.00  Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o B. błog.

    10.30  W int. Bartosza z ok. 18 rocz. urodzin…     

    12.00  + Zofia         

    14.00  Za Parafię (modlitwa kolędowa za mieszkańców Hermanowej)

    16.00 + Stanisław Kaplita  (Greg)

                              INTENCJE   MSZALNE  20-27.12. 2020

NIEDZIELA 20.12.            

      7.00  + Łucja Staniek

      9.00  + Aleksander Ossoliński  (Greg.)

    10.30  + Stanisław Solecki  (24 r. ś.)   

    12.00  Za Parafię         

    14.00  + Maria Kaplita  (od Tow. Miłośników Ziemi Tyczyńskiej)

    16.00  ++ Jan, Helena Bomba  ( r. ś.)

———————————————————————————————-

Pon. 21.12.      

  6.30  1. + Aleksander Ossoliński  (Greg.);      2  ++ Tadeusz, Irena Pilat

18.00  + Marta Płonka  (od Mariusza z R.)

———————————————————————————————-

Wt.  22.12.

  6.30  + Aleksander Ossoliński  (Greg.);          2.  + Mariusz Leniart   (Od sąsiadów)

18.00 ++ Stefania, Julian Bieda

———————————————————————————————-

Śr. 23.12.    

   6.30  + Aleksander Ossoliński  (Greg.);         2   + Tadeusz Błoński

18.00  ++ Henryk Organ  (7 r. ś.)  (od żony z dziećmi)

————————————————————————————————–

Czw. 24.12.

  6.30  + Aleksander Ossoliński  (Greg.);           2.  + Tadeusz Paluch   (6 r. ś.)

  6.30  ++ Magdalena, Franciszek Kopaczyńscy; Irena, Andrzej Kozioł

Pasterka (24.00)  1.  ++ Adam, Wiktoria; 2. ++ Józef Krok; Janina Pawlik;

3. + Cecylia Jasińska (20 r. ś.)

————————————————————————————————

Pt. 25.12.  BOŻE  NARODZENIE

      7.00  ++ Emilia, Tadeusz Chrzanowscy

      9.00  1.  Dziękcz. z ok. 40 rocz. ślubu: Grażyna i Andrzej…  2. + Maria Jasionowicz   

    10.30  + Elżbieta Kopiec  (7 r. ś.)       

    12.00  1. ++ Helena, Franciszek Kalandyk;            2. Za Parafię         

    14.00  + Aleksander Ossoliński  (Greg.)

————————————————————————————————————

Sob. 26.12.  ŚW. SZCZEPANA

      7.00   Za ++ z R. Jaroszów

      9.00  + Janina Dąbrowska  (od Prac. Przychodni w Tyczynie)

    10.30  ++ Maria Sitek, Augustyn  (14 r. ś.)   

    12.00   + Krystyna Sikora  (od męża Zdzisława)       

    14.00  + Aleksander Ossoliński  (Greg.)

  —————————————————————————————————

NIEDZIELA 27.12.  ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA         

      7.00  1. + Marian Ligęza  (23 r. ś.);       2. Za Parafię 

      9.00  + Henryk Górzec  (10 r. ś.)

    10.30  + Jan Najda    

    12.00  + Roman Bomba  (13 r. ś.);                 

14.00  + Aleksander Ossoliński  (Greg.)   

16.00  + Anna Pociask  (15 r. ś.)