INTENCJE MSZALNE

                                    INTENCJE   MSZALNE  13-20.10.2019

NIEDZIELA   13.10.           

  7.00 + Józef  Borowiec   (Greg.)

  9.00  + Marian Kołodziej  (15 r. ś.)

10.30 1. + Maria Piasecka;   2. Za Parafię (Królka)

12.00  + Bronisław Dziura (5 r. ś.)  (od siostry)

16.00  + Józef Gradkowski  (od Franciszki Szura)

————————————————————————————————————-

Pon. 14.10. 

    6.30 + Józef  Borowiec   (Greg.)

  18.00 Dziękczynna z ok. 10 rocz. ślubu: Adrianna i Mariusz…

  18.00 + Stanisława Antończyk  (18 r. ś.)

————————————————————————————————————-

Wt.  15.10.

  6.30  + Józef  Borowiec   (Greg.)

18.00  + Bronisława śmieszek  (3 r. ś.)

18.00  + Beata Głodowska  (16 r. ś.)

————————————————————————————————————

Śr.   16.10.    

  6.30  + Józef  Borowiec   (Greg.)

 18.00  + Teofila Prokop

 18.00  ++ Jan Prokop  (32 r. ś.) i Wanda, Helena , Stanisław

————————————————————————————————————

Czw. 17.10.

  6.30 + Józef  Borowiec   (Greg.)

18.00 Dziękczynna z ok. 5 rocz. ślubu: Ilona i Dawid…

18.00 + Janina Paśko  (4 r. ś.)

————————————————————————————————————

Pt.   18.10. 

 6.30  + Józef  Borowiec   (Greg.)

 18.00  + Zofia Żurek  (od męża i córki)   

18.00 + Emilia Chrzanowska

————————————————————————————————————-

Sob.  19.10. 

  6.30  + Józef  Borowiec   (Greg.);

  6.30  + Alicja Rudka  (od syna Bogdana z R.)

18.00  + Ryszard Czeranowski  (od kol. i kol. ze szkoły)                                                        

————————————————————————————————————-

NIEDZIELA   20.10.            

  7.00 ++ Czesław, Władysław, Władysława Sondej

  9.00 1. Dziękczynna z ok. rocz. ślubu: Halina i Tadeusz oraz o błog. dla Kariny, Moniki

              i Pawła;   2. + Józef  Borowiec   (Greg.)

10.30 + Jadwiga Siuta

12.00  ++  Józef, Władysław, Janusz

16.00  Dziękczynna z ok. 20 rocz. ślubu: Iwona i Tomasz…

                                    INTENCJE   MSZALNE  06-13.10.2019

NIEDZIELA   06.10.           

  7.00 Z róży Św. Faustyny o zdr. i Boże błog. dla Sióstr i za ++ Siostry z róży

  9.00  + Józef  Borowiec   (Greg.)

10.30 ++ Antonina i Jan Lasota

12.00  + Józef Trela  (2 r. ś.)

16.00  + Antoni Worwa  (r. ś.)

————————————————————————————————————-

Pon. 07.10. 

    6.30 O mądrość Polaków w nadchodzących wyborach i za rządzących

             (od Pielgrzymów do Starej Wsi)

  18.00 + Józef  Borowiec   (Greg.)

  18.00 + Adolf Pietrucha

————————————————————————————————————-

Wt.  08.10.

  6.30  + Zdzisław Cieleń  (od Macieja Mikosza)

18.00  + Józef  Borowiec   (Greg.)

18.00 + Bronisława Starzak  

————————————————————————————————————

Śr.   09.10.      

 6.30  + Teresa Staniek  (od Mieczysława)

 18.00  + Józef  Borowiec   (Greg.)

 18.00  + Zofia Żurek

————————————————————————————————————

Czw. 10.10.

  6.30 + + Maria Tendelska  (od brata Józefa)

 18.00 Dziękczynna z ok. 10 rocz. ślubu: Krystyna i Artur…  (od Elżbiety i Krystyny)

18.00 + Józef  Borowiec   (Greg.)

————————————————————————————————————

Pt.   11.10. 

 6.30 + Bogusław Morański  (od mamy z R.)

18.00  + Józef  Borowiec   (Greg.)

18.00 + Jan Kustra  (od Zofii z R.)

————————————————————————————————————-

Sob.  12.10. 

  6.30  + Józef Gradkowski  (od Zofii)

18.00  + Józef  Borowiec   (Greg.)

18.00 + Zofia Żurek  (od R. Trojan)                                                          

————————————————————————————————————-

NIEDZIELA   13.10.            

  7.00 + Józef  Borowiec   (Greg.)

  9.00  + Marian Kołodziej  (15 r. ś.)

10.30 + Maria Piasecka

12.00  + Bronisław Dziura (5 r. ś.)  (od siostry)

16.00  + Józef Gradkowski  (od Franciszki Szura)

                                    INTENCJE   MSZALNE  29.09-06.10.2019

NIEDZIELA   29.09.           

