Fatimskie wołanie Boga w stulecie objawień maryjnych

W najbliższą sobotę 13 maja w setny jubileusz objawień Matki Bożej w Fatimie we wszystkich wspólnotach parafialnych świata będą uroczyste celebracje z podkreśleniem wyjątkowego przesłania z nieba. Cały katolicki świat w łączności z centralnymi obchodami w Fatimie w obecności papieża Franciszka na nowo pochyli się nad tym, co wydarzyło się tamtego dnia i w tym miejscu. Trójka  wizjonerów została poproszona przez Maryję aby odmawiali codziennie różaniec, czcili Jej Niepokalane Serce z aktem wynagradzania za wszystkie grzechy i zniewagi, jednym słowem by podjęli się pokuty. Przestrzegła świat przed kolejną wojną, ludzi przed potępieniem a Jej szczególnym pragnieniem stało się poświęcenie Rosji przez Ojca świętego Jej Niepokalanemu Sercu.

Zapraszamy serdecznie Wszystkich Parafian na procesję fatimską z różańcem w ręku wraz ze świecami w sobotę o godz. 17.30 wokół kościoła oraz potem na Uroczystą Mszę świętą. Zachęcamy w ciągu kilku kolejnych pierwszych sobót do specjalnego nabożeństwa ku czci Niepokalanego Serca Maryi.