Biskup Jan wśród uczniów i nauczycieli

Biskup Jan Wątroba, ordynariusz diecezji rzeszowskiej odwiedził 12 marca w czasie wizytacji kanonicznej szkoły oraz przedszkola leżące na terenie naszej parafii. Oddziały klas siódmych i gimnazjalnych przygotowały program artystyczny z akcentem 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Przewodnim motywem spotkania był temat patronatu św. Jana Pawła II pod kierunkiem pani katechetki Moniki Nowosiad. Klasy licealne skupiły się na osobie i dziele, jakie pozostawił św. Stanisław Kostka. W tym roku przeżywamy 450 rocznicę jego śmierci stąd uczniowie wraz z uczennicami brali udział w sztuce teatralnej, napisanej przez ks. Piotra Salę. Szkoła Podstawowa zaprezentowała i przybliżyła  myśl św. Jana Pawła II, iż każde życie jest darem. Całą chorografię oraz program słowno- muzyczny przygotowała S. Dobrawa. Dziękujemy za wyjątkową i serdeczną atmosferę, jaką stworzyli nasi Dyrektorzy w czasie spotkania z ks. Biskupem.

Liceum obchodzi Rok św. Stanisława w czasie wizyty ks. Biskupa