  7.00 + Jan Borowiec   (Greg.)

  9.00  + Stanisław Mazur  (13 r. ś.)

10.30 Dziękczynna z ok. urodzin Oli Mazur z prośbą…

12.00 Dziękczynna z ok. 4 rocz. urodzin Zuzanny z prośbą …. 2. Za Parafię

14.00 Msza ślubna

16.00 1. Dziękczynna z ok. Jubileuszu 50-lecia działalności artystycznej Zespołu Śpiewaczego „Tyczyniacy” i Kapeli Wójta Tycznera o błog. i za ++ członków Zespołu.

         2. ++ Krystyna, Maria, Zyta

————————————————————————————————————-

Pon. 30.09. 

    6.30 + Jan Borowiec   (Greg.) Zakończenie

  11.00  Msza dla Przedszkola  „Wesołe Misie”

  18.00 + Józef Gradkowski  (od żony Eugenii)

  18.00 + Czesław Dubczyk  (od Martyny)

————————————————————————————————————-

Wt.  01.10.

  6.30  + Józef Borowiec   (Początek Greg.)

18.00  + + Helena, Leopold, Józef Kura

18.00  + Zofia Leniart  ( od sąsiadów z ul. Widnokręgowej)

————————————————————————————————————

Śr.   02.10.    

  6.30  + Józef  Borowiec   (Greg.)

 18.00  + Leonard Leja (od R. Pondel)

 18.00  + Jan Ożyło  (od Ryszarda Hadała)

————————————————————————————————————

Czw. 03.10.

  6.30 + Józef  Borowiec   (Greg.)

  6.30 Dziękczynna za otrzymane łaski

18.00 + Stanisław Fąfara

————————————————————————————————————

Pt.   04.10. 

 6.30  + Jan Borowiec   (Greg.)

 18.00  ++ Zofia Żurek, Irena i Jan Wrona   

18.00 + Janina Szpala  (15 r. ś.)

————————————————————————————————————-

Sob.  05.10. 

  6.30  + Józef  Borowiec   (Greg.);   6.30  + Wioletta Reinert   (3 r. ś.)  (od Marioli Kosiba)

14.00; 15.00  Msze ślubne

18.00  + Bogdan Popek  (od chrześnicy Gabrieli)                                                         

————————————————————————————————————-

NIEDZIELA   06.10.            

  7.00 Z róży Św. Faustyny o zdr. i Boże błog. dla Sióstr i za ++ Siostry z róży

  9.00  + Józef  Borowiec   (Greg.)

10.30 ++ Antonina i Jan Lasota

12.00  + Józef Trela  (2 r. ś.)

16.00  + Antoni Worwa  (r. ś.)

                                    INTENCJE   MSZALNE  15-22.09.2019

                                    INTENCJE   MSZALNE 22-29.09.2019

NIEDZIELA   22.09.           

  7.00 + Jan Borowiec   (Greg.)

  9.00  + Irena Najda   (25 r. ś.)

10.30 W int. Nikodema z ok. 3 rocz. urodzin o B. błog. dla niego i rodziców

12.00  Dziękczynna ok. 50 rocz. urodzin Renaty…   (od męża z dziećmi)

16.00 1. ++ Leopold, Bronisława Krztoń;     2. Za Parafię

————————————————————————————————————-

Pon. 23.09. 

    6.30  + Helena Tendelska  (od Ewy z R.)

  18.00 + Jan Borowiec   (Greg.)

  18.00  + Józef Gradkowski  (od Damiana)

————————————————————————————————————-

Wt.  24.09.

  6.30  + Józef Domino  (od żony i synowej)

18.00  + Jan Borowiec   (Greg.)  

18.00  + Andrzej Chmielewski  (17 r. ś.)

————————————————————————————————————

Śr.   25.09.    

  6.30 + Daniela Janiec (od Zofii Janiec)

18.00 + Jan Borowiec   (Greg.)

18.00 + Albina Kapłon

————————————————————————————————————

Czw. 26.09.

  6.30 + Antoni Błażejowski  (od Mariusza z R.)

18.00  + Jan Borowiec   (Greg.)

18.00 + Marian Piotrowski  (od Heleny i Piotra Cieśla)

————————————————————————————————————

Pt.   27.09. 

 6.30  + Jan Borowiec   (Greg.)

18.00 ++ Maria, Stanisław Goś  (15 r. ś.)  (od córki z R.)

18.00 + Wiesław Stec  (9 r. ś.)

————————————————————————————————————-

Sob.  28.09. 

   6.30 + Maria Tendelska  (od Kazimierza z R.)

13.00 Msza ślubna

18.00 + Jan Borowiec   (Greg.)

18.00 + Danuta Kocój  (od Doroty i Krzysztofa)                                                          

————————————————————————————————————-