Ewangelizacja wielkopostna w formie rapu

Ewangelizacja szkolna w formie rapu- IMPULS 2018

MUODE KOTY są bardzo młodą grupą raperów na chrześcijańskiej scenie, w skład której wchodzą: Michał Pax, Dominik, Jakub i Fabian. Od 2016 roku prowadzą różne akcje ewangelizacyjne w tym również szkolne rekolekcje wzdłuż i wszerz Polski. Po wydaniu debiutanckiego krążka „Impuls” w roku 2017 nie spoczęli na laurach ale zapowiadają wiosenną kolekcję swoich utworów. Mają niezwykły talent, by porywać młodych ludzi dla Chrystusa. Podjęli się trudnego zadania, by iść pod prąd i głosić, że Bóg ciągle jest młody i ma konkretną ofertę dla każdego człowieka. Poprzez rap wielbią Boga, pokazując, że nie wyobrażają sobie życia dokładnie bez Niego. Mają za sobą sporo zakrętów, na szczęście wyszli z nich zwycięską ręką Opatrzności. W poniedziałek i wtorek  (5 i 6 marca 2018 r.) spotkali się z młodzieżą klas siódmych, oddziałami gimnazjalnymi oraz z uczniami z liceum w kościele parafialnym w Tyczynie. Następnego dnia rekolekcje odbywały się na sali gimnastycznej przy budynku byłego gimnazjum. W ostatni dzień chrześcijańskich raperów wsparł ks. Rafał Igielski, który aktualnie pracuje w Mielcu w parafii Świętego Ducha. Grupa muzyczna “Muode Koty” prowadziła bardzo ciekawe warsztaty ewangelizacyjne w formie prezentacji multimedialnej, licznych świadectw, profilaktyki uzależnień oraz rapowania, które myślę, że na długo wraz ze wspomnieniami pozostaną w pamięci i w sercach naszych uczniów. Dziękujemy wszystkim Osobom, które zaangażowały się w przeprowadzenie tych rekolekcji a szczególne podziękowanie składamy na ręce Pani Wicedyrektor Zofii Kwater.